СМГ "Паисий Хилендарски" - тема 10

  • 128 015
  • 749
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 7 154
Ами този нали е временно изпълняващ длъжността. Иначе и аз се чудя откъде го "изкопаха"/извинете ме/.
Иначе съм съгласна с мнението, че трябва да е математик и с повече опит. Освен това, трябва и да приглася на тези, които изгониха Стоянов и започнаха да подливат вода и на Ушагелов.
Колко още може да се проточва делото със Стоянов? Кога най-накрая ще се приключи с всичко, ще се започне начисто и всички ще се успокоят?
И преподаватели, и родители са на тръни какво ще се случва във всеки един момент..

# 331
  • Мнения: 6 925
Човекът е бил 2 години директор на 17-то. Явно обича да чете и чете с разбиране, защото нещата, които се искат от него по ЗПУО ги е спазил (съдя по сайта). Обнадеждена съм, оставам с впечатление, че познава нормативната уредба, което за мен е важно. Не виждам проблем нито с младостта му, нито със специалността му. Харесва ми и че е мъж. Мъжете са по-добри мениджъри, не се поддават на емоции и внушават повече респект. Дори ми допада, че е млад. Има хъс и ще има иновативен поглед. Надявам се на нововъведения от този век Simple Smile), които ни липсват. Това, че е външен за гимназията също ми харесва. Няма да е обременен или заемал страна в конфликтите. Изобщо съм оптимист.

# 332
  • София
  • Мнения: 8 280
Може и да не е математик.
Въпросът е да знае какво прави, защото това което прочетох в CVто на г-на е силно НЕвпечатляващо - високопарни обещания... и капитанът напуска кораба първи ...
Репортажът Confused... съвсем "мъжко" поведение, не знае как да отговори, "ролева игра" било и боят сигурно е ролева игра.
Всичко това ме навежда на мисълта, че СМГ не е случило на ДжиПи.

# 333
  • Мнения: 6 925
Може и да не е математик.
Въпросът е да знае какво прави, защото това което прочетох в CVто на г-на е силно НЕвпечатляващо - високопарни обещания... и капитанът напуска кораба първи ...
Репортажът Confused... съвсем "мъжко" поведение, не знае как да отговори, "ролева игра" било и боят сигурно е ролева игра.
Всичко това ме навежда на мисълта, че СМГ не е случило на ДжиПи.
Какъв репортаж?
На мен пък ми хареса СV-то му. Коя кандидатура за директор би ви допаднала? Или ако въпросът е неудобен: кое е училището с директор за пример според вас? Да изясним критериите Simple Smile

# 334
  • Мнения: 4 204
Тази школа по немски както останалите школи ли е? Тоест всяко дете ли може да се запише или е само за тези, които учат в немските паралелки и  само за големите ученици?

Школата беше за нашия клас. Учителят им много държеше децата да научат езика без външни школи . Тъй като часовете намаляват драстично в 9 клас заедно с родителите и най-вече преподавателя издейства/ осигури/ пребори се за два допълнителни часа на седмица. ( Изборът на глагол е според гледната точка Wink)
Тонев ще запише червена точка, ако школата продължи и догодина, и за повече класове.
За целта обаче е нужно и да има съгласни учители да я водят . По отношение на това не съм голям оптимист.

# 335
  • София
  • Мнения: 12 228
Герка благодаря за отговора.
Питам тъй като моите ще са шести клас, но идват от Шилер и ще им е от полза и много удобно, ако могат да поддържат или развиват езика си в СМГ към дадена школа.
Миналата година планирах и бяхме събрали група за курсове по немски език в СМГ към IH, но за първа година отпадна провеждането на курсове от тази фирма в самото СМГ.
Някой дали знае дали тази година IH ще имат възможност да провеждат курсовете в самото училище , както е било доскоро?

# 336
  • Мнения: 197
Някой дали знае дали тази година IH ще имат възможност да провеждат курсовете в самото училище , както е било доскоро?
Курсовете на IH са "извънкласни дейности в училищата", за които има нови правила...
Според мен, няма да се провеждат и тази година.

# 337
  • Мнения: 41
Здравейте! Може ли да ми кажете дали сте доволни от обучението след 7-ми клас в СМГ  и какви са ви мненията за училището, защото моята дъщеря е бъдеща осмокласничка там? Благодаря предварително!

# 338
  • Мнения: 41
Има ли предмети в СМГ , които се изучават на английски?

# 339
  • Мнения: 256
Има ли предмети в СМГ , които се изучават на английски?


Не няма.Училището е много хубаво ,голяма част от преподавателите са страхотни,много зависи от това кой ще Ви е класен и при кои учители ще се паднете,зависи си и от детето ,ако иска да учи има много какво да му даде училището.Поздравления и успех!

# 340
  • София
  • Мнения: 1 062
Аз пък да похваля новия директор. Наложи ни се днес среща с него - изключително любезен и възпитан мъж. Дано има много успехи!

# 341
  • Мнения: 2 182
Аз пък да похваля новия директор. Наложи ни се днес среща с него - изключително любезен и възпитан мъж. Дано има много успехи!
Лична среща или го потърсихте като директор? Не избрахте ли АК? Питам, защото не го познавам, дали като човек ви допадна само или ви свърши работа? Simple Smile

# 342
# 343
  • София
  • Мнения: 1 062
Аз пък да похваля новия директор. Наложи ни се днес среща с него - изключително любезен и възпитан мъж. Дано има много успехи!
Лична среща или го потърсихте като директор? Не избрахте ли АК? Питам, защото не го познавам, дали като човек ви допадна само или ви свърши работа? Simple Smile
Като директор. Последно избра СМГ. Не остана очарована от отношението на записващите лица в АК. А и се натрупаха и други въпроси, семейни, за които трябваше да уведомим директора. Работа не сме вършили, просто консултация. Впечатлението ми е за млад мъж, който има хъс. Дано успее, защото никак не обичам предварителни нагласи и заклеймяване по дифолт.

# 344
  • София
  • Мнения: 7 053
Нямам нищо общо със СМГ (освен Ивайло Ушагелов) Joy,  но по една или друга причина, аз и детето ми, не  крием симпатиите си към това училище. Имаме приятели, които бяха там и такива, които сега попълват редиците. Надявам се, новият директор да защити отговорностите, които ще поеме! Пожелавам успех и щастливи дни на децата! Дерзайте!
Eleksir, вярвам, че сте направили правилният избор!

Общи условия

Активация на акаунт