Във Велинград с дете?

  • 10 489
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 559
http://www.hotelelbrus.com/ocms/opencms/bg_menu/hotel/restourant.html на мен това ми се струва прилично, аз лично съм се насочила към апартамента 279 лв за 5 нощувки + закуски. Собственикът ми предложи и кошарки Чико за да не влачим нашите. Ако останат манги след Албена, заплануваните ремонти и кръщенето на момите #Crazy - септември сме там.  Peace

# 16
  • Мнения: 5 622
http://www.hotelelbrus.com/ocms/opencms/bg_menu/hotel/restourant.html на мен това ми се струва прилично, аз лично съм се насочила към апартамента 279 лв за 5 нощувки + закуски. Собственикът ми предложи и кошарки Чико за да не влачим нашите. Ако останат манги след Албена, заплануваните ремонти и кръщенето на момите #Crazy - септември сме там.  Peace

Bibi, този хотел е екстра направо  Peace И цената за двойна стая е повече от прилична-36 лева. Има и басейн и всичко. Изглежда много добре. АКо има места, може и ние юни месец да се възползваме от него  Wink

Мерси, че сподели   bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 6 559
Бубе, собтвеника каза месец предварително, уж да е сигурно, но нали знаеш, че понякога преувеличават, а и сега всичко се е юрнало към морето. Всъщност една мама от форума го похвали, ама не й запомних ника за да й благодаря !  Embarassed за цените го питах - актуални са. Peace

# 18
  • Мнения: 5 622
Бубе, собтвеника каза месец предварително, уж да е сигурно, но нали знаеш, че понякога преувеличават, а и сега всичко се е юрнало към морето. Всъщност една мама от форума го похвали, ама не й запомних ника за да й благодаря !  Embarassed за цените го питах - актуални са. Peace

Как месец бе?  ooooh! Ужас.. А дано си права, че всички са се запътили към морето, че иначе увиснахме.... ooooh!

# 19
  • София
  • Мнения: 6 559
Как месец бе?  ooooh! Ужас.. А дано си права, че всички са се запътили към морето, че иначе увиснахме.... ooooh!
звънкай, звънкай не се дреж за главата  Laughing

# 20
  • Мнения: 2 214
Велина Peace още повече че сега е след ремонт!

# 21
  • Мнения: 5 622
http://www.hotelelbrus.com/ocms/opencms/bg_menu/hotel/restourant.html на мен това ми се струва прилично, аз лично съм се насочила към апартамента 279 лв за 5 нощувки + закуски. Собственикът ми предложи и кошарки Чико за да не влачим нашите. Ако останат манги след Албена, заплануваните ремонти и кръщенето на момите #Crazy - септември сме там.  Peace

Направихме резервации ние в Елбрус  Wink За мен 80 лева за стая във Велина са ужасно много. Още повече, че ние само във Велинград ще сме 3 дена(взехме пакет за тези 3 дни от хотела), останалите 3 нощувки ще сме на друго място и ако отделя за вечер 80 лева във Велинград какво ли ще остане за другите места не знам....

# 22
  • Мнения: 1 180
С децата сме ходили във Велинград в хотел "Рич" /около 90 лв. със закуска/ - мноооого съм доволна , даже ни осигуриха бавачка едната вечер. В "Олимп" също е много хубаво, в "Двореца", в "Абир" /супер лукс, но няма вътрешен басейн/. Чувала съм и за хотел "Лайт" че много хубав, но мисля, че и той е на тия цени - около 90 -100 лв.

# 23
  • Мнения: 5 622
С децата сме ходили във Велинград в хотел "Рич" /около 90 лв. със закуска/ - мноооого съм доволна , даже ни осигуриха бавачка едната вечер. В "Олимп" също е много хубаво, в "Двореца", в "Абир" /супер лукс, но няма вътрешен басейн/. Чувала съм и за хотел "Лайт" че много хубав, но мисля, че и той е на тия цени - около 90 -100 лв.

Помня, че бяхте ходили там. Даже линкове ми беше давала тогава за тези СПА хотели. Елбрус също е СПА. Сигурно не е чак такъв лукс като Рич и другите, но съм сигурна, че няма да е никак лошо  Wink

# 24
  • Мнения: 1 180
Е, ще чакаме отзиви! Аз не държа на лукса, а на удобството и хигиената! /е, не се отказвам и от дребни глезотийки, ако ми падне! Wink/

# 25
  • Мнения: 527
Направихме резервации ние в Елбрус  Wink
Бубе, не видях никъде цената на басейна да влиза в цената на стаята, отделно ли се плаща за басейн?
И на мен този хотел ми се струва с най-приемливи цени и условия, мислим и ние семейно да се възползваме от един пакет за 7 дни  Sunglasses.
Да пишете като се върнете как е.

# 26
  • Мнения: 5 622
Направихме резервации ние в Елбрус  Wink
Бубе, не видях никъде цената на басейна да влиза в цената на стаята, отделно ли се плаща за басейн?
И на мен този хотел ми се струва с най-приемливи цени и условия, мислим и ние семейно да се възползваме от един пакет за 7 дни  Sunglasses.
Да пишете като се върнете как е.

И аз не видях  Thinking И като се обадих, забравих да питам  Close Ще взема да питам и ще кажа...

Питах... външния минерален басейн е включен в цената, вътрешния се плаща допълнително-8 лева на човек  Shocked. На мен лично ми се стори странно  Thinking

То да ви кажа мен външния, че е външен не ме бърка. Нали водата пак е минерална и е топла..какво като е външен. Даже е по-гот  Wink

Абе ако някой не ме изпревари и да отиде преди мен, като се върна ще дам отзиви и снимки  Grinning

# 27
  • Мнения: 5 622

 Ей сега ми хрумна нещо-дали някой знае как е времето във Велинград юни месец? Защото в планината лятото закъснява както се казва и там става топло едва юли август....

А може би ще трябва да се обадя да питам в хотела като наближи пътуването, да се ориентирам горе-долу   Thinking

# 28
  • Мнения: 527
E, супер, че е включен външният басейн в тази цена, мен вътрешният юли месец едва ли ще ми трябва. А и както е писала Буба, след като водата е минерална, вън и студено да е, вътре във водата ще е гот.
Времето при всички положения ще зависи от времето в страната, като сигурно температурите ще са с 3,4 най-много 5  по-ниски, а вечер си става даже студенко.
Бубе, приятно изкарване, ние при всички положения ще ходим след вас, така че чакам с нетърпение да кажеш как е и да покажеш снимки.

Последна редакция: нд, 28 май 2006, 23:09 от villy

# 29
  • Мнения: 1 120
Ние последните 3 пъти когато сме били във Велинград, все отсядаме във х. Елбрус. Единственото нещо , което не ми харесва там е , че във външния басейн водата е студена SunglassesНо е поносимо и сме се къпали Laughing
http://community.webshots.com/photo/445669743/1445676743045301469pSyMSX

Общи условия

Активация на акаунт