Маски за лице

  • 42 393
  • 230
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 479
Не си правя пилинги понеже кожата ми е много чувствителна, а каква е тази маска с белтък?

Дамата най-вероятно има предвид да се разбие белтъка на яйцето и евентуално да се капнат 2-3 капки лимонов сок. Аз съветвам да се ходи поне веднъж месечно на козметик и да се почиства професионално кожата.

# 91
  • Мнения: 46
Аз ползвам корейски. Има един бг сайт, от който си ги поръчвам, когато съм в бг. А иначе ги има и в ибей, но малко повечко се чака. Повечето са на Тони Моли. Има една за премахване на черни точки от носа. Просто е страхотна!

Здравейте,
Искам да ви попитам за маската за черни точки за нос на Тони Моли, след втората стъпка почивате ли преди да сложите третата лента?

Благодаря предварително!

# 92
  • Милано
  • Мнения: 943
Аз ползвам корейски. Има един бг сайт, от който си ги поръчвам, когато съм в бг. А иначе ги има и в ибей, но малко повечко се чака. Повечето са на Тони Моли. Има една за премахване на черни точки от носа. Просто е страхотна!

Здравейте,
Искам да ви попитам за маската за черни точки за нос на Тони Моли, след втората стъпка почивате ли преди да сложите третата лента?

Благодаря предварително!
Мога ли да помоля за линк към маската?

# 93
  • Дания
  • Мнения: 313
Лелее 🤦🏻♀Не съм влизала от много време. Съжалявам за забавянето. Не, не изчаквам. Слагам направо стъпка три. От доста време не съм си правила от нея. Сега се прехвърлих на маската на Origins peel off и си я ползвам основно за нос.

Това е линк към тази на Тони Моли https://www.theskin.bg/tony-moly-strawberry-nose.html

# 94
  • Мнения: 9 122
за запушени пори и черни точки има една жестока био маска ..4-5бр. активен въглен супена лъжица желатин и малко вода да стане на рядка каша..мажеш изсъхва обелваш...ще видиш всички  Sickгадорийки залепени на маската

# 95
  • Габрово
  • Мнения: 1 011
Такъв ли активен въглен
такъв ще свърши ли работа ?
https://apteka.framar.bg/30019277/%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8%D0%B2 … 0-%D0%BC%D0%B3-30

# 96
  • Мнения: 9 122

ами ако вътре са такива таблетките ..а не капсули!
аз ползвам този от снимката

# 97
  • Мнения: 14
за запушени пори и черни точки има една жестока био маска ..4-5бр. активен въглен супена лъжица желатин и малко вода да стане на рядка каша..мажеш изсъхва обелваш...ще видиш всички  Sickгадорийки залепени на маската

това за лице с окосмяване, предполагам, не е подходящо, както и каквато и да е маска с отлепящ вариант- то се получава като кола маска?
за активен въглен, аз ползвам капсули, понеже в таблетките има допълнителни вещества, които не са необходими за целта (слепващи в-ва, нишесте). По принцип го ползвам за избелване на зъби и за почистване на лице - смесено с кастилски сапун.

# 98
  • Мнения: 2 450
искам да похваля следната домашна маска
1 лъжичка розов цвят на прах
2 лъжички кисело мляко
 стои се 10-15 минути
много освежава лицето и ми изпъва бръчиците

Последна редакция: вт, 04 сеп 2018, 21:57 от Niss

# 99
  • Мнения: 2 479
искам да похваля следната домашна маска
1 лъжичка розов цвят на прах
2 лъжици кисело мляко
 стои се 10-15 минути
много освежава лицето и ми изпъва бръчиците

За розовият цвят на прах потвърждавам, че е чудесен. Само че аз го смесвам с малко морска луга и розова вода. Ще пробвам и с кисело мляко.

# 100
  • Мнения: X
И аз идвам с рецепта за отлепваща черна маска. Правя я от доста време вече и съм много доволна от 1-2 години близо.
В подходящ съд на водна баня:
1 ч.л желатин
1 капсула активен въглен, която изсипвам
1-2 ч.л прясно мляко по висок процент - тук е тайната на маската, с прясно мляко става в пъти по добре от колкото с вода
Друга маска от която съм доволна е почистващата маска на black sea star.

Активният въглен, който използвам:

Маската:

# 101
  • Мнения: 400
Аз ползвам на Гарниер 3в1 много съм доволна. Ползвам като пилинг по скоро,че по на бързо. Изчиства ми черни точки и пъпки. Не съм правила домашни маски,но тук има доста интересни идеи Simple Smile

# 102
  • Мнения: 2 266
искам да похваля следната домашна маска
1 лъжичка розов цвят на прах
2 лъжички кисело мляко
 стои се 10-15 минути
много освежава лицето и ми изпъва бръчиците



От къде вземате розовият цвят на прах?

# 103
  • Мнения: 2 450
Ами има го в Зоя и разни био магазинчета които продават продуктите на Хена фокс. Аз го взех че уж ставал за сух дезодорант но нещо не ми се получи това за лице съм по-доволна.
https://www.zoya.bg/%D0%9F%D1%80%D0%B0%D1%85-%D0%BE%D1%82-%D1%80 … 2-100-%D0%B3.2475

# 104
  • Мнения: 2 223
Аз съм със суха кожа. Ползвам това 1 път седмично. Много е гъста и фина , глината не е абразивна и мирише приятно. Кожата след това е като изсмукана от гадостите. Слагам крем след нея.



Тези също съм пробвала и съм доволна

 
Доволна съм от всички видове, стигат ми за няколко пъти.

Общи условия

Активация на акаунт