Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 3 фев. 2018, 06:16 ч.

Маски за лице

• 14 283
  • 133
  •   1
Отговори
Здравейте!Нека в тази тема да обсъждаме кой какви маски да лице използва.Доволни ли сте от тях.Аз съм използвала доста ,но напоследък открих маската от краставица и съм много доволна от нея.Друга любима ми е тази от жлина.Нанасям маската на почистено лице и след около 20 минути отмивам и намазва с крем.

# 1
Аз съм много доволна от мая с кис.мляко.

# 2
  • на дъното

Уникална 😘

# 3
Здравейте! Аз си правя маска с мед. Не го смесвам с нищо друго и използвам хубав мед, който взимам от сигурен източник. Кожата става страхотна. Намазвам се, стоя колкото издържа, обикновено около 30 мин и измивам с водичка.

# 4
Рядко си правя последният път беше витамин ц със вода седях 10 мин.

# 5
Аз съм фен на домашни маски : глина; мед; сяра на прах; аспирин; истински оцет; с масла и т.н. Simple Smile Flowers Blossom

# 6
Здравейте!Нека в тази тема да обсъждаме кой какви маски да лице използва.Доволни ли сте от тях.Аз съм използвала доста ,но напоследък открих маската от краставица и съм много доволна от нея.Друга любима ми е тази от жлина.Нанасям маската на почистено лице и след около 20 минути отмивам и намазва с крем.
Хума,мед или зехтин.

# 7
Аз последно ползвах тези двете, като съм страшно доволна от тази на Алверде, хидратира страхотно!
За сравнение тази на Кларанс ми е доста слаба, може би за кожа, която не е така суха като моята.

Скрит текст:

# 8
  • София
Може ли да уточним дали става дума за готови маски, за домашни маски или и двете?

# 9
Здравейте!

Ако става въпрос за домашни маски, тъй като имам комбинирана кожа използвам мед и канела. Правя я 2 пъти седмично в комбинация с месечно почистване на лицето. Бих казала, че има ефект, но все пак при всяка кожа е различно. Simple Smile
От вчера започнах и с тоалетни трици, но да видим : )

# 10
Много съм доволна от маската с аспирин. От близо месец я правя,по 2 пъти в седмицата гору-долу. Избистря лицето, става супер гладко. Правя си с хума и розова вода, също мед+ утайка от кафе и мед + сода. Много съм доволна от тези домашни маски. Страхотно ми се отразяват. Кожата става като коприна.

# 11
  • на последния етаж
В момента ползвам тези:

# 12
  • София
От домашните маски ползвам следните:
1. споменатата вече хума + розова вода или само бяла хума с малко топла вода
2. чист пчелен мед
3. настъргана краставица с кисело мляко и овесено брашно (може и без брашното)
4. само банан или банан, кисело мляко и мед
5. мед и жълтък
6. аспирин и кисело мляко
7. аспирин и мед
От готовите маски неочаквано за измиване ми допадна розовата на Лореал (не харесвам тази марка, но дъщерите ми харесват маските с клей и глина и си бяха купили и тази с цветята, която се оказа неподходяща за техните кожи, но добра за моята). Няма да я повторя, но ще я използвам цялата.
Любимите ми купешки маски са:
1. маската с чаено дърво на The Body Shop
2. хидратиращата и озаряваща маска на Мадара
3. всички маски-филъри на Filorga
4. често си купувам различни еднократни маски на Montagne Jeunesse
5. нощната маска на Нюкс Reve de Miel

# 13
Маска с хума и кисело мляко си правя аз , по-скоро с почистваща цел . Записвам се да следя за идеи.

Много съм доволна от маската с аспирин. От близо месец я правя,по 2 пъти в седмицата гору-долу. Избистря лицето, става супер гладко. Правя си с хума и розова вода, също мед+ утайка от кафе и мед + сода. Много съм доволна от тези домашни маски. Страхотно ми се отразяват. Кожата става като коприна.

Може ли да я напишеш тази маска как се прави.

# 14
Домашни маски не правя, защото не знам какви. От купешките установих, че тези със златни частици, ми действат много добре.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт