Графики на БТ - коментари

  • 67 357
  • 737
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 576
Денис, днес пуснах прогестерон. Ако вярвам на картината от тестовете за О, би трябвало днес да ми е 7-я ден след О. Моля те да ми погледнеш пак и графиката и да кажеш дали съм имала О.
Ето го и резултатът от прогестерона:
52.27 nmol/l
Прогестерон - Лутенизираща фаза  -  5.3 - 86.0

Brayda, ти също си спец в графиките, така че ако имаш време, ще се радвам да чуя и твоето мнение Simple Smile

Благодаря предварително на всички за отделено време Hug

# 121
  • София
  • Мнения: 6 010
Монтал, според мен е супер резултата и показва, че е имало О, но не мисля, че днес е 7 ден след О, може би 5-6.

# 122
  • Мнения: 576
Монтал, според мен е супер резултата и показва, че е имало О, но не мисля, че днес е 7 ден след О, може би 5-6.

Лаленце, аз си признавам, че още изобщо не мога да ги схвана графиките, въпреки всичко изчетено. Но се ориентирам по тестовете за О, а на 16.02 ми беше +, следващия ден 17.02 вече отрицателен. За това го броих от 17.02, ама ако е била по-късно О дано не сме я изпуснали.

# 123
  • София
  • Мнения: 7 645
Според мен е 6-ти ден днес, стойността ти е ок.
Колкото повече, толкова по-добре

Айде дано някой се похвали тук скоро Simple Smile

# 124
  • Мнения: 576
Според мен е 6-ти ден днес, стойността ти е ок.
Колкото повече, толкова по-добре

Айде дано някой се похвали тук скоро Simple Smile

Благодаря ти! Hug

# 125
  • София
  • Мнения: 297
Скрит текст:
Привет,
Денис, може ли да погледнеш графиката ми и да ми кажеш дали според теб е имало О. и ако да - на кой ден? Припомням, че на 15ти ден се видяха множество фоликули в единия яйчник и 2-3 в другия, съмнение за пкя. В този случай разбрах, че не отчитаме тестовете за О. затова във фертлити-то съм въвела само БТ (мерена по-едно и също време всеки ден) и там ми изчисли О на 29ти ден... С тези високи температури вече 6ти ден, дали наистина е имало О., за да знам дали утре да пускам прогестерон и Е2?
Ще се радвам на всички коментари...
Благодаря !!!!

Скрит текст:
Здравей!
Според мен е имало О. - на 28 ден от МЦ - ако БТ се задържи висока.
 Peace

Ако знаеш колко ме зарадва... !!! Просто се изтормозих този месец и не очаквах да има някакво покачване на Т изобщо...дори и нищо да не е станало, поне да знам, че имам надежда за нормална О... !
Много ти благодаря, Денис! Да пускам ли утре prog+E2 или вече е късно и няма да е вярна инфото?
Da, пусни Прогестерон + Е2 утре сутринта / до 9-9:30/, за да видим какво се е случило.
Аз и без това си мислех, че О. може да е 28/29 - може и да хванем точно 7-ми ден след нея
Ще чакам да пишеш Peace

Момичета, резултатът ОК ли е? Дали е имало О? И високият естрадиол проблем ли е?

# 126
  • София
  • Мнения: 35 911
Скрит текст:
Скрит текст:
Привет,
Денис, може ли да погледнеш графиката ми и да ми кажеш дали според теб е имало О. и ако да - на кой ден? Припомням, че на 15ти ден се видяха множество фоликули в единия яйчник и 2-3 в другия, съмнение за пкя. В този случай разбрах, че не отчитаме тестовете за О. затова във фертлити-то съм въвела само БТ (мерена по-едно и също време всеки ден) и там ми изчисли О на 29ти ден... С тези високи температури вече 6ти ден, дали наистина е имало О., за да знам дали утре да пускам прогестерон и Е2?
Ще се радвам на всички коментари...
Благодаря !!!!

Скрит текст:
Здравей!
Според мен е имало О. - на 28 ден от МЦ - ако БТ се задържи висока.
 Peace

Ако знаеш колко ме зарадва... !!! Просто се изтормозих този месец и не очаквах да има някакво покачване на Т изобщо...дори и нищо да не е станало, поне да знам, че имам надежда за нормална О... !
Много ти благодаря, Денис! Да пускам ли утре prog+E2 или вече е късно и няма да е вярна инфото?
Da, пусни Прогестерон + Е2 утре сутринта / до 9-9:30/, за да видим какво се е случило.
Аз и без това си мислех, че О. може да е 28/29 - може и да хванем точно 7-ми ден след нея
Ще чакам да пишеш Peace

Момичета, резултатът ОК ли е? Дали е имало О? И високият естрадиол проблем ли е?

http://imagizer.imageshack.us/v2/1920x671q90/924/cteGhx.png

Имало е О., но прогестеронът може да е и по-висок.
Е2 е малко висок, но дано да се дължи на вторият пик на естрогените.

# 127
  • София
  • Мнения: 297
Благодаря ти, Денис!

# 128
  • Мнения: 576
Денис, моля те виж и моята графика и прогестерон 52.27 nmol/l при реферрнтни 5.3 - 86 .Бях писала по-горе в темата.
Момичетата ми отговориха и се поуспокоих, но ще съм ти благодарна дс чуя и твоето мнение имало ли е О и кога?

Последна редакция: пт, 23 фев 2018, 20:32 от Montal

# 129
  • Мнения: 809
И моята ако може ❤❤❤
Денис може ли да погледнеш графиката ми , след вчерашният преглед ми е малко объркано , според докторкота Ову е била най -много до 5 дни назад . Спрямо изследванията ти каза че има проблем ако вчера е бил седми ден прогестерона е 14.92 . Отписвам ли го този цикъл ? И да продължавам ли да меря бт ? Благодаря ти от сърце за отделеното време ❤

# 130
  • София
  • Мнения: 35 911
Денис, моля те виж и моята графика и прогестерон 52.27 nmol/l при реферрнтни 5.3 - 86 .Бях писала по-горе в темата.
Момичетата ми отговориха и се поуспокоих, но ще съм ти благодарна дс чуя и твоето мнение имало ли е О и кога?
О. може да е била на 11/12 ден от МЦ -  днес трябва да е 5 ден след О. и е рано за изследване на Прогестерон. За 5-ти ден, стойностите са добри, имало е О. и ЖТ функционира добре.

# 131
  • София
  • Мнения: 35 911
И моята ако може ❤❤❤
Денис може ли да погледнеш графиката ми , след вчерашният преглед ми е малко объркано , според докторкота Ову е била най -много до 5 дни назад . Спрямо изследванията ти каза че има проблем ако вчера е бил седми ден прогестерона е 14.92 . Отписвам ли го този цикъл ? И да продължавам ли да меря бт ? Благодаря ти от сърце за отделеното време ❤
И при теб Прогестерона май рано е изследван - ако О. е била на 23/24 , днес е 6 ден след О.
Повтори утре Прогестерон + Е2

# 132
  • Мнения: 576
Денис, моля те виж и моята графика и прогестерон 52.27 nmol/l при реферрнтни 5.3 - 86 .Бях писала по-горе в темата.
Момичетата ми отговориха и се поуспокоих, но ще съм ти благодарна дс чуя и твоето мнение имало ли е О и кога?
О. може да е била на 11/12 ден от МЦ -  днес трябва да е 5 ден след О. и е рано за изследване на Прогестерон. За 5-ти ден, стойностите са добри, имало е О. и ЖТ функционира добре.

Много благодаря, Денис! Hug

# 133
  • Мнения: 125
Моля за коментар по графиката ми! Как ви се струват стойностите до момента?

# 134
  • София
  • Мнения: 35 911
Моля за коментар по графиката ми! Как ви се струват стойностите до момента?
Стойностите са добре за ФФ, но графиката, все още, не показа да е имало О.
Прави тестове за О.
Колко дни, средно, е МЦ при теб?

Общи условия

Активация на акаунт