Графики на БТ - коментари

  • 67 444
  • 737
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 35 937
Здравейте и от мен, може ли коментар за графиката ми? Дали е имало О въобще?
 http://imagizer.imageshack.us/v2/812x622q90/924/2JwYjo.png
Здравей!
Може и да е имало О. - на 20 ден от МЦ, но БТ през ЛФ е малко ниска - колко време държиш терм-ма?
Провери, също, да не се е повредил.
Може да провериш и нивата на Прогестерона - на 7 ден след О.+ Е2


Здравей, denis. Hug
Скрит текст:
Отново се включвам в темата с питане. Възможно ли да погледнеш графиката ми и да кажеш дали е минала О. По мои сметки О трябва да била на 13 ден от цикъла притесняваме, че на 18 ден от цикъла (днес) температурата падна. Този спад го наблюдавах и в предишни мои цикли, пак около 4-5 дена след О. Нормален ли е този спад или показва някакъв проблем?
Предварително ти благодаря Kissing Heart
П.П. Преди два цикъла имах задържан фоликул, който при следващия Ц на 3 ден го нямаше и друго миналия Ц  ми гориха раничка.
Здравей!
Графиката е добре, О. може да е била на 12 ден от МЦ  / добре е да правиш и тестове за О./
Този спад на БТ е нормален, утре, най-вероятно, БТ ще се повиши.
Дано да е станало Peace

Последна редакция: вт, 27 мар 2018, 14:22 от denis.

# 211
  • Мнения: 381

Скрит текст:
Здравейте и от мен, може ли коментар за графиката ми? Дали е имало О въобще?
 http://imagizer.imageshack.us/v2/812x622q90/924/2JwYjo.png
Здравей!
Може и да е имало О. - на 20 ден от МЦ, но БТ през ЛФ е малко ниска - колко време държиш терм-ма?
Провери, също, да не се е повредил.
Може да провериш и нивата на Прогестерона - на 7 ден след О.+ Е2


Здравей, denis. Hug
Скрит текст:
Отново се включвам в темата с питане. Възможно ли да погледнеш графиката ми и да кажеш дали е минала О. По мои сметки О трябва да била на 13 ден от цикъла притесняваме, че на 18 ден от цикъла (днес) температурата падна. Този спад го наблюдавах и в предишни мои цикли, пак около 4-5 дена след О. Нормален ли е този спад или показва някакъв проблем?
Предварително ти благодаря Kissing Heart
П.П. Преди два цикъла имах задържан фоликул, който при следващия Ц на 3 ден го нямаше и друго миналия Ц  ми гориха раничка.
Здравей!
Графиката е добре, О. може да е била на 12 ден от МЦ  / добре е да правиш и тестове за О./
Този спад на БТ е нормален, утре, най-вероятно, БТ ще се повиши.
Дано да е станало Peace
Благодаря много denis.Hug

# 212
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте и от мен, може ли коментар за графиката ми? Дали е имало О въобще?
 http://imagizer.imageshack.us/v2/812x622q90/924/2JwYjo.png
Здравей!
Може и да е имало О. - на 20 ден от МЦ, но БТ през ЛФ е малко ниска - колко време държиш терм-ма?
Провери, също, да не се е повредил.
Може да провериш и нивата на Прогестерона - на 7 ден след О.+ Е2


Благодаря, Денис! Меря с дигитален термометър на 4 месеца, държа го докато изписка, но от идния цикъл ще държа повече. Днес Т беше 37 градуса, 35 ден от МЦ ми е, теста е категорична нула и се съмнявам за ЗФ вече. За идния месец мислех да изследвам прогестерона и Е2 като засека О, но май ще ходя на фоликулометрия за най-голяма сигурност.
Благодаря за отзивчивостта още веднъж!

# 213
  • Мнения: 809
Здравейте , дали се разбира имало ли е ову при мен ? А това покачване по-малко всеки ден ок ли е или е проблем ? Благодаря

# 214
  • София
  • Мнения: 35 937
Здравейте , дали се разбира имало ли е ову при мен ? А това покачване по-малко всеки ден ок ли е или е проблем ? Благодаря
http://imagizer.imageshack.us/v2/1152x2048q90/922/mqz8ZM.jpg
Здравей!
Според графиката дотук, не е много сигурно, че е имало О.
Ако, БТ се повиши още и се задържи висока, О. може да е била на 23 ден от МЦ.
Като конфигурация графиката е добре, но БТ трябва вече да се повишава и да се задържи над 37.0 до 37,2
Ако не ти е проблем, изследвай Прогестерон и Е2 на 7 ден след О. / на 30 ден от МЦ/
Дано да е станало Peace
 

# 215
  • Мнения: 809
Благодаря , точно заради прогестерон на границата (15.24) искам  да се изследвам . Миналият месец БТ се покачва по същият начин като стъпало и на 5-6 ден след + теста се покачва висока над 37 и се задържа до идването на М . Благодаря за отделното време .🌼😘

# 216
  • София
  • Мнения: 35 937
Благодаря , точно заради прогестерон на границата (15.24) искам  да се изследвам . Миналият месец БТ се покачва по същият начин като стъпало и на 5-6 ден след + теста се покачва висока над 37 и се задържа до идването на М . Благодаря за отделното време .🌼😘
Супер!
Ще чакам да пишеш, че и на мен ми е интересно, какво се случва Peace
Ако не си изследвала Пролактин, може и него да пуснеш, защото когато нивата му са високи, потискат синтеза на Прогестерон в ЛФ / т.е ще отметнеш или потвърдиш една вероятна причина, за по-ниските нива на Прогестерона/.
Ако отново е нисък Прогестерона, опитай с добавки за подпомагане на ЛФ и синтеза на Прогестерон / ще ти ги посоча, пиши на ЛС/

# 217
  • Мнения: 809
Миналият месец го изследвах на 7 ден от ову и беше
Пролактин 360.1 yIU/ ml  реф. Лутеин. Фаза 102-496
Писах в темата за изследвания тогава и ти каза че е ок . Ще изследвам утре прогестерон и Е2 да пускам ли пак пролактин ? Ще пиша на лични за добавките . Благодаря

# 218
  • София
  • Мнения: 35 937
Миналият месец го изследвах на 7 ден от ову и беше
Пролактин 360.1 yIU/ ml  реф. Лутеин. Фаза 102-496
Писах в темата за изследвания тогава и ти каза че е ок . Ще изследвам утре прогестерон и Е2 да пускам ли пак пролактин ? Ще пиша на лични за добавките . Благодаря
Добре е , няма смисъл да го изследваш отново Peace, но го следи през 5-6 месеца.

# 219
  • София
  • Мнения: 297
Здравей Денис,
Дали съм успяла да засека О. ? Надявам се хормоните да са се успокоили, искам да пусна прогестерон и Е2 и този месец, но май съм изпуснала 7ми ден от 0? Според теб имало ли е или ако да, на 21-22 ден ли е била и да пускам ли утре изследване или е късно...?
Скрит текст:
Предния месец Прогестеронът на 7ми ден след О. беше 40 (реф 5,82 - 75,9), а Е2 - 779,6 (реф 161-774, според теб висок, може би заради втория пик на естрогените). Пролактин миналия месец - 461,20 (реф 125 - 635). Засякохме О. на 29-ден, след преглед на ехограф и диагноза поликистозни яйчници на 15ти ден.По-предишен месец - липса на О. и съмнение за ЗФ. Преглед при ендокринолог - ок, ТСХ под 2.

Благодаря ти предварително!

# 220
  • Мнения: 27
Момичета според тази ми графика О. На 22ят или 23ят ден е?

# 221
  • София
  • Мнения: 35 937
Здравей Денис,
Скрит текст:
Дали съм успяла да засека О. ? Надявам се хормоните да са се успокоили, искам да пусна прогестерон и Е2 и този месец, но май съм изпуснала 7ми ден от 0? Според теб имало ли е или ако да, на 21-22 ден ли е била и да пускам ли утре изследване или е късно...?
Скрит текст:
Предния месец Прогестеронът на 7ми ден след О. беше 40 (реф 5,82 - 75,9), а Е2 - 779,6 (реф 161-774, според теб висок, може би заради втория пик на естрогените). Пролактин миналия месец - 461,20 (реф 125 - 635). Засякохме О. на 29-ден, след преглед на ехограф и диагноза поликистозни яйчници на 15ти ден.По-предишен месец - липса на О. и съмнение за ЗФ. Преглед при ендокринолог - ок, ТСХ под 2.

Благодаря ти предварително!
Здравей!
Според мен, О. е била на 20 ден от МЦ - късно е за изследване, но графиката е много добре.
Дано да е станало.  Peace
ПП.
МЦ трябва да е около 34 дни


Момичета според тази ми графика О. На 22ят или 23ят ден е? http://imagizer.imageshack.us/v2/1080x1920q90/922/FPvfKl.png
Ако БТ се задържи висока - О. може да е била на 22 ден от МЦ
Стискам палци да е станало Peace

# 222
  • Мнения: 295
Здравейте, искам да ви попитам дали знаете след цветна снимка може ли да се правят опити в същия месец?   Pipinka, виждам , че ти си правила снимка в месеца в който си забременяла . Къде я прави? Може ли малко повече информация ?  На мен ми предстои след седмица в Щерев.

# 223
  • София
  • Мнения: 6 010
Една позната тъкмо забременя в месеца с ЦС. Успех и на теб! Wink

# 224
  • Мнения: 809
Денис пуснах днес на 30 ден прогестерон и Е2  но прогестерона пак е нисък 🤔
Естрадиол 112.9 pg/ml лутейнова фаза 43.80-211
Прогестерон 13.45 ng / ml  лутейнова фаза 1.7-27

Според теб как са ?

Общи условия

Активация на акаунт