Преди сватбата

  • 2 914
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте Simple Smile някой вече женен/омъжен може ли да сподели дали непосредствено преди сватбата отношенията с половинката са били по-обтегнати и изнервени, дали от напрежението сте се карали повече, или всичко е било както обичайно? Simple Smile

# 1
  • Мнения: 2 405
С мм сключихме брак през 2016г.56 човека бяхме. Организацията започна февруари, а събитието беше началото на май. Имаше малко време. Всичко сами си направихме, без агенти. Помагаха ни приятели.

И да имаше напрежение. Главно идваше от мен Simple Smile Много се вълнувах и притеснявах и изнервях положението. Мислех как може да се оплескат нещата в самия ден. Е гафове нямаше. Всичко беше повече от прекрасно.

Напрежение има при повечето двойки и е нормално, но като цяло няма смисъл. Трябва организацията да премине спокойно и да остави и тя хубав спомен, както самата сватба.

# 2
  • София
  • Мнения: 6 010
Не се давайте на напрежението! Нормално е да го има и вие да сте по-изнервени.

# 3
  • София
  • Мнения: 22 937
Само аз бях изнервена, виж сега покрай детето има много повече напрежение и изнервеност.  Laughing

# 4
  • Мнения: 71
Здравей! Ако няма напрежение преди събитието, значи нещо не е наред 🤣 Сега сериозно! Няма как обстановката да не е напрегната, ти ще си булка, това е събитие един път и ти със сигурност искаш да бъде иделно.
Ние със съпруга ми бяхме по същия начин. Аз бях все под напрежение кои как, кога, ще се получи ли, няма ли..
 Което се предаваше и на него. Но дойде ли големият ден остава само вълнението и щастието 🤗

Общи условия

Активация на акаунт