Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт в и след "Завръщане"~Тема 49

  • 122 137
  • 731
  •   2
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 643
Добро утро.
Здравей Нина  bouquet
Тая сутрин четох една глупост за Султанката.

http://www.-spam251-/2018/08/247-183-13-19-2018.html

Пак се чудят дали Джансу и Енгин Йозтюрк имат връзка.
Приятен ден ви желая.

# 241
  • Мнения: 10 802
Привет ,момичета! Hug
Слънце Heart Eyes...да не би да става дума за Енгин Акюрек...нали напоследък за тях говориха... newsm78

Линка който си постнала ..не ми се отваря... Naughty

А...Патрона...кой знай къде се кефи с любимата, скришом... Wink Crossing Arms

# 242
  • София
  • Мнения: 3 432
Привет, момичета!
Свет, свърши ли отпуската? Добре дошла!
Няма го патрона и това си е. Негови фенки, непрекъснато го викат и броят дните в които не се вества - 13 дни /от вчера/. За султанката пишат отдавна, че имала връзка  и сега бяха заедно в Бодрум с Енгин Йозтюрк. Рускините пишат, че когато я спрягаха с Енгин Акюрек, тя категорично отказала, но сега когато я питали за другия Енгин, тя само смънкала, но не била категорична. Сега султанката се готви за нова роля. Хубав ден и до скоро.Flowers Four Leaf Clover

Тук са Бодрум - голяма компания.




# 243
  • София
  • Мнения: 3 432
Привет!
Пак съм аз, но не мога да не споделя това, че рускините почти са сигурни, че МАА се е оженил и е на светбено пътешествие и почивка. Кучето му Тони е оставено при сестра му Нилгюн.
 
Допълвам се.
Сега видях: УРА!!! РАДОСТ ГОЛЯМА!!!:heart:Flowers Rose
 МАА вече си е отворил истинския ИГ. Възможно е да се е върнал в Каш, но може да е и в Истанбул. Последната снимка, която е сложил лично той.Flowers Four Leaf Clover


Най- новата снимка. Весел, засмян и дано много щастлив.

Последна редакция: ср, 22 авг 2018, 23:14 от Nina NN

# 244
  • Мнения: 2 643
Здравейте момичета, Слънце, Нина  bouquet
Нина, благодаря за инфото.
На едната снимка е много съсредоточен, но на другата изглежда много доволен и щастлив.
Щом и рускините не са сигурни какво е станало, явно е голяма тайна. Ще се радвам за него ако е доволен и щастлив, ноооооо да помисли и за мен. И аз искам да съм доволна и щастлива.
Засега мисли само за себе си, да видим до кога.
Нина, продължавай да ни радваш, много са ти хубави снимките  newsm51

# 245
  • София
  • Мнения: 3 432
Привет!
Силистра, здравей!
МАА вероятно е бил с "годеница" или "съпруга" някъде, още никой не знае къде. Пуснал е клипче, че пътуват с колата и кучето Тони е с тях. Прибира си го от сестра си, вероятно. Днес пък Селин е сложила снимка от Рим  - Колизеума. Пак да са били в Рим? -Нали миналата година по това време бяха там, но нищо чудно и сега да са били.



Като я гледам си мисля, че изглежда по различно от миналата година.
Силистра, мила и аз, както и много други фенове от цял свят очакват МАА са се завърне на екрана, но какъвто е непредвидим никой не може да каже дали и  кога.Flowers Four Leaf Clover

:

# 246
  • Мнения: 10 802
Привет...хубавици... Heart Eyes Heart Eyes Hug

Значи отново Енгин Йозтюрк...хубаво...и на снимчицата са ухилени и...щастливи... Grinning Joyи заедно ,което говори ,че наистина може да има нещо м/у тях...ха дано... Praynig
А...Патрона...много хубав ,беееееее...и не губи форма...тренира... #Crazy bowuu Peace

Отпуската свърши ,Нинче...сега съм малко в болнични,но живот и здраве другата седмица съм вече на работа... ooooh! Joy Joy Joy

Последна редакция: чт, 23 авг 2018, 17:32 от Svet_sz

# 247
  • Мнения: 2 643
Здравейте момичета bouquet
Слънце, какво ти е, почивката разболя ли те. Оздравявай, че на сватба ще ходим  newsm51
Нина, благодаря за информацията, ако харесват Рим може пак да са там  newsm51

# 248
  • София
  • Мнения: 3 432
Здравейте, момичета!
Свет, оздравявай бързо, както казва Силистра, може да ходим на сватба, а може и на кръщене.
Днес Селин/Доротея е сложила снимка с два биберона.



Ха кажете сега какво иска да ни каже?  Латиноските смятат, че и бебе е на път.
Силистраааа, май на бате ролята му ще е бебе да гледа, а ние го чакаме на екрана. Пак сме в очакване. Хубав ден момичета и до скоро.Flowers Four Leaf Clover Nature Sun With FaceFlowers Rose


# 249
  • Мнения: 2 643
Здравейте момичета bouquet
Нинаааааа, може сватба и кръщене заедно да са.
И защо два биберона, Патрона близнаци ли чака  newsm78 newsm78 newsm78
Тази мадама, да не би и тя да се научи безсмислени снимки да пуща за да дразни фенките му.
Ще се разбере.

# 250
  • София
  • Мнения: 3 432
Силистра, здравей, мила!
Тази Селин нищо чудно да излезе и тя "кифла". Ами да и тя само "знаци" пуска. Бибероните са две /син и розов/, защото още не се знае пола на бебето. Снимките стояха в нейния ИГ няколоко часа и след това ги премахна. На какво се дължи това не ми е ясно. Имаше много писания от фенки /не съвсем положителни/ и може да се е ядосала, а може и бате да е скръцнал с зъби. Днес има затишие, ще видим утре. Чао за сега, мила. Хубав ден и до скоро.Flowers Four Leaf CloverFlowers BouquetNature Sun With Face


# 251
  • Мнения: 10 802
Приветттттттттт,сладурки  Hug

Имам преумора на ръцете и затова съм в болнични...ЕГН-то вече взе да напомня за себе си Rolling Eyes...лошо Уили ,лошо... bowuu #Crazy ooooh! Joy Joy Joy Joy Joy

Много се радвам...на тия два биберона. Party...момченце ,момиченце...а защо не и и двечки....ако е рекъл Аллах... newsm78 bowuu

А фенките да си затварят устите и клавиатурите  smile3505...щом Мехмет си я харесва...Да са щастливи! bowuu Peace babydust7

На мен днес в инста ми се мярна една снимка на чок брадясалия Мехмет...и май беше изплезен ,ако не бъркам...после ще проверя ....да с кучето ,стара снимка... #Cussing out


https://www.instagram.com/p/Bm3zREoAgl8N6_pnsjvdNWiudZSmBMrQRsiS … aken-by=alakurt79

На тази е супер....


https://www.instagram.com/p/BmESF1tA-q9RwY-BG7omx0RsldKRmGzU5dK2 … aken-by=alakurt79

# 252
  • София
  • Мнения: 3 432
Привет, момичета!
Свет, мила
Скрит текст:
Не му мисли за болките в ръцете. Казвай нищо ми няма и това е. Какво ти е на ЕГН-то? А "Какво да кажем ние с гайдите"? Преди много години имаше такъв мюзикъл с Калоянчев Парцалев и ........Само си казвай да минава и ще мине.

Вероятно има някаква новина за МАА и Селин се опитва да я сподели със "знаци", но злобарките фенки веднага я оплюват - латиноски, хърватки, рускини, а има и българки. Не случайно след като тя свали бибероните от ИГ, бате сложи снимката с кучето изплезен.



Също си смени и началната снимка в ИГ

Тази е на Селин/Доротея

Хубава вечер и до скоро.Flowers Four Leaf CloverFlowers RoseNature Sun With Face

# 253
  • София
  • Мнения: 3 432
Добро утро, Силистра, Свет!

Една нова снимка на двамата влюбени:
Веча са във вилата в Каш. Щастливи.
Скрит текст:
Отново злобните фенки пишат простотии. Дано се задавят от злъчта, която бълват, но това може да доведе отново МАА да се скрие. Дано не им обръща внимание. Има и една българка с няколко профила в ИГ. Много жалко.
Лек ден.Flowers Four Leaf Clover

# 254
  • Мнения: 2 643
Здравейте момичета  bouquet
Нинааааааа, благодаря за инфото и снимката  newsm51
Изглежда доволен и щастлив, леко усмихнат, радвам се за него.
Дано най после е намерил жената на живота си, а ако са на път и два биберон тогава трябва да се върне на работа. Как се гледат и издържат трима човека. Ох, дано.
Слънцеееееее, ти как си, оздравя ли  newsm51
Приятен ден момичета  smile3525

Общи условия

Активация на акаунт