Парфюмиране на косата

  • 4 291
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 436
Тъкмо това щях да попитам. Не Ви ли се омазнява косата, слагайки тези неща по нея? Аз лично имам проблем с косата-в корените се омазнява твърде бързо, а в краищата скърца направо. Мия я през ден, а за подобни екстри от гореизброените даже не си и помислям да сложа.

# 16
  • Сливен
  • Мнения: 4 224
Аз пък да ви кажа-използвам кристали за коса,само по връхчетата и то ги слагам,след баня или след като я изсуша. И познайте-самият аромат наподобява този,от дъвките"Хуба-Буба". Grinning .... Половинката ми казва- мммм пак се носи аромат на дъвка. LaughingLaughingLaughingLaughingLaughing

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
И аз използвам различни олиа,не ми се омазнява.

# 18
  • Мнения: 3 480
Кристалите и олиа-та за коса миришат само, ако някой е доста близо до теб (мм).

Работя с хора и не са ми достатъчни. Все пак излизам навън, олиото попива и не мирише така, както когато е поставено.
Друго си е трайният парфюм.
Моята коса е суха по дължините и връхчетата и си имам един серум, който е винаги с мен и като се сетя го поставям. Не ми омазнява, попива, косата ми буквално "яде" подобни продукти.
Чисти масла не ползвам, освен ако не си правя маска вкъщи преди измиване на косата.

# 19
  • София
  • Мнения: 562
Кристалите и олиа-та за коса миришат само, ако някой е доста близо до теб (мм).

Работя с хора и не са ми достатъчни. Все пак излизам навън, олиото попива и не мирише така, както когато е поставено.
Друго си е трайният парфюм.
Моята коса е суха по дължините и връхчетата и си имам един серум, който е винаги с мен и като се сетя го поставям. Не ми омазнява, попива, косата ми буквално "яде" подобни продукти.
Чисти масла не ползвам, освен ако не си правя маска вкъщи преди измиване на косата.
малко офф - и моята коса е страаашно суха в краищата - може ли да кажеш кой е?

# 20
  • Мнения: 3 480
Pumpkin,
Скрит текст:
моят е този, но не мога да го намеря освен в ибей вече (спрян от производство) и там е много скъп:

https://www.kerastase-usa.com/touche-perfection/E0948800.html

Питах по салоните, нямат го при снабдителите.

Мисля да продължа с този серум, ще си пресипя в по-малък контейнер с помпичка:

https://www.lookfantastic.com/kerastase-elixir-ultime-creme-fine … 0ml/10871024.html

Общи условия

Активация на акаунт