90-дневна диета - килцата стопи и фиданка стани - Тема 367

  • 85 776
  • 726
  •   1
Отговори
# 75
  • ПЛОВДИВ
  • Мнения: 122
аз правя диетата за трети път, след първия път свалих 10кг. /Започнах 78к./  после задържах трите месеца почивка, втория път 4 кг., пак почивка, в която май върнах 2 кг. сега трети път започнах, вече 1 месец мина и - 1,5 -2 кг., но пък не се отказвам и даже ми харесва да се храня по този режим /само да не прегрешавям/ досега ми се случи две съботи нещо омотах режима... но продължавам .

# 76
  • Harmanli, Bulgaria
  • Мнения: 203
Ами то превъзпитанието идва (за мен де), с мотивацията. Тя е движещата сила, много е мотивиращо да виждаш минуси и така започваш да си задаваш въпроси "имам ли нужда от този хляб", "колко добре ще се чувствам утре, ако имам минус, не си струва сега да ям това и това" и така, кръгът се завърта.

Shirin Kadir
Какво яде в последните дни? В овулация ли си? В ПМС ли си? Спала ли си достатъчно? Как е ходенето до тоалетна? Не се стресирай - причини стотици има.

Малко следа като почнах диета ми дойде за пръв път цикъла след раждането и съответно сега съм в овулация. Иначе ходенето до тоалетна ми е на седмица веднъж или два пъти но многооо рядко да се случва. Ям си по режима, но движението ми тези дни е основно вкъщи, надявам се тази седмица да имам добри новини и да мога да ходя на фитнесче ама само ще вървя на пътечката.

# 77
  • София
  • Мнения: 61
Така, имам теоретично въпросче.
Ако, да речем, си умирам за малко чипс, кога ще е по-подходящо да хрусна няколко грама - въглехидратен или бобов? (знам, че не е препоръчително, etc etc Grinning )
Днес съм на бобов и съм на печени картофи.

# 78
  • Мнения: 3 067
Бобов.

Ширин, ама ти съвсем скоро си родила... не се изнасилвай така Simple Smile Те хормоните ти още не са се нормализирали.

# 79
  • Harmanli, Bulgaria
  • Мнения: 203
Бобов.

Ширин, ама ти съвсем скоро си родила... не се изнасилвай така Simple Smile Те хормоните ти още не са се нормализирали.
Така е, но въоще не си харесвам тялото... а да не говорим за стриите, които се появиха след раждането основно

# 80
  • Мнения: 993
Така е, но въоще не си харесвам тялото... а да не говорим за стриите, които се появиха след раждането основно
Спокойно, стрии имат повечето жени. Моите се появиха още през пубертета. А ти си родила наскоро, нормално е да не се чувстваш толкова добре в кожата си. Все пак обаче имаш нещо, което е много по-ценно от перфектно тяло и ще те радва всеки ден - детенцето. Simple Smile

Аз днес издържах геройски водния ад и сега май не мога да заспя от глад. Grinning

# 81
  • Мнения: 826
Добро утро, момичета!
wastedsunset, браво, момиче! Аз нали не правя водни дни, само чета за вашите геройства и цъкам одобрително!
Ширин, за стриите- аз съм забелязала, че при мен най- добро действие върху тях има морето. Ние предпочитаме да ходим за 10-тина дни, на бунгала, че аз и децата сме непоправими жаби и не излизаме от Голямата локва- плуване, гмуркане, киснене, гребане с каяци. В края на морето кожата е загладена, стриите почти не личат, независимо от размерите ми на кит, и опъна, на който е подложена кожата ми. Настоятелно те съветвам да ги мажеш през цялата година- не задължително с кремове против стрии (струват майка си и баща си и не знам какъв ефект имат), но с мазни кремове- задължително! А в период на отслабване- повече от задължително- цялото тяло!!! Не знам къде по тялото си имаш стрии, но доколкото се сещам, бебчето е съвсем малко. Организмът ти все още се променя- в опит да възстанови формата си преди бременността, така че и кожата ти се променя. Мажи обилно!

Този мой стомах, този мой стомах!  ooooh! Вчера денят беше плодов, аз ядох зеленчуци на обяд, ама ме скъса от болки стомаха. Close  Явно нещо съм го раздразнила...
Вечерта правих един лучник на домашните любимци, и чопнах малко. Защо от него не ме боля стомах, не знам!  Mr. Green
Кантарът днес показва колкото и вчера.
Ден 37, белтъчен. Стартирам с два банана, обядът ще е нейде към 14,00- 15,00ч., че пак ще имам работа извън града, и шофирам... Да взема да мушна една ябълка в чантата, да не ми засвири пушката по никое време, па да потегля към нережимности... Mr. Green
Довечера съм на репетиция, пак ще изпия къмто 2 литра вода за два часа.
Водата през деня ми куца напоследък, водата...  Sick
Айде, да ви е спорен и усмихнат деня!

Последна редакция: вт, 13 фев 2018, 08:35 от elia_gg

# 82
  • Мнения: 3 067
Hands ClapHands Clap wastedsunset Hands Clap Бравоооо! Герой Simple Smile

Shirin Kadir - че то има ли някой, който си харесва тялото? Гледам си снимки от преди 3 години и мислено си казвам, че съм била страшно глупаво момиче! Гледам се каква съм била хубава, без бузки, с големи очи, със стегнат корем, бедрата ми винаги са си били по-слаби от корема, с тях проблем нямам, а всичко, което аз виждах беше неудовлетвореност и все бях "дебела", от 106 станах 57 кила и пак бях "дебела". От зор да стана "слаба", станах пак 70.7.
Така че днеска опитвам да си се обичам със или без килата, със или без стрии (и слава Богу, от както спортувам без целулит Grinning ) Приятелски ти казвам, не бързай. Колкото повече бързаш, толкова по-голямо напрежение психическо си създаваш, очаквания, разочарования.
Минаваш през един естествен процес, не че съм раждала, но достатъчно приятелки, сестра и братовчедка съм наблюдавала... нещата стават лека по-лека, постепенно и така Simple Smile)
elia_gg - сурови зеленчуци или? Ами вземи си плод. Първият път, когато правих режима имаше дни, в които не можех да обядвам по-рано от 14-15 часа, тогава си хапвах плод през два часа до обяда, обядвах и вечерях нормално и имах чудесни резултати.
Вчера беше белтъчен
З - 3 мандарини
О - свинско със зеленчуци на тиган
- тренирах, много огладнях, хапнах много малко салата само от зеленчуци - айсберг останал от онзи ден
В - салата "Цезар"

# 83
  • тук и там
  • Мнения: 11 522
elia_gg,вървим заедно.И на мен ми е протеинов днес.Приготвила съм свинско месо -ще го метна на скарата и салата  айсберг за днес.Не съм минала през кантара,защото не съм минала и през WC-то все още,въпреки вчерашния плодов.Водата и на мен не ми върви-но не мога да се насилвам.Пия когато съм жадна.Между другото-точно в плодовия,най-малко вода ми се пие.Духче,заедно сме писали..Hug

# 84
  • Мнения: 826
Духче, зеленчуците са задушени. Ама мен стомахът ме боля и преди обяда, па след зеленчуците- съвсем ooooh! Моите гастритни проблеми са това...
Kaisia, имаме кланица наблизо- сигурно и днес ще прибягам за някакво прясно месо, и ще го метна на скарата. Салатата- според наличностите в магазина.
За Нова година си взехме скара. Ей- такава: https://www.jarcomputers.com/Tefal-Minute-Grill-GC205012_prod_BA … EFALGC205012.html- имаше някакво голямо намаление в Метро. Родихме се с ММ! Огромно облекчение е за готвещи хора! Сега поне 50% от храната минава през нея!

# 85
  • Мнения: 1 008
Elia, как прави зеленчуците?

# 86
  • Harmanli, Bulgaria
  • Мнения: 203
Добро утро, момичета!
wastedsunset, браво, момиче! Аз нали не правя водни дни, само чета за вашите геройства и цъкам одобрително!
Ширин, за стриите- аз съм забелязала, че при мен най- добро действие върху тях има морето. Ние предпочитаме да ходим за 10-тина дни, на бунгала, че аз и децата сме непоправими жаби и не излизаме от Голямата локва- плуване, гмуркане, киснене, гребане с каяци. В края на морето кожата е загладена, стриите почти не личат, независимо от размерите ми на кит, и опъна, на който е подложена кожата ми. Настоятелно те съветвам да ги мажеш през цялата година- не задължително с кремове против стрии (струват майка си и баща си и не знам какъв ефект имат), но с мазни кремове- задължително! А в период на отслабване- повече от задължително- цялото тяло!!! Не знам къде по тялото си имаш стрии, но доколкото се сещам, бебчето е съвсем малко. Организмът ти все още се променя- в опит да възстанови формата си преди бременността, така че и кожата ти се променя. Мажи обилно!

Този мой стомах, този мой стомах!  ooooh! Вчера денят беше плодов, аз ядох зеленчуци на обяд, ама ме скъса от болки стомаха. Close  Явно нещо съм го раздразнила...
Вечерта правих един лучник на домашните любимци, и чопнах малко. Защо от него не ме боля стомах, не знам!  Mr. Green
Кантарът днес показва колкото и вчера.
Ден 37, белтъчен. Стартирам с два банана, обядът ще е нейде към 14,00- 15,00ч., че пак ще имам работа извън града, и шофирам... Да взема да мушна една ябълка в чантата, да не ми засвири пушката по никое време, па да потегля към нережимности... Mr. Green
Довечера съм на репетиция, пак ще изпия къмто 2 литра вода за два часа.
Водата през деня ми куца напоследък, водата...  Sick
Айде, да ви е спорен и усмихнат деня!
Аз стартирах бременноста с малко килограми и до 5ти месец имах малко коремче, но след това започнах да се подувам и качвам много а съм си се хранила, както обикновено. Към 8-ми месец ми се появиха две три малки стрии,а коремът ми беше огромен иии след раждането в болницата видях от страни на паласиките,  че съм се нацепила цялата ужасно... и на корема имам. А през цялата бременност се мажех със мазила... дадох сумати пари и накрая съм като географска карта и не знам заличаване имат ли 😞
Днес въглехидратен ден, за закуска банан, обяд кроасани от лидъл и вечеря торта гараш мисля да е. А и забравих да добавя вчера си взех шоколад пак от лидъл черен мисля, че беше 84% какао, нали може такъв.

# 87
  • Мнения: X
Ширин, това със стриите е до еластичност на кожата. За цялата бременност се намазах точно три пъти с кокосово масло в пети месец и това беше, но аз по принцип много мразя лосиони за тяло и кремове за ръце и въобще не ползвам. Ами една стрия нямам. Simple Smile
Ама и да имах, нямаше да ми дреме чак толкова. Гледай с бебчо да сте добре, за грижи по стриите имаш цял живот занапред. Wink

И аз съм на вгх днес. Ама нищо такова не ми се яде, та още не съм измислила какво ще правя. Като огладнея после набързо ще ми дойде музата. Mr. Green

# 88
  • Мнения: 2 695

Днес въглехидратен ден, за закуска банан, обяд кроасани от лидъл и вечеря торта гараш мисля да е. А и забравих да добавя вчера си взех шоколад пак от лидъл черен мисля, че беше 84% какао, нали може такъв.
Може Simple Smile даже е задължителен шоколада (редче) след вечеря. Торта гараш + редче шоколад мммммммммм това може да се случи само в 90 ДД. Ей затова си я обичам Revolving HeartsRevolving Hearts

Госпожице как ще съчетаеш постите с 90ДД? Или няма да ги спазваш?

Някой по-горе питаше дали може чипс. Пържено, солено, нещо което не ти доставя нищо на организма. Аз бих го подминала. Но ако следваме правилата и предположим, че чипса наистина е направен от картоф, да, в бобов ден.

# 89
  • Мнения: 993
Благодаря ви, момичета! Днес след воден съм -1,6 кг. Завърших първи цикъл с 3 свалени килограма, които щяха да са двойно, ако не бях омазала няколко от дните (най-вече плодови). Днес почвам втори цикъл и дано съм по-стриктна, защото искам да сваля поне 15 кг. Ама какво съм такова сбъркано добиче и аз - водния го спазих по-лесно, отколкото плодовите.Joy

Днес с кеф ще си хапна кебапчета с едно доматче, че вчера даже храни, които мразя, ми се струваха апетитни. Grinning

Успех на всички и благосклонен кантар!

Общи условия

Активация на акаунт