Лишей на малко детенце!

  • 1 365
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте мами...Сина ми е с лишей или поне така твърди личната лекарка,а петното му е чарвено все едно е охлузено...Мазах го с Клобедерм 8 дена,но не се оправя намазах го днес с Тридерм....И после с Йодова Тинкура,но ме достраша и го истрих след 15 мин понеже е на 1.год и 6 месеца....Имали ли сте такъв проблем и с какво сте мазали?

# 1
  • Мнения: 28 704
Ако личната лекарка не може да определи, да ви изпрати на дерматолог. Тези препарати, които пишете имат кортикостероиди и не трябва да се ползват дълго време. Нека лекарят прецени най-подходящото лечение.

# 2
  • пловдив
  • Мнения: 208
Тридерм мазах няколко дни и се махнаха.

# 3
  • Мнения: 25 398
Има си специалисти за тези проблеми – личните лекари не могат да лекуват всичко, както си мислят и им се иска. Особено пък що се отнася до малко дете.
Много от тези препарати имат негативно въздействие върху черния дроб, не си лекувайте децата по интернет или ЕЖК.

# 4
  • Мнения: 16
Аз не си лекувам детето по-интернет винаги се клнсултирам с лекари...
Благодаря ви за съветите направо утре ще се свържа отново с личната за да го испрати на дерматолог....
Да видим там какво ще кажат...

# 5
  • Мнения: 16
Попринцип след всяко къпане всяка вечер си го мажа и масажирам с бебешко олио Бочко...

# 6
  • Мнения: 8 860
Здравейте мами...Сина ми е с лишей или поне така твърди личната лекарка,а петното му е чарвено все едно е охлузено...Мазах го с Клобедерм 8 дена,но не се оправя намазах го днес с Тридерм....И после с Йодова Тинкура,но ме достраша и го истрих след 15 мин понеже е на 1.год и 6 месеца....Имали ли сте такъв проблем и с какво сте мазали?
А реално кое от трите е предписано от ЛЛ?

# 7
  • Мнения: 16
И с трите неща ме накара да пробвам...

Общи условия

Активация на акаунт