Раждане в Майчин Дом - София (4 тема)

  • 117 301
  • 1 071
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 264
Това доц Шикова, която работи във Националната Лаборатория ли е или е просто съвпадение на имената

# 346
  • Мнения: 405
за Д-р Ирена Шикова питам аз, не знам дали е в Националната генетична лаборатория Simple Smile

# 347
  • Мнения: 337
Момичета, родих вчера в Майчин Дом. Исках да съм на 12-ти етаж, но нямаше места и отидох на 7-ми във Вип стая. Стаята е лукс. Всичко е супер ново и чисто. Не съжалявам. Бебетата ги взимаме на 3 часа за кърмене, а през това време акушерките сменяват памперки и ги къпят. Всички бебеци са спокойни и чистички. Не чух едно бебе да плаче. Всички се държат прекрасно с родилките. Нямам забележки. Мен ме изражда най- прекрасния доктор на Света -др. Хранов. А раждането ми беше тежко и сложно, но вече съм много по-добре. Успех на всички бъдещи мамита и леко раждане!

# 348
  • Мнения: 218
Някой знае ли дали д-р Шикова все още изражда в Майчин дом?
[/quote

Да. 😊


Да,аз раждах при нея Април  и съм доволна.

# 349
  • Мнения: 1
Здравейте, някакви мнения за д-р Валентин Иванов в Майчин дом. Не става въпрос за раждане а за диагностика и Хистероскопия . Благодаря

Последна редакция: чт, 20 сеп 2018, 13:37 от pamka79

# 350
  • Мнения: 294
Здравейте. Аз избрах др. Фръндева. Засега съм доволна от нейното атношение, но изчетох и доста критика. Какво е вашето мнение 😊

# 351
  • Мнения: 3 500
Аз бях записана на ЖК при Георгиев, който работи бюро до бюро с нея. С лоши впечатления съм и от двамата. Питаше го за какво ли не, като някаква стажантка. Езика й е много груб и някак махленски. Лошо впечатление ми остави, но то си е мое лично.

# 352
  • Мнения: 2 173
Този Георгиев, който ходи с телефона в ръка нон стоп? Едно смешно конте... На мен също ми е правило впечатление, че Фръндева говори като на съседката през оградата. За ЖК, препоръчвам Клисурски, скромен, човечен, търпелив. Малко е бавен, но не претупва и не се прави на интересен. А, за раждане има много добри специалисти в МД.

# 353
  • Мнения: 3 500
ЯННА, да, същият.

# 354
  • Мнения: 3
Здравейте Мами.!
Термина ми е за 17 ноември но най вероятно по думи на АГ може и да родят по рано, бременна съм с двояйчни Близнаци момче и момиче.
Вчера моя АГ ми даде документи за хоспитализиране и каза истекът ли ми водите да тръгвам към болницата която съм избрала., раждането сме решили да е секцио тъй като не искам да рискувам по здравословни причини.
Въпроса ми е следния, тези документи като отидеме в МД им ги връчвам, но как стоят нещата след това какви процедури правят преди секциито и след него на кой етаж би трябвало да съм и бебчовците има ли как да са при мен както и тати дали ще го допуснат да идва да ни вижда.
Извинявам се за дългия пост, Благодаря предварително за отговорите.!! HeartKissing Heart

# 355
  • Мнения: 405
Здравейте Мами.!
Термина ми е за 17 ноември но най вероятно по думи на АГ може и да родят по рано, бременна съм с двояйчни Близнаци момче и момиче.
Вчера моя АГ ми даде документи за хоспитализиране и каза истекът ли ми водите да тръгвам към болницата която съм избрала., раждането сме решили да е секцио тъй като не искам да рискувам по здравословни причини.
Въпроса ми е следния, тези документи като отидеме в МД им ги връчвам, но как стоят нещата след това какви процедури правят преди секциито и след него на кой етаж би трябвало да съм и бебчовците има ли как да са при мен както и тати дали ще го допуснат да идва да ни вижда.
Извинявам се за дългия пост, Благодаря предварително за отговорите.!! HeartKissing Heart
Здравей, защо не посетиш ден на отворените врати, аз вчера бях и обясняват доста от нещата, за които се интересуваш Simple Smile

# 356
  • Мнения: 3
Heart
Мерси.!!
да разбирам че ден на отворените врати има в сряда а от колко до колко часа

# 357
  • Мнения: 405
От 14 до 15 беше, принципно се обаждаш по телефона да се запишеш, но никой не ни е броил или питал как се казваме, така че може и да може свободно да отидеш Simple Smile

# 358
  • София
  • Мнения: 701
От 14 до 15 беше, принципно се обаждаш по телефона да се запишеш, но никой не ни е броил или питал как се казваме, така че може и да може свободно да отидеш Simple Smile

А бъдещите татковци идват ли с нас? И трябва ли да се записват?

# 359
  • Мнения: 405
Няма нужда да го записваш, имаш право на придружител. В нашата групичка в сряда имаше един татко Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт