" Дървото на живота" - повторение по Нова телевизия - тема 2

  • 38 627
  • 472
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 502
Божура е хитрушана - как се намъкна при свеки.

# 181
  • Мнения: 9 033
Цветана(не знам името на актрисата)се справи блестящо днес!
В промото май Петруна припада,и тя ли ще умре?Ох,ще остане ли някой жив в това семейство?!
Само Панто да не ми пипат!!

# 182
  • Бургас
  • Мнения: 6 311
Много ми стана мило за Божура и австриеца.Дано да успеят.

# 183
  • Мнения: 1 726
А на мен Божура никога не ми харесва, жалко за нея, че си пропилява живота, с изборите, които прави.

# 184
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
А на мен Божура никога не ми харесва, жалко за нея, че си пропилява живота, с изборите, които прави.
може геолога да и е на късмет сега...

# 185
  • Мнения: X
Снощи Божура за пръв път ми изглеждаше истински щастлива - с геолога и бъдещото дете. Дори и с Панто сакаш не беше така, а уж имаше любов там.

# 186
  • София
  • Мнения: 7 886
С Панто любовта беше невъзможна и Божура много добре го осъзнаваше. Каквато и да е, тя обича братовчедка си.

Последна редакция: пт, 16 фев 2018, 09:26 от Shatzi

# 187
  • Мнения: 6 604
С Панто любовта беше невъзможна и Божура много добре го осъзнаваше. Каквато и да е, тя обича братовчетка си.
Затова беше готова да избяга с него преди пожара.😉

# 188
  • Мнения: 2 653
С Панто любовта беше невъзможна и Божура много добре го осъзнаваше. Каквато и да е, тя обича братовчетка си.

Моля, коригирайте "братовчетка", пише с с "Д"
#БратовчеДка#

# 189
  • Мнения: 1 726
И като е невъзможна любовта дай да правим мизерии, тя се съюзи с Илия да проваля Панто, а братовчедка и беше средството да се вижда с Панто.

# 190
  • Мнения: 7 847
Понеже съм го гледала, та сега се наслаждавам на актьорка игра. Някои по назад пита как се казва
актрисата в ролята на Цветана. Гергана Данданова от театъра на БА.

Позната ни е от рекламата на една банка, дето приятелките и похапват суши, а тя ги гледа със съжаление.

# 191
  • Мнения: 993
Понеже съм го гледала, та сега се наслаждавам на актьорка игра. Някои по назад пита как се казва
актрисата в ролята на Цветана. Гергана Данданова от театъра на БА.

Позната ни е от рекламата на една банка, дето приятелките и похапват суши, а тя ги гледа със съжаление.
И от един сериал "Връзки". Simple Smile

# 192
  • Мнения: 3 788
Симпатизирах на Божура, като си мислех,че няма късмет с мъжете,но тя си се оказа чиста въртиопашка....Добро сърце има жената,ама и е слаб ангела...Не мисля,че ще се получи нещо с геолога,макар че той я обича....и Панто още я обича....и аз го ОБИЧАМ JoyJoy

# 193
  • София
  • Мнения: 22 944
На 1 стр в скрит текст съм сложила снимки с имената на повечето актьори.

# 194
  • София
  • Мнения: 13 082
Актрисата в ролята на Цветана направи великолепна игра. Буквално се вживявах с нея - ту ми беше противна, ту накрая вчера ми стана мъчно за нея. От голяма амбиция и желание да стане госпожа, накрая стигна до лудницата.
А Божура се съюзи с Илия, защото в противен случай щеше да остане на улицата - без наследство, без покрив, изгонена от вуйчо си. Обичаше наистина Панто, но му повярва за ролята на монах и се отдръпна. Пак да повторя, че в сериала мъжките образи са ми изключително пълнокръвни и реални, докато женските са някак едностранни и подвластни само на чувствата и емоциите си.

Общи условия

Активация на акаунт