" Дървото на живота" - повторение по Нова телевизия - тема 2

  • 38 625
  • 472
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 653
Актрисата в ролята на Цветана направи великолепна игра. Буквално се вживявах с нея - ту ми беше противна, ту накрая вчера ми стана мъчно за нея. От голяма амбиция и желание да стане госпожа, накрая стигна до лудницата.
А Божура се съюзи с Илия, защото в противен случай щеше да остане на улицата - без наследство, без покрив, изгонена от вуйчо си. Обичаше наистина Панто, но му повярва за ролята на монах и се отдръпна. Пак да повторя, че в сериала мъжките образи са ми изключително пълнокръвни и реални, докато женските са някак едностранни и подвластни само на чувствата и емоциите си.

Страхотна игра, наистина !
Хем ми е противна, хем я съжалявам !

# 196
  • Мнения: 35 109
Актрисата в ролята на Цветана направи великолепна игра. Буквално се вживявах с нея - ту ми беше противна, ту накрая вчера ми стана мъчно за нея. От голяма амбиция и желание да стане госпожа, накрая стигна до лудницата.

След снощната серия искам да кажа,че е гениална!!

Страхотна игра! Мноо силен епизод!!

# 197
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 049
Понеже съм го гледала, та сега се наслаждавам на актьорка игра. Някои по назад пита как се казва
актрисата в ролята на Цветана. Гергана Данданова от театъра на БА.

Позната ни е от рекламата на една банка, дето приятелките и похапват суши, а тя ги гледа със съжаление.
И от един сериал "Връзки". Simple Smile
Коя е във "Връзки"??

# 198
  • Мнения: 993
Беше адвокат, Тони имаше връзка с нея. Simple Smile

# 199
  • Мнения: 2 653
Беше адвокат, Тони имаше връзка с нея. Simple Smile

Надежда Меворах, беше им медиатор по развода, после стана адвокат на Тони, а отделно преди това беше преспала с него.

# 200
  • Мнения: 993
Да, точно тя е. Simple Smile

Днес си върнахме с мъжа да изгледаме серията, че вчера не можахме. Силен епизод, в който все повече взе да лъсва какви боклуци са комунистите и Илия (него отдавна си го знаем, де). Безпардонни, нагли, отвратителни. Според мен беше заигравка сцената, когато малката комунистка пишеше на машина и написа "дрОгари", те наистина са такива - дрогирани дебили.

# 201
  • Мнения: 2 653
Да, точно тя е. Simple Smile

Днес си върнахме с мъжа да изгледаме серията, че вчера не можахме. Силен епизод, в който все повече взе да лъсва какви боклуци са комунистите и Илия (него отдавна си го знаем, де). Безпардонни, нагли, отвратителни. Според мен беше заигравка сцената, когато малката комунистка пишеше на машина и написа "дрОгари", те наистина са такива - дрогирани дебили.

Голяма съпротива е имало срещу зараждането на комунистическото котило, ама как пък не са успели тогава да смажат това в зародиш, та сега да сме ехееее...

# 202
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 538
Защото не сте гледали филм преди 1989г, да разберете какви чисти души са другарите Simple Smile Не си позволявам да се поддавам на внушения от екрана, въпрос на гледна точка и цел. Вси едно русофоб до прави филм за Путин, или русофил - за Сорос. Колко да е обективен? Да не забравяме и за чернокожия Орфей Joy

# 203
  • Мнения: 993
Защото не сте гледали филм преди 1989г, да разберете какви чисти души са другарите Simple Smile
Ох, гледали сме, за съжаление. Там тече някаква вечна борба срещу фашизма (а добре знаем, че според комунетата в България има повече фашисти и нацисти от Италия и Германия, взети заедно). Добре, че дрОгарите ни освобождават от фашистите. Grinning Както и от доста интелигентни и предприемчиви хора.

# 204
  • Мнения: 1 698
ДрОгарите във филмите преди 1989 г. бяха нереални образи, абсолютно измислени. И повечето хора го съзнаваха, иначе нямаше да се страхуват да разказват политически вицове.
Актьорът, който играе Личката не беше ли евреинът аптекар от филма "Недадените"?

# 205
  • Мнения: 2 653
ДрОгарите във филмите преди 1989 г. бяха нереални образи, абсолютно измислени. И повечето хора го съзнаваха, иначе нямаше да се страхуват да разказват политически вицове.
Актьорът, който играе Личката не беше ли евреинът аптекар от филма "Недадените"?
Да, той е.
Също така играеше в Седем часа разлика - преследваше Симеон Лютаков за някаква драма с дъщеричката му.

# 206
  • София
  • Мнения: 22 943
Играеше и в един филм с Духовникова. Мисля, че " Събирач на трупове" се казваше, от 2016 г, ако не се лъжа.

# 207
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 538
В Уикипедия са ролите в театъра и филмографията.  Стоян Радев.

# 208
  • Мнения: 1 698
Даже сега си мисля дали актьорът, който играе ратаят Любен, не беше негов зет в "Недадените"?

# 209
  • Мнения: 13 187
Божура търси някой, когото да обича и който да я обича нея. Надява се в началото, пуска се с все сили във връзката, ама я разочароват мъжете в живота и`.

Общи условия

Активация на акаунт