Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 8 фев. 2018, 15:45 ч.

Лазерна операция на мързеливо око

• 1 366
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте на 24 години съм , в момента ми предстои дълго ходене по мъкити заради моето зрение . Имам нужда от вашите съвети и мнения между Варна и Турция . Моят диоптър никак не е малък 12 на едното око което е мързеливо

# 1
Давам глас за Света Петка във Варна.

# 2
  • варна
Моят син на 13 години ходи в Св.Николай Чудотворец във Варна.Доволни сме от апаратурата и компетентността на лекарите,н0...казаха ни,че мързеливо око не може да се коригира с лазър.Ние бяхме на 8 когато го открихме и с фото терапия/святкане на светкавица в окото/накарахме окото да работи.Остана само последици от мързеливото око-астигматизъм,който вече лекуваме с очила.Но ще ни е до гроб.
На теб ти пожелавам успех!Прочети отзиви и за двете клиники и дано Господ е с теб!

# 3
Моят син на 13 години ходи в Св.Николай Чудотворец във Варна.Доволни сме от апаратурата и компетентността на лекарите,н0...казаха ни,че мързеливо око не може да се коригира с лазър.Ние бяхме на 8 когато го открихме и с фото терапия/святкане на светкавица в окото/накарахме окото да работи.Остана само последици от мързеливото око-астигматизъм,който вече лекуваме с очила.Но ще ни е до гроб.
На теб ти пожелавам успех!Прочети отзиви и за двете клиники и дано Господ е с теб!
Благодаря ви много за мнението . Дано и Господ да бъде с вас

# 4
До колкото знам във Варна има добри специалисти, Даже познат на баща ми си е правил и на двете очи към 600 лв. на око - после 10 години нямал проблеми. Но,  ако не си прави човек упражнения очите стават мързеливи и зрението се влошава.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт