Съвет относно почистването на лицето

  • 14 405
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 18 542
Съгласна съм напълно. Може би трябваше да кажа всякакви базови масла стават. Етеричните масла нямат място около очите изобщо  Peace

# 61
  • софия
  • Мнения: 1 707
Момичета а това мосло от канела ,как е като аромат и има ли загряващо действие;от къде и кое взимате Вие?
Ще си правя антицелулитна бленда.

# 62
  • Мнения: 1 324
TROSHKATA, ползвала съм това http://styx.bg/index.php?page=aroma&section=massageoils&aid=108 , чудесна комбинация е, прави чудеса. Канелата загрява, това и е целта в композицията.
Комбинирано е:
Етерични масла от: риган, канела, здравец, розмарин, портокал, мента, които се блендват в базово масло, те са използвали: макадамия и пшеничен зародиш и витамин Е (чудесен за кожата). Heart Без проблем можете да забъркате чудесно масло.

# 63
  • софия
  • Мнения: 1 707
Благодаря за бързият отговор.

# 64
  • Мнения: 922
Електрическата четка за лице, както и четките за зъби почиствам с кислородна вода. Спиралата я почиствам най-лесно с розова вода и няколко капки масло от жожоба.

# 65
  • Мнения: 27 270
Моята ел. четка е от Лидъл, има 3 вида четки- за всякаква кожа (тип), за чувствителна и за по-дълбок пилинг. Винаги измивам и изплаквам много добре след употреба- измивния гел прави доста пяна и де факто  няма как да не изплаквам много добре. Не считам за нужно да дезинфектирам след всяка употреба, но когато го правя използвам пулверизатор със спирт или кислородна вода (в упътването обаче мисля, че изобщо не е упоменато да е нужно чак да се дезинфектира). Оставям да изсъхне напълно на въздух, после четката (миещата глава) съхранявам в пластмасова кутийка с капак (в комплекта няма вкл. кутийка за съхранение, нито поставка за четката, но някои модели имат). Основното тяло на четката или в същата кутийка, или в несесера с козметиката.

Общи условия

Активация на акаунт