Отговори
  • Мнения: 548
Като свалихме якетата и горните дрехи, се оказа, че коланите на столчето за кола прежулят вратлето. Специалните възглавнички не ми изглеждат добър вариант, защото: 1) не съм сигурна, че ще предпазят вратлето (коланите пак ще минат под възглавничката и ще претъркат кожата) и 2) струва ми се, че ще запарват.
Какво мислите вие и как постъпвате?

# 1
  • Мнения: 7 831
Не съм слагала такива възглавници. Но и коланите на столчетата не им жулят никъде  Wink. Може да отпуснеш малко коланите.

# 2
  • Мнения: 964
Да слагам възглавничките,те си дойдоха със столчетата и са от същата материя като повърхноста на столчето така,че нямаме проблеми.Самата възглавничка не предпазва от драскането на коланите а служи да се крепи главичката на бебето докато е по малко.За коланите има специални "обиколници"-те са мекички и предпазват да не прежулват вратлето на бебо.

# 3
  • Мнения: 7 831
Да слагам възглавничките,те си дойдоха със столчетата и са от същата материя като повърхноста на столчето така,че нямаме проблеми.Самата възглавничка не предпазва от драскането на коланите а служи да се крепи главичката на бебето докато е по малко.За коланите има специални "обиколници"-те са мекички и предпазват да не прежулват вратлето на бебо.

Предполагам, че Li има в предвид някакви допълнителни възглавнички. Все пак детето и не се вози в кошница  Wink, доста отдавна.
Иначе и аз ползвах подплънките на кошниците.

# 4
  • Мнения: 4 668
Нашият стол си има възглавничка и коланите не пречат на детето !  Grinning

# 5
  • Мнения: 3 211
по-скоро сложи нещо на коланите.
Продават се такива приспособления за колани на колички.

# 6
  • Мнения: 5 622

 Нищо не съм слагала до сега. Не съм забелязала да иа порблем с коланите на столчето (Вече е столче, не кошница)

# 7
  • Мнения: 548
Столчето е Key1 на Чико и самите колани са "облицовани". Но "облицовката" е доста твърда и жули...

# 8
  • Мнения: 1 383
Да не би коланите да са много високо? Няма ли дупки за регулиране на височината в горната част? Би трябвало коланите да излизат почти иззад гърба, а не да се спускат отвисоко върху гърдичките.

# 9
  • Мнения: 46 432
Трябва да има начин да се регулира височината на коланите, поразгледай столчето и упътването  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 529
В момента избирам такава възглавничка за вратле, но за да подпира вратлето по време на сън в столчето. За съжаление тези, които намирам обхващат вратлето отвсякъде (и предполагам трябва да се сложат преди да заспи детето - а това е мисия невъзможна при нас).  Засега фаворита ми е това -то може да се сложи на заспалото дете без много зор. Някой ползва ли такава за да даде отзиви?

Общи условия

Активация на акаунт