Седмичка с красиви новини, за тестове с по две черти 22.05-28.05.2006г.

  • 9 016
  • 170
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 096
Добро утро момичета!
Весела, слънчева и щастлива седмичка на всички ви, изпълнена само с положителни емоции и тестчета! Желая ви много поводи за усмивки и нито една сълза!

# 1
  • Мнения: 333
Искам аз да се похваля, че след 9 месеца ще ставам мама. preggo  Всички тестове са с 2 черти  EFP, но днес ще видим чичко доктор какво ще реши!!! Много сме щастливи всички, пожелавам го на всички да видите 2-те чертички!!!    newsm47 newsm47 newsm47

# 2
  • Мнения: 9 990
Добро утро!
Весела и успешна седмица на всички!
Честито на Галина!
Как изкарахте почивните дни?Аз бях много натоварена откъм мероприятия-кръщене, рожден ден...капнах, но поне на детето му беше интересно и забавно.В събота си купих едни къси дънки, че се оказа, че нищо от летните ми дрехи не ми става-толкова много съм надебеляла Sad, отгоре на всичко си обух и чехлите и защото не съм ги носила скоро-задължително беше за тях да ми оставят болезнени мехури.Стягам се за глад от днес, много съм се отчаяла.
Хайде, момичета-вие сте-зарадвайте ни с хубави новини!!!
Мариетка-прочетох в старата тема-съжелявам, миличка, възстановявай се бързо и ще си имате друго бебче Hug

# 3
  • Мнения: 1 183
Добро утро, момичета!
Честита нова темичка!
Мариетка, съжалявам мила! smile3518 Weary smile3518
Галина, четита ти бременност!
Аз събота и неделя я изкарах добреи вече нямам търпение да мине днес и утре, че после ще ходим към Родопите за пет дни! newsm44
Пенелопка, какво става при теб, дойде ли ти лелката?
Стискам палци на нечакащите тази седмица и успех на бебеправещите! smile3521

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Добро утро.Честита нова седмичка!  bouquet
sky angel заглавието на темата е супер.
galina_dimova Едно голямо ЧЕСТИТО.
Мариетка много съжалявам Sad
Момичета тази седмица имам нужда от много стиснати палци.Утре Не чакам лелката.Вече тръпна в очакване макар да не вярвам нямам абсолютно никакви симптоми.

# 5
  • Мнения: 998
Здравейте, момичета! Пжелавам хубава и ПОЛЗОТВОРНА седмица на всички!

Мариета, не се отчайвай просто не е бил сега моментът явно, сигурна съм,че след няколко месеца ще си отпочинала и психически и всичко ще си дойде на мястото!

Галина, честито лека и безпроблемна бременнст!

Уикенда мина страхотно в събота бяхме в Южния парк, малката за пръв път се качи на бънджи и беше много доволна  Mr. Green
в неделя бяхме в зоопарка, хубаво беше, но ужасна жега!

# 6
  • Мнения: 9 092
Много весело заглавие на темата Laughing
Пожелавам успешна седмица на всички, палците си стоят стиснати за всички, които имат нужда от тях Peace

Аз уйкенда ог изкарах на една сватба, почна се в събота и свърши в неделя, бях и шаферка Blush Вечерта бяхме на една страхотна вила с изглед към целия Пловдив, ще пусна и малко снимки след малко ако на някой му се гледа де Simple Smile
А жегата - какво да ви кажа, лято е вече, нормално е да е топло Mr. Green

снимки

Последна редакция: пн, 22 май 2006, 09:38 от .:.Stef.:.

# 7
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Добрутру на всички   bouquet Весела и ползотворна седмичка и само хубави новини да се чуват!

Галина честито, лека и безпроблемна бременност ти желая и дано повлечеш крак  Sad

Стеф
давай снимките  eat Пловдив ми е слабост, нали съм тамошна, еххх как ми се ходи вкъщи само... Ееее ти хубаво ги даде, но не мога да ги отворя, да не са в webshots Sad

Меги
стискам палците  Wink

# 8
  • Мнения: 267
Здравейте момичета!
Мариетка, много съжалявам Sad Стискам палци следващия път да е скоро и всичко да е наред  Praynig
Naj mama, честито! Лека бременост и здраво и хубаво бебче ти желая!
Аз си починах добре този уикенд, беше  време за много  кекс и каквото зависеше от нас - направихме го Simple Smile Сега ще видим какво ще излезе.
Нещо обаче много ми е страна температурата.. нищо не разбирам. Не мога да ви покажа сега графика, но ще я попълня и ще ви я покажа, да кажете за какво иде реч.

# 9
  • Мнения: 1 950
Здравейте момичета  bouquet

Мариета, съжалявам. Sad
Честито на новите бремелинки, много късмет и лека бременност ви пожелавам Hug

Стеф, много хубава двойка сте Laughing

Жабче, не знаех че и ти си от Пловдив Laughing. Ние ей сега се прибрахме от там. В събота бяхме на Асенова крепост, мойто момче имаха събитие там и беше много хубваво, дори успях да хвана и малко тен. Вчера пък отскочихме до Хисар. Ами то такова хубаво време, стои ли се в къщи Wink

Успешна седмица мили момичета Hug

# 10
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Момичета,благодаря ви за милите думи  bouquet!Аз съм добре,даже днес съм на работа,защото не искам никой да знае за случилото се.Само че чакането на резултатите от хистологията ще ме побърка.Четох разни неща из нета за мола хидадитоза и се моля само да не е това!!!Каквото ще да е друго е по-добър вариант от нея,а и по-рано ще можем да почнем опитите.Но-това е,имало глава да пати!Спокойствието ми днес има едно име-Калоян!Да си ми е жив и здрав ,той ми е утехата!Не мога да си представя какво чувстват момичетата,които по този начин губят първата си бременност...Аз все пак си имам живо детенце!Ако ми е писано ще си имам още едно,ако ли не-ще си обичам това двойно повече!!!
Стискайте ми палци за резултатите в понеделник Cry!
Ще се вясвам при вас отвреме на време,за сега няма нужда да ви товаря с проблемите си!Дано се сбъдне заглавието на седмичната тема,но и чертичките да станат здрави бебетата Praynig!!!

# 11
  • Мнения: 514
Мариетке, бързо възстановяване    Hug

Щастлива седмичка, момичета! Стискам палци!

# 12
  • Мнения: 333
Много благодаря за подкрепата, нужна ми е, защото съм малко притеснена. Записала съм си час в "Св. Лазар" за преглед и ще кажа дали всичко е ок. След колко дни от закъснението се ходи на преглед незнам, но отивам, защото нямам търпение. Успех на всички в бебеправенето. При нас стана след няколко месеца опити, но след като направихме прочистване на организмите с плодове, чай и мед при д-р Емилова. Аз направих 10 дни, като 5 само на плодове и 5 захранване, а мъжо 25 + 12. А сме правили сам 3 опита, но се оказаха достатъчни. В момента се храня много здравословно и мисля да продължа така занапред. Много съм щастлива, ще избухна от радост,  newsm35 нямам търпение за часа на прегледа. Успех на всички!!! Hug Hug Hug

# 13
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте и от мен Grinning
Много хубаво заглавие на темичката! Нека на всички да е на късмет Peace
Мариетка, много съжалявам за случилото се Sad Дано бързо превъзмогнеш загубата и да имаш сили и вяра да гледаш напред! Прегръщам те Hug
Галина, честити ти две чертички! Лека бременност ти желая!
Ние през уикенда основно се разхождахме. В събота бяхме на Витоша и вървяхме пеша от Княжево до Златните мостове Crazy Без крака останахме Tired Вчера пък се разхождахме в Южния парк, за да лекуваме мускулната треска...Голямо ходене - голямо нещо...Но поне така влизаме във форма за лятото Wink А и на мен летните дрешки ми стават и съм много доволна Flutter Което обаче не значи, че няма да си купя нови Party
Приятен ден на всички  bouquet

# 14
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Здравейте! Честито на Галина! Кой ден от закъснението ти е? Дано се види сакчето и да докладваш!

Цветучно, как върви слабеенето? Аз в събота не можах да гледам предаването и не съм в час  Blush

Мариетка, и тук да ти пожелая бързо да се оправиш и дано не е мола  Praynig

Стеф, много хубави снимки  Grinning

Сега искам да помоля да ми стискате палци  Praynig Довечера в 5 съм на лекар и ми е много притеснено, дано не ми каже пак някоя лоша новина  Praynig

# 15
  • Мнения: 686
sky angel, браво за заглавието!
Честита ви нова седмица - дано да е още по-хубава от предишната!

Мариетка, съчувствам ти  Sad  Бъди силна - следващия път всичко ще е наред

Едно честито на Галина и от мен!
Лека и безпроблемна бременост!

Стискам палци на всички нечакащи, бебеправещи и специално svetli за теб!

# 16
  • Мнения: 2 120
Здравейте сладури. Хубава седмица.
Честито на Галинка.
Някой попита за Цветунчо, ами видях я  на срещата и е отслабнала много, тя и преди си беше супер, но сега е мацка и половина.
Аз карам безобразно тежка М., но ще си я изтърпя. Лошото е, че имам и много работа.

# 17
  • Мнения: 2 096
svetli, стискаме палци всичко да е наред  fingerscrossed Ти защо пак си на лекар, нали чакаше да ти дойде и след това... или бъркам нещо?
galina, честито ти две чертички и лека и безпроблемна бременност ти желая.. чувала бях за добри отзиви след гладуването на Емилова.. бих го опитала и аз, стига само да паднат цените на череши и ягоди, че ябълки не обичам.
Еллица, я пусни да ти видим графиката, че и моята съвсем ме шашна.. Май-май няма да има овулация този месец при мен.. Помня че сме по едно време с теб!! Дано имаш повече късмет от мен.. Flowers Four Leaf Clover Аз в събота се събудих със силно възпалено гърло и мисля че това може би е повлияло на високата ми БТ него ден Ill Днес обаче се сгромоляса с 0.5 надолу.. Вече незнам как да я тълкувам тази графика, ама каквото такова..
Stef, хубави снимки! И ние сме на сватба в събота и се чудя какво да обличам.. За това пенелопа и аз съм с теб на диета от днес.. Дано смъкна 1-2кг. поне  goodscale да не съм опнала пнталона, дето съм си го набелязала за събитието..

# 18
  • Мнения: 2 123
Мариетка, възхищавам се на самообладанието и зрелостта ти.  Пожелавам ти резултатите от хистологията да са повече от добри и след 3 месеца - отново бременна!  Hug
Стеф, много сте готини!
Цветуне, ама вие не се спряхте, хубавице. Всеки уикенд сте някъде. Благородно ти завиждам  Heart Eyes
Галина, успех на прегеледа!
При мен - мързелив уикенд... И ленив понеделник. Утре съм на доктор. Отдавна не са ме гледали на УЗИ и ми е домъчняяяло.
24 май неработен ден ли е???

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Ирини, 24 е неработен ден  Party Ние мислим да ходим на музей да гледаме тракийските златни съкровища  Flutter

Sky angel, не ми се обяснява защо ще ходя на лекар, честно. Станала съм суеверна, мъжът ми 3 пъти повече, затова не искам да дърпам дявола за опашката. Дано док каже нещо хубаво, че вече ми писна от лоши неща  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 1 950
Светли, стискам палци за прегледа Praynig.
Иначе отслабването върви лека, полека. Laughing /Даре, благодаря за комплимента Embarassed/.Снимахме предаването, в което отпадат още 3-ма. Не съм между тях Wink. За сега съм си върнала формите от миналото лято, което безкрайно ме радва, защото дрехите ми стават, което не означа разбира се, както и Леа е написала, че няма да си купя нови Joy
Ирини, ние преди като нямахме кола не се спирахме, че сега ли Joy Joy Joy. Аз съм си типичен представител на зодия Стрелец и за мен пътуването и пътешестването е начин на живот. Защо ли обаче съм с тази скучна професия - счетоводител, иде ми да се гръмна поради този факт #2gunfire Радвам се, че ти си добре и да докладваш след прегледа как се развива твоя юнак Laughing

# 21
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Да .. и ние мислим да се възползваме, че 24-ти е неработен - една разходка до Рилски манастир ще ни се отрази добре . Simple Smile

# 22
  • Мнения: 9 092
Благодаря ви за комплиментите  Embarassed Аз не се харесвам на снимките, щото съм много нагрочена заради слънцето (пък не върви очила да сложа), Иван е далеч по-фотогеничен от мен Blush Жабче, кажи къде да ти ги пратя снимките, ако искаш да ги видиш Simple Smile

Много е добре, че повечето от вас са си починали с разходки и екскурзии, дано това се отрази плодотворно Heart Eyes
Светли, стискам ги палците Hug
Иринии, ще има ли пак снимки на бебоченцето Blush

# 23
  • Мнения: 2 123
Ирини, 24 е неработен ден  Party
;
УРААААААААА!!!!!! Grinning Светли, естествено че повече негативни новини няма да има. Аз съм сигурна в това! Peace
Цветке, точно си чудех как върви програмата и ти писа. Браво! Представям си те каква латино мацка си вече и с тенче! Ами трябва да има някакъв баланс в живота, затова в ежедневието си счетоводител, а в свободното време - номад. А съвсем скоро ще си просто... бременна Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 980
 здравейте на всички
На бременните им пожелавам много късмет и здрави бебоци, на чакащите да дочакат, на всички останали весели дни и много положителни емоции  bouquet  bouquet  bouquet

Много хубави снимки, Стеф! Grinning

сега заминавам да търся и снимките от последната сбирка, че нещо съм ви изпуснала напоследък. Naughty

# 25
  • Мнения: 9 990
Момичета, на бързо да се отчета и аз-бебе няма, има цикъл Sad Понякога обаче нещата се променят твърде бързо.При мен се случват едни неща, които най-вероятно ще възпрепятстват идеята ни за бебче и ще се наложи да изчакаме и да се пазим, а най-лошото е, че незная за колко време-може и 2 години да е.
Радвам се,че  макар и за кратко бях сред вас,пожелавам ви много положителни емоции и много, много бебета!Успех!  bouquet  bouquet  bouquet

# 26
  • Мнения: 267
Sky angel, не мога да покажа днес графиката си за съжаление. Аз си пиша температурата вкъщи и още не съм я нанесла. Но наистина една странна. Би трябвало в събота или вчера да съм в овулация, ще видим какво ще покаже, но температурата ми е много напред-назад. И аз като тебе в събота се събудих с възпалено гърло, а днес вече даже кашлям като магаре, и май си имам температура от друго.
Като минат още няколко дена ще пусна графика да разсъждаване. Поне съм спокойна, че и да е имало, и да е нямало, ние с мъжо нямаме пропуски, та каквото зависи от нас сме го направили Simple Smile

# 27
  • Мнения: 9 092
Пенелопа, какво става...притесни ме Confused

# 28
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Пенелопа, какво става...притесни ме Confused

И мен  Confused Какъв песимистичен постинг само ...

# 29
  • Мнения: 333
Момичета, благодаря ви!!! Бях на преглед и се видя плодното сакче, много добре разположено в средата на матката 8 мм. Чувствам се страхотно, бях с мъжо и той е много щастлив, направо ще откачи, неможе да се концентрира за работата си. Пожелавам на всички много щастливи моменти!!! Hug Hug Hug

# 30
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Браво, Галина  Hug В коя седмица си?

# 31
  • Мнения: 2 825
Здравейте мацки,
Пенелопа, съжалявам, че трябва да отложите бебеправенето толкова много  Sad . Надявам се нещата ви да се наредят бързо и скоро да си отново сред нас  Hug
Мариета, съжалявам за случилото ти се  Sad , прегръщам те силно и вярвай, че скоро ще се сбъдне мечтата ти  Hug
Светли, стискам палци за прегледа, дано всичко е наред  Praynig
Стефи, страхотни са ви снимките. Много хубава двойка сте  Heart Eyes
Тедсан, ти къде се загуби ?

Аз чакам тази седмица лелката и като си замине и започваме с бебеправенето  newsm44

В събота имахме годишнина от сватбата и както традицията повелява, посрещахме кръстник  Wink
Беше много весело, обещавам и снимки тези дни.  Simple Smile
А нашите много хубаво ни изненадаха Simple Smile Към 19:00 се звънна на вратата и чухме как някой бяга. Помислихме си, че са децата от входа, но все пак решихме да отворим вратата и ... изненада... една голяма кошница със страхотни бели рози, маргаритки и лилиум и закъчена картичка със страхотни пожелания... направо онемях, толкова мило ми стана  Heart Eyes почувствах ги толкова близо, въпреки хилядите километри, които ни делят в момента  Sad та, след радостта от красивия букет, такъв 30 минутен рев му ударих  Blush

# 32
  • Мнения: 333

galina, честито ти две чертички и лека и безпроблемна бременност ти желая.. чувала бях за добри отзиви след гладуването на Емилова.. бих го опитала и аз, стига само да паднат цените на череши и ягоди, че ябълки не обичам.



Който иска да вярва, аз съм напълно убедена, че организма на жената трябва да се пречисти от отровите, който му вкарваме всеки ден. Много е важно и двамата с половинката да се прочистити, все пак е важно и качеството на сперматозоидчетата. Ние по принцип бяхме там, защото мъжо сваля килограми и така и аз реших да направя прочистване, така или иначе съм там. И така се получиха нещата. Много съм щастлива, преди малко звъннах на моята лекуваща лекарка (при Емилова, защото аз в разговорите си с нея за това как се чувствам по време на гладуването споделих, че искам да забременея), тя много се зарадва и веднага е уведомила самата Емилова и тя се е обадила на мъжа ми да му чистити. Тя е един наистина много сърдечен човек и наистина помага на хората, но не всеки може да се лиши от лакомствата. Всичко зависи от самите нас. Пожелавам ти успех!!! Тя сега е още в Дружба, но от 01.07 се местят на Боровец, където ние ще ги посетим за 1 уикенд, за да споделим радостта си с целият им екип.

# 33
  • Мнения: 333
Браво, Галина  Hug В коя седмица си?

5 гестационна седмица

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Момичета сърбят ме ръцете утре сутрин д си направя тест.Имам един от тестовете за ову. клеар ову тест 5+1 един за бременност та някои знае ли този тест на кои ден отчита че на мен утре трябва да ми доиде.Или да изчакам на 24 май да направя теста?!Оф незнам вече много ми е нервно. #2gunfire

# 35
  • Мнения: 2 096
пенелопа, какво е станало.. не ни оставяй така изведнъж.. много песиместичен постинг наистина..

# 36
  • Мнения: 998
Пенелопа, какво е станало, моля те не се отчайвай. Аз заради здравословни проблеми чаках две години за да започнем опитити и знам колко е гадно  Hug

# 37
  • Мнения: 9 990
Мацки, няма страшно, съжелявам, че така съм ви стреснала. HugБлагодаря за загрижеността Heart Eyes
Ами звуча ужасно-така е, ама ми е много мъчно.Случва се това, че докато бебеправихме на мъжа ми му предлагат работа в чужбина.Нищо не е сигурно, само е на думи още, но на нас по принцип погледа ни е навън.В събота правих тест, който беше положителен, до тук знаеше само Жабчето, за
което много и благодаря, защото ми беше подкрепа.Точно предишния ден дойде това предложение за чужбина.След теста обсъждахме надълго и широко какво ще правим и той искаше да се откаже от идеята, защото неможе да ме остави сама с дете и бременна.Взехме решение да се отложи това заминаване.В крайна сметка днес сутринта той все пак чакаше с надежда теста да повтори това от събота категорично, но уви-беше отрицателен.Дойде ми.Ясно си давам сметка, че сега ще го подкрепя в идеята да замине, което предполага, че ще се пазим и прекратяваме опитите.Съжелявам единствено, че теста в събота ни подлъга така.Ако успее да замине ще е до края на годината, после още една година ще мине докато разберем дали ще ходим с него или той ще се върне.Т.е-в близко бъдеще едва ли ще можем да си позволим да помислим за бебе.Това е съвсем накратко-длъжна бях да ви кажа, след толкова много подкрепа.Няма нищо страшно и сложно при нас, просто понякога си правим сметки без кръчмаря.
Това е.Нищо страшно, но да-мъчно ми е.Ще ми трябва време да свикна с тази мисъл.
Та аз временно се оттеглям от фронта, но ви стискам палци много и на всички.Пък вие ми стискайте да се завърна много по-бързо при вас, отколкото си мисля.  bouquet

# 38
  • Мнения: 998
Ох, отдъхнах си, помислих че е нещо със здравето!

Ясно е, че се беше навила и сега ти е кофти, но пък може и да е за добро!
Ти не ни оставяй, а от време на време влизай да те видим как си, а и да ни провериш кой до къде е  Laughing, но аз се надявам да ни посещаваш в отчетните  Praynig

# 39
  • Мнения: 9 092
Ох, Пенелопа, какво да ти кажа...наистина неприятно е всичко, съжалявам и за теста...знаеш ли, може би това е Божа работа - точно в момента да стане това с предложението за работа...не знам, аз много вярвам на такива неща и вярвам също, че всичко е за добро. Дори да отложите опитите, явно не е сега моментът за бебе, а е по-важно да уредите бъдещето си. После и другото ще си дойде на мястото. Все пак нали затова е всичко - в името на децата ни, за техния по-добър живот, макар това да изисква жертви. Пожелавам ти нещата да се наредят по възможно най-добрият начин за цялото ти семейство. Цункам те и ти давам кураж Hug

Меги, изчакай да имаш закъснение, тогава направи теста със сутрешна урина. Това е. Много просто Simple Smile Колкото повече устискаш, толкова по-сигурно е.  bouquet

# 40
  • Мнения: 686
Пенелопа, както казваш нещата се променят твърде бързо. Така че нищо не се знае, може много скоро да се върнеш тук или пък направо в отчетни!

galina_dimova, много се радвам за теб! Дано скоро да се засечем в отчетни  Wink

MEGI, по-добре изчакай с теста, ако можеш разбира се! Аз ще изчакам до 25.05

# 41
  • Мнения: 191
Здравейте момичета,

много ми е приятно отново да съм сред вас. Сигурно не ме помните, аз бях тука после при отчетни, после мисед и сега 6 месеца по-късно отново правя опити Grinning
Пожелавам много късмет на всички, които са в очакване на  EFP
Хубава седмица и много добри новини  bouquet

# 42
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Добре дошла, Лилето  Grinning

# 43
  • Мнения: 3 376
Стефи, пу пу пу да не ви е уроки, много сте убавки с гаджето  bouquet

Пенелопа, радвам се, че не се оттегляш заради проблеми, а заради едно ново начало, след което ще се върнеш пак сред нас.

Аз събота и неделя си почивах от седмицата и  и съвземах след неприятните новини, които получих. Все се каня в следващите уикенди да си организираме с половинката уикенд някъде извън София, ама все отлагам значи ooooh! За пръв път за тази година този уикенд облякох истински летни дрехи, които толкова обичам newsm44 Някакси лятото ставам друг човек, обичам да се контя и обличам женствено, а не небрежно, както през останалата част от годината. Та тези неща ми подействаха добре, и днес съм весела и даже работоспособна  Laughing Сега като се зачетох назад из постинга ми видях колко е объркан, но нищо, надявам се да разберете основната идея    bouquet

# 44
  • Мнения: 191
Добре дошла, Лилето  Grinning

Добре заварила Joy
Радвам се, че отново съм сред вас и съм изпълнена с надежда newsm17 smile3521

Надявам се скоро всички да се похвалиме с така желаните две чертички  bouquet

# 45
  • Мнения: 9 092
Лиле, добре дошла при нас  bouquet
Гриз, благодаря ти Blush Много ми хареса оптизма, който лъха от постинга ти, дано все да е така Grinning Цункам те Heart Eyes

# 46
  • Мнения: 9 990
Благодаря на всички още веднъж и успех!  bouquetЩе ви наблюдавам отстрани и ще ви стискам палци! Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 1 925
пенелопа, съжалявам, че така е станало, но пък може да е за добро и след 2 години направо в отчетни  Praynig Искам да ти кажа, че страшно много ще ми липсваш   Sad  Hug
Меги, какъв тест бре душа ?! Изчакай, нали сме двете заедно...  Hug На мен трябва да НЕ ми дойде  #2gunfire на 24-ти... така че чакай с мен да си държим виртуално ръцете
  Praynig

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Меги, какъв тест бре душа ?! Изчакай, нали сме двете заедно...  Hug На мен трябва да НЕ ми дойде  #2gunfire на 24-ти... така че чакай с мен да си държим виртуално ръцете   Praynig
Слушам и изпълнявам.Никви тестове Mr. Green.

# 49
  • Мнения: 883
Здравейте, момичета! Днес сте като фурии!!! Колко много сте зписалиииии!!! Бях много ангажирана и цял ден не съм влизала. Но ще ви помоля да ми погледнете грахиката! Значи нормалния ми цикъл е 30-33 дни (според зависи) Меря орално в 7 часа сутринта. Но не е ли малко късно за това покачване на температурата? Аз вече очаквам да ми дойде... или то и преди цикъл се повишава? newsm78

# 50
  • Мнения: 375
МЕГИ,И НА МЕН ТРЯБВА ДА МИ ДОИДЕ НА 24/05 И ВСЕ МИ Е В ГЛАВАТА КОГА ДА СИ НАПРАВЯ ТЕСТА ,ТОЗИ МЕСЕЦ ДОСТА БЕБЕПРАВИХМЕ,АМА ТО БОЖА РАБОТА.КАЗВАИ КАТО РЕШИШ ДА ГО ПРАВИШ.УСПЕХ И ТИ СТИСКАМ ПАЛЦИ

# 51
  • Мнения: 388
Здравейте русалки!
УСПЕШНА СЕДМИЧКА!

Честито на Галина Димитрова EFP

И аз тази седмичка ще чакам лелката ми да не дойде  #2gunfire
Мъжа ми каза че от първи пет прави бебчета
Сега ще го видя аз!
Пращам Ви целувки

Те бяха вече на море през Февруари.............

какво чакате идвайте да хванете морски бебчета!

# 52
  • Мнения: 515
Добро утро на всички и успешен и усмихнат ден.Доста ми се насабра да не съм се включвала но много работа имам направо ме разкатаха тези дни иначе си ви прочитам редовно.
С моя мъж бебеправим този месец доста усърдно мисля че овулацията ми беше към 14,15/05  но продължаваме с опитите снощи обаче се побърках расте ми мъдрец омирах от болка не ми се щеше да пия болкоуспокояващо да не би да навредя ако е станало нещо но не издържах и пих аулин как мислите момичета дали сгреших newsm78 newsm78 newsm78

# 53
  • Мнения: 2 096
mimi4, толкова ентусиазъм струи от постинга ти.. smile3525 Желая успех в неочакването на лелката..
dididi, според това което аз съм чела, температурата се покачва във втората половина на цикъла и преди да ти дойде рязко спада. След като цикъла ти е 30-33 дни, имаш 5-8 дни в които температурата ти ще е високичка, като ден два преди да ти дойде ще спадне и след това ще ти дойде.
roksi77 ще цитирам зачатие.."За да не се разочаровате в последствие, добре е да направите този тест най-рано на 3-ия ден след датата на предполагаемата менструация. За още по-голяма сигурност, ако имате търпение, изчакайте до една седмица." Така че домашен тест най-рано на 28-ми май. Кръвните тестове отчитат по-рано, но според мен не е нужно. Първото нещо на което трябва да се научи човек когато иска бебе е търпение.. 9м. се чака докато се роди.. Хайде момичетата за 24-май ще ги очакваме да се похвалят в следващата седмична тема. stork-boy stork-girl
Аз днес вече пооздравях и мисля да открия сезона тази година grinning039 Ще пия едно кафенце и стягам раничката и банския за плаж. Водата била много студена още, но пък слънцето е жежко и ще трупам тен. Сутринта температурата ми беше отново ниска и спрях да се надявам на овулацийка в този месец. Както казва галина, май ще трябва да направя едно разтоварване на организма с глад, та да видим дали ще се хване рибка Simple Smile

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Добро утро момичета!моята температура падна до 37.00 това значи че ще ми дойде нали?!Еми тоива е ще стискам палци на всички които не чакате.Аз ще се залавям с диети че немога да се гледам.

Последна редакция: вт, 23 май 2006, 10:01 от _MEGI_

# 55
  • Мнения: 191
Добро утро и от мен хубав ден ви желая Laughing
Svetli как мина при чичо доктор всичко наред ли е?Стисках палци дано всичко да е минало добре  bouquet

# 56
  • Мнения: 998
Добро утро! Успешен ден на всички!

Светли, какво става, нищо не казваш, дано не е нещо лошо Praynig

# 57
  • Мнения: 456
Здравейте и от мен. Аз имам много работа, но ви чета постоянно. Моята температура май се нормализира, но ще видим какво сме направили другата седмица.   Praynig Така че на нуждаещите се тази седмица, ще стискам силно палци.  Wink

Лек ден на всички.   
bouquet

# 58
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Добро утро на всички  Hug

Благодаря за стискането на палци! Новините са хем хубави, хем лоши. Не знам да се смея ли, да плача ли. Снощи се наревах едно хубаво, после мъжът ми ме успокоява 2 часа. Сега ми е по-леко на душата.
С две думи, пак съм бременна, видяхме сакчето с коремен ехограф (това май е добре за 5 дни закъснение), ама има голяма вероятност бебето да падне, защото имам ръждиво-кафяво течение и явно отлепване на сака  Cry. Биха ми Прегнил 5000 единици и идния понеделник пак съм на преглед. До тогава просто да карам по-полека със всичко, така каза док.
За тези, които си спомнят преживелиците ми с извънматочната миналото лято, да ви кажа че имаше и сензация - бебето е минало през оперираната тръба  Crazy Щях да падна от кушетката като чух. Даже още не мога да повярвам, че не е останало в тръбата, ама нали го видяхме, даже снимка си имам, явно е слязло.
Това е от мен, извинете за дългия постинг, ама още ми е размътен мозъкът  Blush

# 59
  • Мнения: 9 990
Светли, душицо, карай го спокойничко сега и бебчето ще се закрепи, хайде-вдигни главицата и се усмихни! Hug Hug HugС теб сме Heart Eyes

# 60
  • Мнения: 4 324
helenapeeva - аулина не се препоръчва при бременност, но не го мисли сега. Не се препоръчва, защото все още не достатъчно добре изследвано влиянието му върху плода. Има случаи на бремнни взимали аулин и родили здрави деца. Но все пак ако можеш, въздържай се от пиенето на толкова силни болкоуспокояващи.

svetli - лежи и не ставай от леглото!!! Дано бебчето се задържи. Не ти ли изписаха някакъв прогестеронов препарат?Стискам ти палци!!!

# 61
  • Мнения: 515
Светли мила пожелавам ти всичко да е наред другия понеделник и се моля за теб УСПЕХ Praynig Praynig Praynig

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Светли мила дано всичко е наред този път. Praynig Praynig

# 63
  • Мнения: 998
Светли, лягай и почивай сега няма по важно нещо! Дано се закрепи бебчето  Praynig  Praynig  Praynig

# 64
  • Мнения: 2 096
Светли, стискам палци плода да се закрепи.. От сърце се моля за теб  Praynig Лежи много, дори и разходките си спести на този етап. Дано всичко да е наред!! Пази се!!

# 65
  • Варна
  • Мнения: 3 885
svetli - лежи и не ставай от леглото!!! Дано бебчето се задържи. Не ти ли изписаха някакъв прогестеронов препарат?Стискам ти палци!!!
Ами този Прегнил май е такъв препарат  newsm78 Докторът каза, че това е плацентарен хормон. Само ме озадачи това, че една инжекция ще стигне за седмица, ама той си знае най-добре  Praynig
Другото интересно е, че не иска да лежа непрекъснато. Само да се пазя - ходя на работа с колата, седя си на бюрото и не шавам много. Специално го питах за това. Явно така като се движа по малко това течение може да излиза, не знам  Thinking
Хубавото е, че температурата ми продължава да е висока - 37.0 сутрин и 37.3-5 вечер. Каквото е писано, ще стане.
Забравих да кажа, че пия билки за задържане. Вчера майка ми говорила с билкарката и тя казала, че съдържат всичко нужно за случая.

# 66
  • Мнения: 191
Svetli дано бебчо се закрепи, не се притеснявай при много момичета имат кървене и отлепване, обаче след това нещата се оправят. Аз в отчетни бях чела за едно момиче имаше отлепване пак, ама вече роди здраво бебче!
Горе главата продължаваме да стискаме палци и си почивай повече Praynig Hug

# 67
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Светли стискам палци всичко да се оправи  Praynig Пази се и всичко ще е наред  Hug

За аулина и аз знам че не се препоръчва при бременност, но например парацетамол може да се пие.

При мен няма нищо ново, освен че стартирахме бебеправенето отново  Grinning 

# 68
  • Мнения: 514
Здравейте, сладуранки! Дано днес сте усмихнати и щастливи!
Светле,  spoko горе главата и се пази, прегръщам те силно  Hug

# 69
  • Мнения: 9 092
Светли, ти си герой просто, бебо и той Grinning
Почивай си миличка, лежане по цял ден ако трябва, ако е писано всичко ще е наред и бебо ще се задържи Praynig Цункам те Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 7 110
Едното мод-че да не се скатава, а да черпава.   bouquet
Да си жива и здрава, Хера. Тази кръгла годинка да бъде началото на многодетни и щаствиви десетилетия занапред.   bouquet


Велмар, и за теб се отнася.  bouquet

Последна редакция: вт, 23 май 2006, 11:19 от рони

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Здравейте момичета аз отдавна не съм се вкючвала но редовно ви чета.
Просто при мен нищо ново няма.
Светле аз съм писала че и при мен беше с такова течение даже по едно време и ясна кръв имах ама аз доста си полежах и пиех само дуфастон това със синът ми а с втората бременост пиех билки само че на една докторка в Пловдив.ю
Стискам палци всичко да мине и да се закрепи бебока,едно чудо с тръбата е станало дано да е добър знак Praynig

# 72
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Благодаря на всички за подкрепата   bouquet  Много ми помагате!

Искам да питам, досега търсих информация как действа този прегнил, когато се дава за задържане. Намерих само това
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=3488.0
Интересува ме след колко време дава "ефект", т.е. кога би трябвало да намалее течението. Ако имате идея къде да прочета повече за този препарат, пишете ми.

# 73
  • Мнения: 2 825
Светли, стискам палци всичко да е наред този път, дано се закрепи бебока за следващите 9 месеца Praynig много се развълнувах като прочетох поста ти  Hug Наистина е хубавом, че температурата ти е висока. Прегръдки и целувки и да се пазиш много  Hug Heart Eyes

Херка, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,   bouquet  много здраве, радост, щастие и положителни емоции  Hug

# 74
  • Мнения: 1 950
Светли, стискам палци мила всичко да е наред Hug Praynig
Само спокойствие и изпълнявай това, което док е казал. Явно му имаш доверие.

Поздравите за Хера и Велмар са в Календара. Wink

Хубав ден скъпи момичета!  bouquet

# 75
  • Мнения: 2 123
Светли, този малък брамъзък в теб е толкова силен и напорист, че щом е минал през тръбата, със сигурност ще се закрепи поне за 9 месеца в теб. Моля се този път наистина всичко дае наред! Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 3 376
Светличка, много силно стискам палци бебочето да остане там, където му е мястото, докато минат 9 месеца Praynig Права е Ирини - щом си е дал толкова труд да се придвижи през оперираната тръба, значи наистина много иска да се срещне с мама Heart Eyes

# 77
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Светли, този малък брамъзък в теб е толкова силен и напорист, че щом е минал през тръбата, със сигурност ще се закрепи поне за 9 месеца в теб. Моля се този път наистина всичко дае наред! Heart Eyes

Ох много сте сладки двете с Гризката  Hug Всъщност не е 100 % сигурно, че е минало през оперираната лява тръба. Овулацията наистина е била от тази страна, но нали знаете, че на теория 10 % от яйцеклетките минават по "отсрещната страна". Така че няма как да знам. Но пък се е закрепило на лявата стена на матката, което в комбинация с ову вляво говори повече в полза на минаването през "лявото трасе". А аз мислех, че тази тръба е запушена, защото при 3 овута оттам нищо не стана през зимата  newsm78 Както и да е, за мен това си е цяло чудо. Ако се закрепи нещенцето ще взема да пусна един обнадеждаващ постинг в темата за извънматочните бременности  Flutter

# 78
  • Мнения: 3 376
Овулацията наистина е била от тази страна, но нали знаете, че на теория 10 % от яйцеклетките минават по "отсрещната страна".

Ха сега де! Това наистина не го знаех. Rolling Eyes Но това реално няма огромно значение, важното е всичко да е наред с душицата Praynig Между другото, сега се сещам да кажа за пореден път, че мойта кумица сега има малка руса кукла, а в началото на бременността и при нея имаше ръждиво течение и тя беше убедена, че й е дошло Laughing...

А аз мислех, че тази тръба е запушена, защото при 3 овута оттам нищо не стана през зимата  newsm78

Хохо, от тоя признак по-несигурен няма Laughing

Продължавам да мисля за теб и да стискам палци! Praynig

# 79
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Светли, страшно искам всичко да е наред с бебока и това да е последния проблем при бременността ти Praynig
За съжаление, наистина има малко инфо за прегнила, аз намерих само статии за фитнес манияци и колко е хубаво да си го бият.

# 80
  • София
  • Мнения: 4 272
Светли, дано се закрепи здраво бебчето и да нямаш повече проблеми Praynig ти толкова изстрада...сега заслужаваш една спокойна и щастлива бременност!
Нашата модка-рожденичка Хера я чух по телефона Grinning Тя тези дни няма компютър, но при първа възможност ще влезе. А вие си я поздравявайте в Календар на събитията. Както и другата бремелинка-рожденичка - Велмарчето Wink
При мен няма нищо ново...освен че си купих нов панталон и нова блузка...ей тъй, за настроение Sunglasses

# 81
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Гризка, я разкажи нещо за тази твоя кумица, че ми стана интересно  Blush

KayRenn, благодаря  Hug. Аз намерих една статия в Зачатие, ето линк:
http://www.zachatie.com/modules.php?name=Forums&file=viewtop … FA%F0%E2%E5%ED%E5

# 82
  • Мнения: 1 183
Здравейте, момичета!
Светли, стискам палци миличка, всичко да се оправи!
На мен най-сетне ми дойде лелката и ме боли всичко, но няма как...
Лидийке, и аз смятам да гладувам, но това ще стане от понеделник, пък и вече излязоха и черешите, на тях се гладува най-лесно и е и много ефикасно освен това, така че ако да се хващаме заедно  Wink
Приятна седмица пожелавам на всички, че ние заминаваме на почивка някъде из Родопите и ще се върнем чак в неделя, и да знаете че на всички Ви стискам палци!

# 83
  • Мнения: 515
Е момичета желая ви късмет  и релаксирайте добре утре. smile3521
Мен отново ме боли тъпия мъдрец и направо полудявам от болка newsm45  но ще се опитам да не пия аулин въпреки че не се знае дали се е получило бебчето този месец то ще си покаже на 02 юни тогава чакам да НЕ ми дойде лелката.
Както и да е желая ви на всички късмет и успех.Стискам палци за всяка една от вас. fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Обичам ви всички целувки. newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 84
  • Мнения: 806
Здравейте момичета сладки Grinning
Аз малко се позагубих,но сега ми остана време и ве пиша Hug
Определихме си дата на сватбата и сега започваме с подготовката Laughing
Искам да кажа честито на новите бременлиики,а на астаналите-късмет скоро да ги последваме Mr. Green
Утре да си починете хубавко Wink
Хубав следобяд и многоооооо усмивки
Grinning Mr. Green Grinning Laughing Wink Grinning Simple Smile Mr. Green Grinning Laughing Joy

# 85
  • Мнения: 883
Здравейте, момичета!!! Отиваме на сбор! Ще има много гости и много ядене... Wink Като се върна ми пригответе една диетка. Светли, кураж! И смело напред! Всичко ще се оправи и ще бъде добре бебчо! Praynig

# 86
  • Мнения: 307
Влизам на бързо да кажа на всички ЗДРАВЕЙТЕ!
И понеже не мога да се стърпя - Светли, много се радвам за теб!!!  Hug
Да знаеш, че ще се моля всичко този път да е наред и да си родиш живо и здраво бебче след 9 месеца. Явно чудесата се случват! Mr. Green
Късмет мила!

Аз имам страшно много работа и затова нямам време да пиша, но ви чета! Стискам палци на всички (кой за каквото му трябва Wink)
Весел празник утре, и да си починете!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 87
  • София
  • Мнения: 3 561
Привет момичета,

Аз се завърнах вчера от дългааааата командировка и май отдавна не бях така щастлива да видя половинката. Странна работа - казват, че с годините страстите охладняват, аз май пак съм на обратно - при мен с годините се разгорещават.
Утре пак тръгвам да попътувам, но този път не по работа.
На светли стискам силно палци за бебето, а на всички други много много късмет тази седмица.

# 88
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Иринии, Денис сега ме хвърлихте в оркестъра  Shocked  newsm78 . На моя близка въпросният витамин й беше изписан след установяване на бременността...

# 89
  • Мнения: 333
Светли, пожелавам ти всичко да е наред. Пази се от тежки физически натоварвания! Успех!!!

# 90
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
светли дано вси4ко този път при теб да е наред Hugуспех мила и не се натоварвай много.по4ивай си пове4е и се наслаждавай на бременноста.  bouquet

# 91
  • Мнения: 104
Светли, и аз стискам палците си за това, всичко при теб да се развие нормално! newsm10 Искрено се надявам след 9 месеца да се радваш на здраво и красиво бебе! smile3504

А аз съм с три дни закъснение. Толкова много искам да направя едно тестче, а толкова много ме е страх от едната черта. Но утре сутрин сигурно ще се престраша. Вече съм го купила.
А ако се окаже положително обещавам да споделя още една рецепта след чорапките на Бимба и възглавничката на Весито. smile3532

# 92
  • Мнения: 333

А аз съм с три дни закъснение. Толкова много искам да направя едно тестче, а толкова много ме е страх от едната черта. Но утре сутрин сигурно ще се престраша. Вече съм го купила.


Аз направих тест на 3-ти ден закъснение и нищо не отчете EFN, макар да съм бременна. Направих втори на 6-ти и 7-ми и двата със следобедна урина и бяха категорични EFP, дори първия беше някакъв обикновен(защото бях в провинцията и в тази аптека нямаше много голям избор), а втория Шуър чек, но си отчетоха правилно. Успех!!! Но ти вси пак си направи, само казвам при мен как беше.

# 93
  • Мнения: 1 183
Добро утро, момичета!
Честит 24-ти май!
Дафити, стискам палци!

# 94
  • Мнения: 2 120
Честит 24 май, момичета.[/size]

Светли, изчетох ти темичките и силно, силно ти пожелавам успех и късмет.

Късмет и на всички останали девойки във форума.
Да ви е слънчев и усмихнат деня.


Ние нали сме частна фирма, не изневеряваме на гадостта да работим и в празничния ден. Като сме започнали от миналата събота няма сиране, а и климатика ни още не е поставен та се пържим като риби. В такива моменти ми идва да застрелям мъжа си, който ни се пада шеф, щото сещате се от него зависят някои неща. Цяла сутрин се цупих с основание и дано си е взел поука. няма въздух за дишане, а той и бебе иска, че как стават тези неща без почивка и кислород. Хайде оплаках се и сега да поработим. Wink

# 95
  • Мнения: 9 990
Честит празник на всички!
Весел и усмихнат ден!


Аз се посъвзех от разочарованието, което теста ми поднесе, но не спирам да се чудя-какво отчете той?Защо така подвежда?Напоследък чувам  за доста такива случаи, като моя.Имате ли представа на какво се дължи и на някой случвало ли му се е? newsm78

Момичета, ама много горещо стана изведнъж!Щом и детето едвам дишаше вчера...незнам отсега вкъщи е станало задух.Обикновено това се случва юли, август, а сега е май.Мъж ми иска климатик да слагаме.Мрънка от миналата година, ама аз нали съм Мара-спестовница, та не дадох-викам си-за 10-15 дена-все ще го издържим.Но сега сериозно се замислям. newsm78

Ами това е!Който почива-приятна почивка,Който работи Confused/Даре, ма какво толкова имате, та чак и днес бре душо?/-да свърши бързо работата.
На новоизлюпените бремелинки-пазете сянката и не се престаравайте с разходките баш по жегите.На останалите-стискам палци на яйцеклетките да им е омръзнало да са сами през дългата зима и да си вземат за другарче някой спермчо Crazy
Ха-ха-нали ви обещах, че ще ви наглеждам Hug

# 96
  • Мнения: 1 950
Честит празник скъпи момичета bouquet


Даре, каква е тази работа посред празника, вашият шеф знае ли, че трябва да ви плаща 100 % отгоре извънреден труд Wink
Пенелопа, хич не се чуди, а слагайте климатика. То наистина не се диша Sad
Явно сезоните съвсем се побъркаха. Сега пече като през лятото, а кой знае юли и август какви дъждове ще са #2gunfire
Аз съм решила днес да изкарам почти целия ден в залата за фитнес и басейна, там поне не се усеща жегата Laughing

Хубав ден от мен Hug

# 97
  • Мнения: 2 120
Хи, хи, `нашият шеф` и мой мъж ще бъде наказан с пълна секс програма от петък, та чак до другата седмица в сряда. Заплаших го, но си кротува защото знае, че е виновен за тази книга, която правим както се казва от днес за утре.
Витамин Е се пие след ову за предпазване от аборти.

# 98
  • Мнения: 515
Здравейте момичета честит празник  bouquet
Дара мила и аз съм на бачкане твоя шеф е мъжа ти/добре си/ а моя е свекито  но както и да е ще се работи какво да се прави.
Желая на всички усмихнат и весел ден м/у дрогото го дават по топъл и от вчера ще се мре от жега.Бременелките да се пазят и да почиват. Hug Hug Hug

# 99
  • Мнения: 456
Честит празник и от  мен!  Joy

Да знаете как ви завиждам че при вас е топло. Тук това лято не иска да идва и това си е. Вчера цял ден валя дъжд, а днес ушким слънцето се опитва да пробие, но пак е 17-18 градуса...   Rolling Eyes

Светли, стискам силно палци всичко да е наред и бебчо да се задържи и след 9 месеца да си се гушкате.  Praynig

И аз като Дарето и helenapeeva си работя днес но това е защото тук не е празник. Но утре при нас е празник, но аз пак ще си работя, за да мога да си взема цял месец отпуска юли покрай сватбата.  Laughing

На мен температурата вече от няколко дена се покачва и се успокоих че поне съм имала овулация, то това и беше целта на занятието, да знам че си я имам...  Blush

Приятен ден бъдещи мамчета.
   bouquet

# 100
  • Мнения: 515
elph   май двете ще си чакаме лелките по едно и също време към 1,2 юни дано това да е нашия месец Praynig Praynig Praynig
На 10/06 имам рожден ден и искам само едно EFP

# 101
  • Мнения: 456
helenapeeva, пожелавам ти това което искаш да ти е подаръка за рождения ден.   bouquet  Praynig

Моята лелка по план е на гости около 29 май, но аз вече и се обадих да и кажа че ще съм заета следващите 9 месеца и хич да не си прави труда да идва... моля се само да е разбрана, а не досадна и да ме послуша!!! 
Stop Praynig #2gunfire

# 102
  • Мнения: 104
Е, аз си направих теста и се оказа точно това от което се опасявах -  EFN, но лелка все още няма.
galina_dimova, благодаря за надеждата, която ми вдъхна! smile3525 Може би ще изчакам до понеделник и ако не ми дойде до тогава ще направя още един.
 ooooh!Честит празник на всички!

# 103
  • Мнения: 2 120
Сладурки, направо ме разбихте сутрешно с тези температури. И понеже аз я меря от доста време ви разбирам напълно. Но важното е да има двуфазност и да не се превръща всяко мерене във фикс идея.
Имайте едно на ум -- Т. се покачва в жегите, но ФФ може да ви напише всякакви глупости по темата. Днес моята за 5 ден от цикъла е 37 и ФФ ме шамароса с едни дълбокомислия, умрях си от смях. Както и да е, хубав и прохладен ден милички. Hug

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Както и очаквах вчера ми дойде. CryНо този месец ни е първия по сериозен опит затова не се отчайвам.Продължавам с меренето на температурата-метода ми допада.

# 105
  • Мнения: 2 096
Здравейте момичета,
Аз изкарах един страхотен 24-ти май.. С едно приятелско семейство бяхме на пикник и беше супер.. шишчета, салатка, бира и добро настоение.. открихме ново място за пикници и много ни хареса.. май няма да е единствения ни пикник там.. Любимия пък прави шишчетата и като се сгорещи и опуши.. каза "сега като се приберем взимаме банските и отиваме на плажа.." така и направихме.. слязохме към плажа в 16ч. и до като залезе слънцето бяхме там.. Не беше жежко, водата беше топла... с две думи идилия.. Много го обичам това мое момче..  Heart Eyes
Иначе си имам обичайните проблеми с цикъла.. дойде ми на 17-ти ден.. от два дни съм неразположена.. капе по малко... чудех се да се обаждам ли на лекарката, ама тя каза, че след противозачатъчни ми трябва време да се нормализира цикъла. Страх ме е само че предния път като ги спрях ми дойде на два пъти на 14-ти ден и после ми спря.. и го предизвикваха с хапчета.. Бях и обяснила това.. а тя тогава ми каза.."е сега няма да ти спре така".. Не видях само къде и е кристалната топка..Остава ми само да се моля, че няма пак да се повтори.. И все се питам дали това е действителна менструация или е някакво кървене.. незнам вече..  Thinking писна ми да вися по лекари.. Предния цикъл видях че нямах овулацийка, да видим този как ще е.. Поне температурата ми тези първи дни на цикъла е по ниска от колкото при предходния цикъл.. тогава беше около 36,9-36,8, а сега варирам 36,5-36,6.
Иначе и на мен ми изписаха вит.Е от 100мг. по схема 10 дни пия 10 почивам и пак.. повишавал сексуалната активност и спомагал за регулиране на цикъла. За сега не съм забелязала такива негови действия.

# 106
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Здравейте сладуранки  Hug Как изкарахте празника? Ние се размазахме от лежане и хубава храна  Crazy

За съжаление с моето бебе нещата се развиха лошо. Зацапването продължи сумарно 3 дни, снощи почти спря, но тази сутрин стана кръвоизлив и час по-късно падна лигавицата. Точно както при предишния ми аборт  Cry. Не знам защо се получава. Сега ме притеснява само, че все още телесната температура ми е висока - 37.0-37.2, както беше през цялата бременност, и гърдите ми все още са подути и болезнени. А уж лигавицата пада, когато хормонът на бременността спадне  newsm78
Както и да е, дано мине. Сега ще си дам почивка през лятото и на есен ще пробваме пак. Само се чудя дали да ходя по лекари авансово. Навремето ми бяха казали, че имам незатворен прешлен и това ми пречи да износвам бебета. Тогава ми се струваше пълна глупост, но сега взех да се замислям какво става с мен...

Сега се настройвам за празнуване - днес с половинката имаме годишнина от запознаването ни, а другата неделя правим 1 година от сватбата и вече имам зелена светлина да отидем някъде за 2-3 дни. Остава да измисля къде  newsm78

# 107
  • Мнения: 9 990
Само не разбрах-преди овулация или след се пие? Hug

Ех, светли, ужасно съжелявам Sad

# 108
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Светли много съжалявам че така се е получило Cry Защо е толкова несправедлив живота?  Tired Прегръщам те, дайте си почивка, за да се отърсите от преживяното и наесен с нови сили  spoko. За изследвания не знам какво да ти кажа, може би не е зле да направите.

Пенелопа витамин Е може да пиеш и преди, и след овулация. Витамин А обаче се пие само преди овулация, понеже големите дози вит А могат да увредят плода. Вит А се съдържа в Герикапс /споменахме и него по-нагоре в темата/.

# 109
  • Мнения: 267
Здравейте русалки!
Кажете ми как да си сложа графиката от ертилити френд тук отдолу, та да ми помогнете да я разгадая. За първи път ми е, та нещо ми се струва че е много неясна.
Мерсиииииии  Mr. Green

# 110
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Момичета нормално ли е темературата по време на М да ми е толкова висока.почти 37.00?

# 111
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Меги нормално е, не се притеснявай, тепърва ще спада.

Ели трябва да си направиш лентичка във Фертилити. Това става като си избереш от менюто вляво Sharing -> Tickers. Харесваш си една лентичка, отбелязваш колко дни ти е цикъла и после си копираш линка към лентичката. Като слагаш линка в подписа трябва пред него трябва да напишеш [url = http:// , след номерчето, което ти дава ФФ да сложиш ][/url]. Малко объркано стана, дано разбра  newsm78 . Това е крайният резултат:
url=http://www.fertilityfriend.com/home/123847][imghttp://www.fertilityfriend.com/ticker/123847/ttc.png[/img][/url
Нарочно съм махнала скобичките в началото и края, както и едната на img, за да не излиза като картинка.

Абе защо не ми излиза целия постинг, а само част от него  ooooh!

Последна редакция: чт, 25 май 2006, 13:25 от Жабче

# 112
  • Мнения: 806
ЗДравейте милички  bouquet
Светли,наистина съжелявам за случилото се,Дай боже много скоро да се случи чудото.Прегръщам те мила Hug
При мен: за сега се опитвам да мисля за сватбата,а ако дойде бебчо преди това-добре си ни е дошъл baby_neutral
Късмет на всички Нечакащи тази седмица и дано това заглавие да ни зарадва с полож.тестчета с тупкащи сърчица baby_neutral
Красив и слънчев ден и много усмивкииииииии Joy Laughing Grinning Joy Mr. Green

# 113
  • Мнения: 515
Светли много съжелявам  Weary права си дай си малко почивка и на есен с нови сили напред , а колкото дали е хубаво да ходиш авансово на доктор мисля че ще е добре да го направиш.
Сега се отдай само на хубави мисли  и весело изкарване на празниците които ти предстоят прегръщам те силно мила Hug Hug
Диме хубаво е че си мислиш за сватбата това е един невероятен ден в живота ти а кой знае може пък и да има и още един гост на тържеството  preggo thumbsup
Поздравявам ви всички момичета хубав ден  bouquet

# 114
  • Мнения: 267
Жабче, много благодаря.   Hug Ей сега ще я свърша тая работа

# 115
  • Мнения: 2 825
Светли, много съжалявам  Sad Прегръщам те и дано скоро да се лучи чудото  Praynig

# 116
  • Мнения: 1 950
Здравейте хубавици  bouquet

Светли, съжалявам Sad. Почини си сега. Всъщност ти си знаеш най-добре Hug
Дименеце, много се радвам, че стягате сватбата Laughing. А пък покрай приготовленията кой знае какви страхотни изненади могат да се получат preggo. Пожелавам ти го от сърце newsm51

Хубав ден ви пожелавам, въпреки атмосферните условия    Laughing

# 117
  • Мнения: 267
Светли, съжалявам за това, което ти се е случило. Стискам палци занапред всичко да е наред!  smile3525

# 118
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Благодаря на всички   bouquet

Взех да се отърсвам вече, а и имам ли избор... Обаче продължава да ми се гади, температурата ми не пада, гърдите ми са надути ... Колко още ще продължава това?! Предния път всичко това изчезна още преди да прокървя. Ама че работа, да продължаваш да се чувстваш бременна, а да знаеш, че не си.

# 119
  • Мнения: 191
Светли много съжалявам Sad
Почини си и гледай да го караш без стрес опитай се да не мислиш за случилото се и си направете страхотен купон с половинката Hug
Мисля. че ти трябва известно време, недей да изкарваш цялото време до есента по лекарски кабинети, май се оказва, че когато не го очакваш бебчето идва. Спокойствието играе важна роля  bouquet
Пожелавам ти да си починеш и да ти е спокойно на душата всичко ще се оправи hug

# 120
  • Мнения: 998
Благодаря на всички   bouquet

Взех да се отърсвам вече, а и имам ли избор... Обаче продължава да ми се гади, температурата ми не пада, гърдите ми са надути ... Колко още ще продължава това?! Предния път всичко това изчезна още преди да прокървя. Ама че работа, да продължаваш да се чувстваш бременна, а да знаеш, че не си.

Много съжалявам, Светли!
Защо не отидеш на лекар все пак да види дали си се изчистила напълно, доколото знам е опасно да не остане нещо вътре!

# 121
  • София
  • Мнения: 4 272
Светли, много съжалявам, че за пореден път ти се случва Sad...а бях сигурна, че този път ще го задържиш. Може би наистина трябва да направиш изследвания преди да продължиш...
Диме, пожелавам ти само хубави емоции покрай приготовленията за сватбата и никакви притеснения!

# 122
  • Мнения: 1 925
Здравейте, приятелчета  Hug
Аз съм много зле, откакто се върнах от командировката. Пътувахме с рейс и на връщане шофьорът беше така набичил климатика, #Cussing out че явно съм настинала. До 23-ти ме болеше гърло само, но през нощта на 23-ти не можах да спя - зверски ме болеше, а на сутринта нямах глас. Вчера ми беше кошмарен ден, на легло. Пия антбиотици и явно от тях съм получила алергична реакция и днес цялата съм с обриви и сега чакам мъжо да ме вземе да ходя на лекар.Нямам симптоми за лелка - днес ми е първи ден закъснение  Praynig , много се притеснявам, защото в опътването на антибиотика пише, че е нежелателно да се пие по време на бременност или ако има вероятност за такава. Sad Така съм се шашнала... знам си аз, че съм кърък.  Cry
Светли, страшно съжалявам за случилото се. Пожелавам ти есента да се похвалиш с две чертички и след тях 9 месеца безпроблемно бременеене
  bouquet

# 123
  • Мнения: 9 990
Страчателке, ама защо бързате с тези антибиотици бе хора?какво зачервено гърло, какви антибиотици? ooooh!незнам какво да ти кажа, аз за такова нещо не пия сериозни неща.Да, лошо е да те боли гърлото.температура  имаш ли?

# 124
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Stra4iatela дано поне ти имаш късмет fertilizationА за антибиотиците съм напълно съгласна с пенелопа не бързаи.

# 125
  • Мнения: 1 950
Страчиателке, ще те шамаросваме да знаеш Wink /това на шега/, а иначе на сериозно, аз също съм на мнение, че антибиотиците не са панацея за всичко и не трябва да се взимат ей така. В повечето случаи повече бели правят, отколкото да помогнат.
Последния път, когато аз пих, бях наистина много зле и послушах любимия, той даваше зор. Е такива гъбички си натресохме и двамата, че от тогава не искам и да чуя за антибиотик.
Стискам ти палци да оздравяваш бързо, алергията също да отшуми.  Hug

# 126
  • Мнения: 1 925
Момичета, явно не съм обеснила добре - не е само зачервено гърло... имах налепи, въобще не можех да говоря, а вчера цял ден бях с температура 37,5 - 37,9... Знам, че не трябваще да бързам, ама мъжо като ми се накара и като ме знае, че само антибиотика ще ме оправи... Аз не исках да пия, ама той като ми се накара и ща не ща...  CryУфф, дано не е станло нещо лошо... Praynig Аз като цяло съм много болнава, де що болест има е при мен, пък и нали ви казвам от неделята съм се заликувала с чай, смучалки и по-леки лекарстав, но нищо, освен че се влоших...    Cry

# 127
  • Мнения: 375
здравейте на всички чакащи и нечакащи кандидат мамчета,моля се вече и мен да ме сполети  EFPимам 2 дни закъснение на лелята и темп 37.1,но и 1 отрицателен тест smile3518искам да ви попитам относно температурата преди менструациа дали се покачва,защото си имам ПМС .

# 128
  • Мнения: 456
Здравейте момичета,

ама вие как сте и се накарали на  Stra4iatela ... а тя милата не е имала избор. И аз съм срещу антибиотоците, но в краина сметка понякога щем нешем се стига и до тях... Мила, не се притесняваи. На много лекарства пише че не е препорачително да се взима при евентуална бременост, но това не означава че ще стане нещо лошо... има малък шанс да навреди лекарството, но по вероятно няма нищо да стане. А и ти колко си ги пила? Сигурна съм че съвсем малко. Когато отидеш на доктор, като ти закаснее, му кажи че си ги пила но аз съм сигурна че всичко е наред. Нали знаеш че спокоиствието е тайната? И за двете - да се излекуваш бързо и да видиш 2-те чертички. Така че успокои се и вярваи че всичко ще е наред.   Heart Eyes Hug

Светли, много съжелявам миличка. Дано това да е последния път подобно нещо да ти се случва. Стискам силно палци и ти пожелавам само хубави неща от сега нататък.  Hug Praynig Hug

Аз какво да ви кажа... при мен много работа, странни температури... обаче съм странно спокойна и търпелива. Ще изчакам до неделя, понеделник и тогава ще видим какво сме направили. Но наистина не мога да повярвам колко съм търпелива и как 'трезво' мисля.  Blush

Приятна вечер!!!   bouquet

# 129
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
roksi77  преди менструация температурата пада.Успех дано видиш двете чертички.стискам ти палци.Междудругото си определихме вече дати за морето.14 август тогава би трябвало да имам лелка затов казах на мъжо до тогава да ме е забременил че с лелка не ми се ходи на море.

# 130
  • Мнения: 375
чул те господ МЕГИ!аз по принцип не меря БТ ама просто от вчера се чувствам една такава по "гореща" и реших да измеря темп направо се учудих ,че е така висока.Пожелавам ти успех newsm51

# 131
  • Мнения: 191
Момичета аз да попитам, като започваш да мериш БТ от кога се почва от първия ден в който ти дойде лелката ли?Или в първия ден в който ти свърши, започваш да мериш? Мисълта ми е за да се открои добре тази двуфазност newsm78
Малко малаумен въпрос, но се чудех? Blush smile3502

# 132
  • Мнения: 191
А пропуснах още нещо, като меря с дигитален термоментър колко минути трябва да го държа, защото имаче отчита много бързо и много ниски стойности аз меря орално?

# 133
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Лилето дигиталните термометри не дават ли сигнал, когато са готови?  newsm78 Аз понеже меря с живачен и не знам... По принцип орално измерена температура, особено пък с дигитален термометър, е нормално да е ниска. Това да не те притеснява обаче - важното е да има двуфазност на графиката.
Относно кога да започнеш да мериш...не е задължително да мериш по време на лелката, аз например не меря тогава. Но аз съм с по-дълъг цикъл и мога да си позволя да започна да меря по-късно /обикновено започвам към 8-10 ден от МЦ/, защото и овулацията ми е късно - чак към 20ти ден.

И още нещо - използвай бутончето Wink

# 134
  • Мнения: 191
Е Жабче ма ти си като мен и на мен цикъла ми е дълъг и съответно с по-късна овулация newsm10
Те дигиталните термометри дават сигнал ама много бързо, особено когато мериш орално и понеже незнам някой ми каза ли, прочела ли съм го някъде, че трябва повече време да го държиш дигиталния, ама колко точно по-дълго или поне горе-долу 5мин. или 10мин.
Иначе аз имам един мисед аборт в 8г.с. и миналия път само с тестове установих овулация и то като знаех приблизително кога може да ми е!
Иначе благодаря ти за бързата реакция  bouquet

# 135
  • Мнения: 9 092
Светли, съжалявам за случилото се.
Дано не се наложи да се доизчиства с външна помощ, но смятам че все пак е доста ранна бременност и всичко ще се оправи от самосебе си.
За незатворения прешлен-това го имам и аз - Спина Бифида, в супер лека форма. Нормално прешлените затварят в прешленен пръстенов канал гръбначният мозък. При спина фибида при един или няколко съседни прешленни пръстени съществува разцепване. Това е дефакто незатварянето. Това не е причина да не износваш плода, но е риск за предаване на аномалията от майката на плода. Ако не се лъжа, за това "незатваряне" говориш.
Доказано ли е при теб? Рентгенова снимка или нещо друго?
Ако искаш, пиши ми на лични.

# 136
  • Мнения: 2 123
Светли... и аз не знам какво да ти кажа... Съжалявам  много е слабо казано... Само искам д ате помоля задължително да отидеш да те види доктор, за да си напълно наясно какво става. Не искам д ати давам напразни надежди, но я си представи, че са били две и едното е останало?! Ако ли си се изчистила напълно, то е добре някой наистина добър специалист ако може да ти каже - защо става така и има ли някаква превенция за точно такива случаи? Прегъщам те и ... стига да мога с нещо да ти вдъхна кураж и да ти помогна - на линия съм!  bouquet

# 137
  • Мнения: 883
Момичета, добър вечер и от мен! Много се радвам, че тия празници отминаха! Толкова не съм била напрегната много отдавна... На селото на свекърва ми имаше сбор - какво да казвам повече! smile3511 Лудница! Два дни се побърках от готвене и миене. Крака нямам вече. Днес тук абитуриентите прекалиха! Тъкмо се прибрахме и аз си полегнах блаженно - и ето че станало време да отиват за ресторанта. Като че ли целия град надува клаксони! Добре поне, че детето остана на село. А ние сега сме младоженци! married luvbedЖалко, че очаквам оцикляне всеки момент. Мисля, че го очаквам newsm78 защото гърдите ми ще се пръснат - станали са като грейпфрути! Чувствам  тежестс в томаха и ме прерязва леко, наболява ме глава...(това за главата нищо не значи, само се оплаквам) и най-важно днес започна спадане на температурата. И до колкото следя въпросите и отговорите ви значи идва, нали така? Но нищо, ще започне нов месец с нови надежди!  newsm10

# 138
  • Мнения: 104
Момичета, добро утро на всички! newsm51
Току що направих още един тест (не изтраях до понеделник) и отново е  EFN, а вече ми е 6-ти ден закъснение. Може ли да е от теста? Взех си Унимарк, където са два теста, а на кутийката пише: "4 дена по-рано" или нещо от сорта, т.е. още преди да ти закъснее.
А ако няма бременност от какво друго може да ми закъснява лелката, защото липсват всякакви други признаци?
Между другото от датата на закъснението меря температура (но телесна) и винаги е 37.00-37.20 градуса. Това може ли да се приеме като признак?
Боже, колко много въпроси зададох! Извинете ме, но вече едва ли не се чувствам  preggo, а тези тестове съвсем ме объркват.
Пожелавам на всички ви успешен петъчен ден!

# 139
  • Мнения: 2 096
Добро утро момичета bouquet
dafiti, 6 дни закъснение в се още не е повод за тревога, че имаш някакъв сериозен проблем. Ако не ти дойде до две седмици, посети гинеколог. Според мен, за да е показател за бременност температурата трябва да се мери цял месец и да се проследи графиката. Обикновенно измерване на телесна темпертура при закъснение, не е показател за бременност. При наличие и на отрицателен тест мога да предположа, че по скоро си настинала и на това се дължи темпратурата ти. Според мен изчакай няколко дни и повтори теста с първата сутришна урина. Ако не ти дойде до 2 седмици и имаш отрицателни тестове - посети личния си гинеколог. Ако имаш положителен тест - до 10 дни от закъснението можеш да посетиш гинеколог. Ако ти дойде преди изтичане на тези две седмици - спираш да се тревожиш и пробвате отново. Успех!!

# 140
  • Мнения: 195
Като си говорим за БТ при мен е много странна този месец. Вчера М ми дойде и сутринта БТ беше 37.15.

Тази сутрин - 2ри ден на М температурата е 37.3 а уж се очаква да пада.
Нощта не беше гореща и се чудя на какво може да се дължи!?!

# 141
  • Варна
  • Мнения: 3 885
Добро утро! Обаждам се само, че май съм добре вече. Снощи ходих на лекар. Изчистила съм се, матката е празна. Няма помен от бременност. Все още кървя и ме болят яйчниците, но явно е нормално. Температурата и гаденето са от Прегнила, който все още действа.
Докторката (на която между другото много вярвам) каза, че е било лудост да пробваме толкова скоро след аборта. А дори и след като предният доктор ме е пуснал, трябвало от самото начало да съм на Дуфастон и почивка, а не да ме чака да прокървя. С две думи - лекарска грешка + невъзстановена матка = аборт. Леко съм бясна, мъжът ми още повече. Но станалото станало. Сега ще се пазим до септември и тогава ще видим.

Успех на всички  Hug

# 142
  • Мнения: 9 990
Хайде, честит ни петък!  bouquet
Светли, зареди се със слънце лятото, сменете климата-малко почивка и на есен-с песен! Hug
Страчателке, оздравяваш ли какиното?Кажи как е гърлото?Дойде ли ти или да стискаме палците? Praynig
Дафити, от много неща освен бременност може да ти зактснее, да му се невидят и лелите и стринките! ThinkingИзчакай още малко.
Хайде, до после, че кафето още не съм си изпила...чакам ви да се похвалите с нещо Hug

# 143
  • Мнения: 191
Добро утро мили момичета Laughing
Аз днес съм доста по свежа от вчера. Трябва да ми дойде в понеделник, май пропуснахме момента този месец ама карай Wink Само, че ям като разпрана тоя апетит ме убива направо  261uu
dafiti опитай се да си търпелива знам, че е трудно, но пък аз като збременях на датата когато трябваше да ми доиде си имах EFN и след една седмица чак имах EFP а уж тестовете показвали 7 дни след зачеването пълни глупости. Даже като си видях втората чертичка беше толкова бледа, че помислих, че си фантазирам че я има изобщо, така  че щом лелката я няма може и да се е получило стискам палци дано да е така Praynig
Ако пък не другия месец с нови сили и надежда Hug
Успешен ден на всички  bouquet

# 144
  • Мнения: 267
Здравейте!
Честит петък, откога го чакам, че много ми се събра.
Имам една молба, погледнете ми графиката и ми кажете нормална ли е? Този спад на 9-10-11 ден ми е много объркващ.... Може ли да се каже че съм имала овулация на деня който показва...
Жабчето вярно каза че трябва да меря още няколко дена поне за да се каже със сигурност, но все пак...

# 145
  • Мнения: 9 990
Не съм капацитет по графиките, но мисля,че ти е добра Hug
Така, да ви разкажа аз за тестовете тогава:
Преди години, когато забременях с дъщеря ми , стана от раз, от един единствен секс в месеца, даже не помня дали е бил горе-долу около овулация.Какво помня от тогава-обилната ЦС, която направо течеше от мен + спермата която изтичаше ме побърка 1 ден.После съм забравила.И ето-минава се някакво време, аз си мисля,че ми закъснява, но всъщност-не ми закъсняваше.Направих тест-отрицателен.Ревнах/ защото бях оперирана миналият месец и си казах-ето-аз сега ще имам някакви проблеми сигурно/Ревах, ревах, минаха часове, поглеждам теста-виждам втора черта.Следващата седмица отидох на лекар и се видя плоден сак в 5г.с.-смятайте значи кога съм направила теста Wink, колко ми е закъсняло.След време, когато започнах да чета тук си дадох ясно сметка,че тогава съм видяла не две черти, а въпросната изпарителна линия, която всички вече знаем.Сигурна съм в това, защото съм я виждала и след това.Затова сега, когато си направих тест, знаех какво точно трябва да видя.Е, видях втора, макар и бледа черта.Съвсем различно от изпарителна линия, но пък ми дойде.Сега вече знам-вяра на тестове-аз точно-нямам, въпреки, че реално първият път не ме е подвел.И друго-хора различни-организъм различен, на едни хормона им се вдига бързо, тестовете го хващат, на други-не.Много е относително.

# 146
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Ели най-вероятно това е овулацията, минала е или на 16 или на 17 ден. Спада преди това да не те притеснява. И аз имах такъв миналия месец, даже ФФ ми отчете овулация без да е имало такава, но после се поправи Wink Важното е сега температурата да не пада под пунктира, а да се държи над 36.60, даже и да се повишава. Стискам ти палци, виждам че сте работили по въпроса  Mr. Green

Symphony спокойно, само 2ри ден на М ти е, тепърва ще спада.

Светли радвам се че звучиш така оптимистично  Hug Починете си и наесен с нови сили  Heart Eyes

За тестовете - лично съм чувала за двуседмично закъснение без положителен тест, но след лекарски преглед е установена бременност. Просто нивата на хормона на бременността явно не са били толкова високи, за да бъдат засечени с уринарен тест. Кръвният тест обаче не греши Wink

# 147
  • Мнения: 2 120
Светли събери сили и докато се пазите направи изследвания. Малко е да кажа, че сажалявам. Сещам се, че миналата година по това време правих спонтанен и знам какво е усещането. Следващия път ще е успешен. Hug

Нормално е Т. по време на М да е височка, особено в жегите.

Хубав ден сладурки.

# 148
  • Мнения: 1 925
пенелопа, няма лелка  Praynig Но аз не се надявам особено, мисля, че ще стане като миналия месец - 32 дни, така че ще си чакам  Sad Още съм доста зле. Вчерах бях на лекар и ми изписаха противоалергични лекарства, но ми казаха да продължа с антибиотика, защото не съм добре. Поне 5 дена трябва да го пия, а днес е трети.  Tired Тази нощ поне спах, миналата не бях мигнала. Покрай тази болест през деня много рядко се сещам, че ми засъснява... което е добре, не мисля и няма да съм разочарована...

# 149
  • Мнения: 883
Добро утро! Как спахте? Офф, ама то било вече обяд! doh Ама съм поспаланка!  Embarassed То гости, празници, разходки, пикници... Покрай всичко това бях забравила, че чакам да ми дойде. Припомни ми го болката в яйчниците снощи, но днес вече няма. Защо ли е така... ? Днес се чувствам много добре. А и лелка няма... Ама нищо де, аз и за довечера и за утре чакам гости - ще има какво да ме разсейва. И да се похваля - май брат ми ще се жени... ама тихичко, че да не чуе злото. thumbsupА как ми се ходи на сватбаааа!!! А ако и бебета ще има това ще е отлично, но не се меся, каквото направят!

# 150
  • Мнения: 191
Момичета знае ли някоя от вас какво е кървенето при закрепване в матката на бебето ясна кръв или кафеникава?
Моля ако някой знае да сподели! Rolling Eyes
Благодаря  bouquet

# 151
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 994
Нямам личен опит, но си го представям по-скоро като слабо зацапване с кафеникав цвят  newsm78
Нали знаеш, че не е задължително да го има Wink

# 152
  • Мнения: 267
При мен имаше едно съсвсем, ама съвсем слабо прокапване, с кафеникав цвят, като ръжда такова, и беше само един ден, и то не целия.

# 153
  • Мнения: 191
Жабче, Еллица благодаря за отговорите, на мен ми дойде днес три дни преди очакваната дата Blush
Е за мен това е нормално защото не съм редовна, макар, че след аборта много се нормализира и с разлика + - 2-3 дни си ми идва всеки месец, а преди ми прескачаше по някой месец!
Е това е този месец знаех си, че пропуснахме овулацията, ма  нищо продължаваме с опитите Laughing
Аз понеже от този месец мога да правя опити понеже след месседа ми казаха да почивам 6 месеца, но много късно ги почнахме опитите и си знаех, че няма шанс да е станало нещо newsm03
Пожелавам на всички, които са в очакване да видят EFP , ако ли пък не продължаваме напред и дано скоро всички сме заедно в отчетни mamma
А най-добре ми действа факта, че е smile3558
Хайде доскоро мацки! Hug

# 154
  • Мнения: 806
Честит Петък момичета  bouquet
желая ви прекрасен ден и още по прекрасен уикенд.
на момичетата с лелки-нали занете нов месец-нов късмет  bouquet
На НЕчакащите- късмет с по 2 черти Hug
Много слънчеви усмивки днес и Благодаря за честитките за сватбата Grinning

# 155
  • Мнения: 333
Нямам личен опит, но си го представям по-скоро като слабо зацапване с кафеникав цвят  newsm78
Нали знаеш, че не е задължително да го има Wink

При мен нямаше такова зацапване. Единствено много ми с спеше и ми се подуха гърдите и корема като ПМС, но мислех, че пак са внушения. Но като бяхме при свеки и и казах, че ми закъснява, тя ми каза да си видя зърната на гърдите, оказа се че ме болят и след това теста се оказа  EFP . Успех на всички!!! Идвайте по-скоро в нашата тема на януарките, много е весело при нас. Hug Hug Hug

# 156
  • Мнения: 9 990
Галина, ама ти си имала закъснение все пак WinkНормално е и признаци някакви да си имала.....

# 157
  • Мнения: 2 123
Момичета знае ли някоя от вас какво е кървенето при закрепване в матката на бебето ясна кръв или кафеникава?
Моля ако някой знае да сподели! Rolling Eyes
Благодаря  bouquet
Представлява единични капки кръв. Според това кога точно са изтекли / и си ги забелязала/ може да бледо червени, а може и да кафенеят. Появяват се еднократно. /може да и забележиш и в цс, ако имаш по обилно течение след ову/
Това е от личен опит.

# 158
  • Мнения: 883
Пак ме мъчи това безсъние... какво да правя, изчетох вече всичко и се чудя как да заспя. Днес беше много вълнуващ ден. И ми е малко превъзбудено. Подредих една кошница с плодове за един юбилей! Много съм доволна от себе си! bowuu bowuu bowuu bowuu bowuu
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=728223

Последна редакция: сб, 27 май 2006, 01:04 от dididi

# 159
  • Мнения: 2 120
Здравейте мацки. Толкова съм уморена, че няма да пиша много.
При закрепване в матката или имплантация може да са няколко капки кръв или кафеникаво зацапване ден-два.
Дафити голяма е вероятността да си бременна. Пробай пак с друг тест.
Прегръдки от мен.
Сладоледке дано не ти идва въобще.

# 160
  • Мнения: 2 123
Привет хубавици!
минавам набързичко, че днес ме чака една програмка!!! След обед съм на бал и то с главна роля - помолиха ме да возя абитуриентката с моята кола  travel  Mr. Green Mr. Green Сега отивам да купя подарък на момичето, а после ще мия колата. След бала пък сме на барбекю при кума ни.
Стискам палци последните дни на месец май да бъдт супер късметлийски за очакващите!  Hug

# 161
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
 Zdravejte KUKLI4ki!!! Prostete za latinicata...hi4 ne mojah da se opravia.&te buda kratka za da ne vi zatormoziavam s 4etene.
Embarassed Samo iskah da vi kaja 4e mi e mnogo, mnogo mu4no i niamam turpenie da se pribera v ku6ti i da vi 4eta i pi6a na volia. Mnogo puti vi pregru6tam i da znaete 4e miseno sum s vas! CELUVKIIIIII

# 162
  • Мнения: 9 990
Голдънче, много мило Heart Eyes
Момичета, добро утро.Да ви се оплача, нещо съм в дупка.Не ми се излиза хич, а трябва.Едно ми е такова...чоглаво.
Хайде, някой няма ли да се похвали за завършек на седмичната?Страчателке, какво става? Praynig

# 163
  • Мнения: 375
добро утро на всички!!!На мен след 3 дневно закъснение вчера ми доиде гостенката #Cussing outедно ми е кривоооо.Хайде успех на останалите чакащи!!! Praynig

# 164
  • Мнения: 2 120
И аз съм в дупка, но не е свързана с бебета и прочие. Случва се понякога.
И днес работим за трета поредна седмица без почивен ден. Дано оцелеем, а после следва новата седмица и...УИКЕНД. За мен това е цяло щастие. Laughing

И за капак съм във фертилни дни, а сме уморени, ама много. Правихме снощи нещо като в сън, ама секс ли беше? Mr. Green

Розичке, хайде идвай си.... Hug

# 165
  • Мнения: 1 925
Добро утро, цветенца !   bouquet
Ами на мен още не ми е дошло, от вчера имам остри болки в ячниците и гърдите са ми подути, според мен ще идва гадината  #2gunfire Та това е за сега.   Praynig
Голди, и ти ни липсваш   Hug
Аз днес ще се занимавам със садене на калдаръмчета  Hug
Успешен ден и нека новата седмичка ни изненада с много положителни тестчета
  Praynig

# 166
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
здравейте мацки Hugаз не пиша много 4есто но съм затънала от зада4и.тези документи и разправяния постоянно ще ме довършат. #Cussing outама няма как.днеска е много топло при нас и сигорно ще ходим на плаж ама аз трябва да съм под 4адъра Joyмъжо неделя по4ива и трябва да ме поглези малко Mr. Greenдано края на тази седмица и на4алото на новата ви донесат много добри новини.лек ден от мен  bouquet

# 167
  • Мнения: 883
И аз още чакам.... Здравейте! Поздравявам така вяло, че ми е много смотано ( да не използвам по-груби думи...) Явно нещо като късна пролетна умора! Не знам на какво се дължи тая всеобща депресия! Иска ми се да кажа, че не е от очакването на лелката, но и да го кажа вие няма да ми повярвате. То и аз не си вярвам, де!  Naughty Май нямам на какво да се надявам... Приятен ден на вес ви желая! Поне дано има някой щтастлив!

# 168
  • Мнения: 2 120
Много сте тихи днес момичета.
Аз взех решение след дълго ровене в нета- спирам да пия прогестерон във втората част от цикъла. Като го пих не ми помогна много, само дето качих 5 кила и дрехите ме стягат. Край на прогестерона, ако има нещо да става ще стане и без него.
Мисля си, че точно `Утрогестана` ми обърква овуто и го кара да се мести, както и аборта отдавам на утроените дози, които поглъщах, а да не говорим, че когато го пия все боледувам.
С такова решение завършвам уморителния работен ден днес. Дано следващата седмица ми е по-спокойна, че вече не издържам да се блещя над чужди текстове и писания и всички автори  са все велики/изживяват се като незаменими/ - то се знае. Wink

Последна редакция: нд, 28 май 2006, 19:48 от Дара

# 169
  • Мнения: 883
Даре, аз се чувствам много добре с Утрогестана, но при мене нищо не е както трябва, което аз отдавам на зодията РАК. Но като чета и аз из нета и като се замислям отвреме на време си мисля, че май-май да спирам всички медикементи и да си чакам щъркела да дойде от самосебе си. (Не съм сигурна в правописа на тая дума Embarassed) А между другото още ми го няма, а имам предменструален синдром от 5-6 дена много як. Имам и 2 дни закъснение -  newsm78. Но се опитвам да запазя самообладание, защото момичетата ми казват, че май не съм имала овулация тоя месец. Но нали зодията.... newsm78 newsm78 newsm78 та не знам... Но ще си чакам. Няма да се надявам пак.

# 170
  • Мнения: 7 716
Защо да не си имала овулация? Графиката изглежда добре.

Общи условия

Активация на акаунт