Последна майска седмица - 22/28.05.06

  • 3 546
  • 111
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 959
...Дидка, мили4ка, zнаеШ ли 4е те сънувах? ...
Татянка, Ти си връщаш. Heart Eyes Нали теб, когато те чакахме с хубавата вест някой те беше сънувал. Ама защо секцио, май Викторио беше без, ама Дидката ще каже най точно. Peace А ти си почивай покрай Миленката, защото каквото да й даваш, на детенце му трябва време да го надрасне тоз проблем. Времето най- добре лекува коликите. Heart Eyes

Джорджа, Ти пак ли си на пътешествие?  ThinkingНяма романтична закуска днес за нас! Да изкараш страхотно, за да имаш после хъс да разказваш. Heart Eyes

# 91
  • Мнения: 2 959
...Ако е цяла седмица, тогава е 215 долара на седмица...
Майка, скъпо удоволствие, но поне си заслужава. Heart Eyes  Спят ли там на обяд дечицата? Искат ли някакви предварителни изследвания да направиш на Томи за да ги занесеш в градината, както е в БГ? newsm78

# 92
  • Мнения: 5 183
Спят ли там на обяд дечицата? Искат ли някакви предварителни изследвания да направиш на Томи за да ги занесеш в градината, както е в БГ? newsm78

Да, след обяда имат "quiet time" - който иска спинка, който не иска, може само да лежи. останалите имат тихи занимания - пъзели, приказки им 4етат, знам ли още какво ...  newsm78 Това е от 12,30 до 2. Изследвания не искат, а само сертификат за имунизациите.

# 93
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Моми4ета, изоставям ви за една седмица, ама да знаете, 4е ще ми липсвате  Hug
На Дидка и Гери желая леко раждане, ако решите да не ме до4акате  Wink
До скоро   bouquet

# 94
  • Мнения: 368
Здравейте момичета,
Малко "зарязах" форума, но малкият е болен и няма как. Като ни хване болест и лесно не ни оставя. Температурата е задължителна и задължително висока. Дано събота и неделя ни вървят на оправяне, че не ми се мисли! Praynig
Малко отскачам до работата, но зарязах учението и ще има да наваксвам... А как не ми се учи само - искам си ваканцията! Simple Smile
Времето се скапа съвсем - само валежно и мрачно почти. Но нали казват, че "след дъжд винаги изгрява слънце"?! Joy

# 95
  • Мнения: 7 430
Сега дали ме виждате newsm78

Татянка, много мило, че си ме сънувала  Hug ....за ражането Вики е роден нормално, надявам се Мики Mr. Green пак да е така Wink Дано по-бързичко да ви изчезнат коликите, че като знам колко е гадно детенце да се мъчи и да не можеш да направиш нищо Sad


# 96
  • Мнения: 7 605
Ами Дидка, белег от апандисит имаШ ли?? ИмаЩе някакъв белег в всеки слу4ай..... Но на ли zнаеШ, съниЩа, аz съм сънувала 4е спе4еля в тото но така и не съм спе4елила. Е, може би няма да е zле да играя, zа да спе4еля?  Joy

Майка, и аz zа рефлукс си мислих, понеже много 4есто повръЩа след ядене. Понякога то4но след яденето, понякога един 4ас по късно. Не е само връЩане на храна, т.е. в малки коли4ества. Та zа това бях ходила при педито, оба4е тя наддава нормално и ми каzаха, 4е много бебета повръЩали и 4е това не било повод zа притеснение. Оригвам я 4есто (при което 4есто илиzа не само въzдух), сложих една въzглавница под матрака. Когато спи в ръцете ми, т.е. с главата на ръката ми (пак наклоннена), спи мнооого добре, например сноЩи от 11 до 4  Wink  Не zнам как може да се сгъстява кърмата....бих искала да продължавам да я кърмя, но ако сгъстено АМ й помага, Ще я отбия раzбира се. Ина4е днес е по добре, спа сравнително добре (в наШето легло  Embarassed ) и сега пак спи, 4акам я да се събужда zа да папка  Wink В понеделник Ще я водя пак на лекар, но се опасявам 4е пак Ще ми кажат 4е имало бебета, които много пла4ат и явно моето е от тях  Cry

Времето тук е ненормално. Ве4е пове4е от седмица вали, температурите са толкова ниски 4е пуснахме парното (макс. дневни температури 13°) а zа другата седмица каzват, 4е температурите оЩе Щели да паднат  #Cussing out  Природата съвсем се обърка....

Мамо Щрумпф, приятно прекарване на Лаzурния Бряг, zнаеШ ли как ми липсва...особено като погледна преz проzореца  Wink

# 97
# 98
  • Мнения: 7 430
Maika не знам защо не се вижда - аз я качих в снимка.бг и в уебшоп, но ако в бгфото ги виждаш и там ще я кача...Е, ама споко, не съм толкова за гледане Wink
Целувки на сладкия хитрушко

Татянка, защо да спираш да я кърмиш - изчакай още малко, наистина е гадно това с коликите  Sad Дано и отминат по-скоро, че се мъчите всички..като знам и мен какво ме чака ooooh! Нашият и той постоянно плачеше, но аз го отдавах само на тях.
За повръщанто или по точно връщането - Вики си го правеше това след всяко хранене до към 7м. По едно време не знаех вече какво да си мисля...никое друго бебе не правеше така Confused Но всичко си дойде на мястото след 7я месец Wink
Надявам се при вас да е много по-рано Peace

# 99
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Майка, виж какво ми попадна днес:
Travel sickness:
Many young children experience travel sickness when travelling in cars.
Travel sickness is caused by the repeated movement of the vehicle affecting the body's balancing system which is situated in the inner ear.
Other causes include anxiety and excitement, a stuffy atmosphere, smells such as petrol or smoke, a too full or an empty stomach, and focusing on near objects such as books.
Here are some tips to help prevent travel sickness or to make the aftermath more pleasant.
- Give your child a light meal before the journey, but avoid fizzy drinks, greasy foods and chocolate.
-You could give your child a homeopathic travel sickness remedy
-Travel bands which are worn araund the wrist work on the acupuncture principle, and can be particulary effective in preventing sickness in young children
-Keep the car well ventilated,and avoid smoking
-If your child is sick, a damp cloth sprinkled with bicarbonate of soda will take away the worst of the smell
Ginger biscuits may help to prevent travel sickness
Моля да ме извините, но нямам време да го преведа

Дидонка, ние дружно настояваме да си те видим Crossing Arms Wink Нали си те обгрижваме
Kalida, как мина барбекюто?
Ще си пасувам за дъщеричка засега Whistling
Mama Strumpf, топни си пръсчето в морето и за нас. Само положителни емоции ви пожелавам  bouquet

Tatjana, и тук времето е лошо, малко се постопли, но си продължава да вали
Маймунка, къде си? Днес нещо се губиш по фланга
 Laughing

# 100
  • Мнения: 2 959
Слънчеви привети и от мен, Момичета!

Етка, къде го пипнахте сега пък този вирус с Ники? От детската ли градина пак?  Hug Какво му даваш на малчугана за сваляне на температурата? Нали все още не си прибягнала до АБ? А иначе си права "след дъжд винаги изгрява слънце", така че скоро ще се похвалиш със слънце и в Сиатъл и в твоята майчина душичка, като Ти се оправи Никито! Heart Eyes

...и аz zа рефлукс си мислих, ...
... Не zнам как може да се сгъстява кърмата....бих искала да продължавам да я кърмя, но ако сгъстено АМ й помага, Ще я отбия раzбира се....
Татянка, моли се мила да не е наистина GER/ Gastro esophageal reflux/ или acid reflux, защото какви изследвания трябва да правиш на буболечката си... По добре стисни зъби и надживейте двете този недотам приятен момент. А за кърменето, ако доктора ти потвърди GER, тогава за Миленката ще е най- добре да бъде само на кърма. Hug Всичко ще се оправи, повярвай ми. Само си дайте малко повече време. Heart Eyes

...Е, ама споко, не съм толкова за гледане ...
Дидката, ама ние искаме да те видим и остави ние да си преценим ставаш или не за гледане. Искаме да видим падналото вече коремче. Почивай и се разхождай, и никакви вдигания на принц Викторио. Hug

Майка, лек и успешен работен ден и после да споделиш как е минало! Hug

Хубав и лек ден Ви желая, наситен с много усмивки и ведро настроение!

# 101
  • Мнения: 2 195
Ей , хора, да ви кажа - удави ни тука  Confused Направо полудявам...От една седмица не спира да вали...Аз все се каня малко терапия да правя по магазините , ама то не спира да вали  ooooh!
Къде изчезна лятото  Cry

# 102
  • Мнения: 2 959
Мимката, а Ти къде се загуби? Казвай как са мъжете Ти? Харесва ли им при баба в Търново? Стани плачка ли за мама? Heart Eyes А за shoping terapy, хич не се и моткай, предприемай я, тя много помага с/у самота. Изобщо не му обръщай внимание на дъжда. Hug

...Travel sickness is caused ....focusing on near objects such as books...Ginger biscuits may help to prevent travel sickness ...
Елл, за Томи, незнам коя причина е в сила за проблема, но за мен е в сила четенето на книга. Но пък много добре ми прозвуча едно ново приложение на любимият ми джинджър. Благодаря Ти за инф- ята. Peace А барбекюто в парка не стана, защото се падна дъждовен следобяд, и се ограничихме с барбекюто вкъщи. Hug А при вас още ли вали? newsm78

Последна редакция: сб, 27 май 2006, 22:14 от Kalida

# 103
  • Мнения: 2 195
|Тук съм,бе душа,ама имам работа и гледам да не влизам много,че се забравям.Ами Стъч отначало не се сещаше,ама от два дена ми реве по телефона да си ходя.Милото ми фъстъче... Cry Големия хич не го мисля... Rolling Eyes

# 104
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
ще чета утре, когато остане време.....само да се обадя, че сьм на линия Wink
и да питам - кьде са снимките на Джорджии от рождения ден newsm78...не мога да намеря темата Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт