Алое Вера от Форевър

  • 69 372
  • 761
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 410
Познаваме и ползваме продуктите на Форевър от 2003г. Благодарение на тях децата ми не са отсъствали от училище, а ние от работа. Обожаваме всички продукти на Форевър за грижа за кожата и лична хигиена. И ще се радвам ако повече хора познават и използват тези продукти.

А ето и линк към старата тема
http://old.bg-mamma.com/?topic=389920.1320

Последна редакция: ср, 19 фев 2020, 23:34 от Не се сърди, човече

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 523
Спомням си колко скептична бях, когато за първи път ги пробвах. Е,  тези продукти не ме разочароваха и всичко положително, което бях чела за тях,  го изпитах на собспвен гръб. Реших си проблемите, а именно да подобря моето здраве и това на семейството ми. Сега бутилка алое на Форевър винаги се мъдри в хладилника. Забравих що е то да вися по аптеки и да се чудя каква козметика или паста за зъби да ползвам. Прекрасни продукти, които трябва да присъстват във всеки дом и смело препоръчвам на всички мои приятели.

# 2
  • Мнения: 34
Благодаря за новата тема  bouquet

Аз също съм голям фен на продуктите на Форевър и малко по малко набавям нови и нови.
Отначало взех Форевър Кидс, вече го комбинирам с чесън и мащерка.
Пастата за зъби, балсама за устни и сухия дезодорант постоянно присъстват у дома вече.
Каквото съм препоръчала на свои близки, винаги са ми споделяли добри отзиви.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 762
Включвам се в темата с поредното ми мнение за качеството и полезността на тези продукти.
Майка ми е на 74 години с доста уморен и почти на нула имунитет. Както всеки човек на тази възраст, както и малки деца. Разбира се тя се разболя от грип, който започна много, ама много тежко, а още по- тежко и протече. С много грижа и постоянство започнах дадавам алое бери. Когато включих и пчелно млечице в терапията за два дни я вдигнах. Появи се апетит и енергия. Сега вече е добре, дори излизаме на разходки. Продължава да пие алое и пчелно млечице. От три години пие зелени поля и дейли. Смятам, че това трябва да е задължително за всеки човек, особено на възраст. От две седмици пие и Муув. Изключителни резултати и облекчение. А аз съм толкова доволна. Друг път ще разкажа как синът ми вече пет години не е пил лекаства. Само алое.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Здравейте, имам интерес към този продукт, но предполагам не мое да се купи по интернет? Някой представител?

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 523
Здравейте, имам интерес към този продукт, но предполагам не мое да се купи по интернет? Някой представител?

Писах ви на лично Simple Smile

# 6
  • Мнения: 4 000
Има ли в продуковата гама добавки с омега 3?

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 523
blueeyes,  да, в продуктовата гама има такава добавка . Simple Smile

Добавката се казва Арктическо море - Arctic sea.  Тук можеш да прочетеш подробно за добавката http://www.flp.bg/bg/P_Arctic-Sea-Omega-3-New_bg.htm

# 8
  • Мнения: 3
Аз също съм много доволна от продуктите на форевър. Аз съм ползвала много козметика за изчистване на лицето от акне но без никакъв резултат. Благодарение на продуктите на форевър за няколко месеца ми се изчисти лицето . За проблеми с кожата е наистина вълшебно и не само за кожата. Моя син е на 4 месеца и също приема алое,  защото като го кърмя и всички тези полезни хранителни съставки отиват в кърмата и той си ги приема Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 523
Така е, продуктите са прекрасни. Който ги използва,  след време си проличава по кожата. Тена става бистър и равномерен. Дори и да е нямал кожни проблеми, пак си личи.
Диди, значи бебчо ще расте много здравичък Simple Smile

# 10
  • Мнения: 722
Аз също съм много доволна от продуктите на форевър. Аз съм ползвала много козметика за изчистване на лицето от акне но без никакъв резултат. Благодарение на продуктите на форевър за няколко месеца ми се изчисти лицето . За проблеми с кожата е наистина вълшебно и не само за кожата. Моя син е на 4 месеца и също приема алое,  защото като го кърмя и всички тези полезни хранителни съставки отиват в кърмата и той си ги приема Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Би ли споделила кои точно продукти си използвала за лице?

# 11
  • Мнения: 3
Разбира се ! Гела за пиене , крема с прополис , гела за мазане, течния сапун  , ексфолианта за почистване на лице Simple Smile Simple Smile

Така е, продуктите са прекрасни. Който ги използва,  след време си проличава по кожата. Тена става бистър и равномерен. Дори и да е нямал кожни проблеми, пак си личи.
Диди, значи бебчо ще расте много здравичък Simple Smile

Абсолютно жив и здрав  Grinning

Последна редакция: ср, 28 фев 2018, 17:59 от bubanka

# 12
  • София
  • Мнения: 45
Здравейте, за хемороиди какво ще ми препоръчате?

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 523
Красче, много хора споделят, че за хемороиди е много подходящо балсамчето за устни с алое и жожоба. И аз бих добавила чистото желе от алое, ако са външни. Иначеее като цяло мога да препоръчам Алоето да си се пие и Пробиотика за лесно изхождане, за да не се разраняват и Абсорбент С, за да поддържа еластичността на стените на кръвоносните съдове.

# 14
  • Мнения: 1 177
Аз си купувам алое - цяло листо. Тежие около 1 кг., като се махнат корите остава около 0.900 кг. И цената му е 19-20 лева. Ползвам го за всичко - мазане, пиене /в шейкове или фреш/. Гарантирано чисто и без консерванти Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт