Мами,имахте ли време за външния си вид след раждане?

  • 2 046
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 406
на мен още не ми стига времето и страшно съжалявам, че не няма кой да ме отмени в гледането на малкия, че да си угодя на себе си

# 46
  • Мнения: 2 910
Първите два месеца нямах желание за нищо, а времето, което ми оставаше свободно използвах, за да се наспя. Сега винаги намирам време за себе си.

# 47
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Каквото мога - маникюр, педикюр, маски, боядисване, правя докато спи малкия. Накола маска ми е проблем да ходя, но издебвам някоя събота или неделя когато мъжа ми си е в къщи и отивам. Професионалните маски, маникюри и т.н. много ми липсват, но нямам време за тях.

# 48
  • Мнения: 596
Първият месец бях много изморена и единственото ми желание беше да се наспя, мечтаех за 5-6 часа сън Sad След това , когато бебо взе да спи по цяла нощ 8-9 4аса , имах време и най- вече желание да се погрижа и за себе си. Simple Smile

# 49
  • Мнения: 1 934
Намирам, въпреки че никой не ми помага Peace

И аз!

# 50
  • София
  • Мнения: 3 688
Първият месец бях много изморена и единственото ми желание беше да се наспя, мечтаех за 5-6 часа сън Sad След това , когато бебо взе да спи по цяла нощ 8-9 4аса , имах време и най- вече желание да се погрижа и за себе си. Simple Smile
И при мен е така.....

# 51
  • Мнения: 5 647
След раждането определено нямах много време, но след около 40 дни вече започнах да си обръщам внимание.

# 52
  • Мнения: 8 505
Да.Докато спеше.

# 53
  • Мнения: 3 932
Непосредствено след раждането не, изобщо нямах аспирации в тази насока, чак след около месец, когато започнахме да влизаме в режим и можех да си планирам времето започнах да отделям внимание и на външния си вид.

# 54
  • Мнения: 1 080
Какъв ти външен вид братче, аз незнаех къде се намирам и все още се окопитвам  Laughing. Единственото нещо,за което мислех първите месеци беше как да поспя още малко поне. Бях като призрак, да не говорим,че от недоспиването постоянно ми беше студено и ходех навлечена все едно живея в бункер. НО всичко в един прекрасен момент почва да се нарежда и се намира време и за външния вид.

# 55
  • Мнения: 1 107
Да, докато не започна да лази  Laughing
Сега ми е доста по-трудно  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт