ima li opredelena(ni) stoika(ki) za zabremenqvane ili tova si e boja rabota?

  • 3 663
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 990
За мен позата има значение за психиката повече... Thinking
В смисъл-да си знаеш,че си помогнала с каквото можеш максимално на спермитата да стигнат до уреченото място.Има си някакво предписание-да полежиш 10-20 минути.Аз не винаги го спазвам, но напоследък често ни се случва да правим секс вечер късно-така си и заспивам после.Имахме период-сутрин рано в банята-е там няма как да легна Crazy.Иначе за протокола-дъщеря ми е зачената в случай, в който станах веднага и се мих. Wink

# 16
  • Мнения: 593
Ами според мен не толкова позата и плановете са важни, а най-вече трябва да си спокойна и да не се товариш с лоши мисли от типа: "Ами ако и този път не стане? Ами ако не мога да имам деца?" 
А като правиш секс, много ясно, ще си гледаш удоволствието. Представям си някои докато правят секс, да си мислят "Ей сега дано вече бебето да стане!"  Joy
Аз си дръпнах един календар от www.zachatie.org и си следях овуацията.  А сега са сложили някакъв друг овулационен календар, с който се работи online. (И пак ми се струва тъпо да кажеш на таткото: "В овулация съм, идвай да си правим бебе  fertilization )
Е... то преди всичко си е Божа работа!  newsm51
Обичайте се  luvbed

# 17
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Миналият месец една лекарка ми каза, че след раждането ми се е обърнала матката.Допълни, че ако искам да забременея трябва повечко да лежа по корем ThinkingТрябвало и да забравя позата по време на секс да съм по гръб, щяло да ме боли.Ама мен не ме боли ConfusedНе съм тръгнала да забременявам, но някой може ли да обясни защо е така?И дали с обърната матка забременяването наистина е по-трудно?

# 18
  • Мнения: 9 990
Биляна, забременява се с обърната матка.Наистина позата тогава, която благоприятства проникването на сперматозоидите е обратна на класическата и после да полежиш по корем.За болката-не знам ThinkingСъщо и не знам , за първи път чувам на обръщане на матката след раждане Thinking

# 19
  • Мнения: 1 701
И аз не бях чувала за болки при обърната матка...

# 20
  • Мнения: 24
Здравей, според мен забреняването както сама мислиш си е Божа работа.При мен стана след 2 години опити.Мисля,че помогна стимулирането на овулацията ми 1 месец(с Клостилбегит) и бебеправене през ден от 8 до 30 ден.Така,че желая ти късмет и знай, че ще стане когато трябва.

# 21
  • Мнения: 2 120
Е, пък това ,че като правите бебе не мислиш е измишльотина. Естествено, че си говорим за фертилните дни, че и часа гоним да не умре яйцеклетката.

# 22
  • Мнения: 593
Е, защо трябва човек да се вманиачава чак толкова? Просто се спират противозачатъчните и SEXXXXXXXX!   preggo

# 23
Здравейте!  Simple Smile
И при мен както при Petygs - идентична случка!
Рецепта няма, но със 'здрав дух в здраво тяло', много желание, вяра и обич, се постига всичко!
Успех!

# 24
  • Мнения: 9 990
Е, защо трябва човек да се вманиачава чак толкова? Просто се спират противозачатъчните и SEXXXXXXXX!   preggo


Ами защото при някои се проточват нещата и ако се зарови главата в пясъка и след секса-не идва резултата, нужно е да помислиш повечко и да поизчислиш малко.Не при всички със спирането на противозачатъчните и с правенето на секс се постигат резултатите.Ще се учудиш какъв голям е процента на двойките, които имат проблем в това отношение...

Общи условия

Активация на акаунт