🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 10 (тема 4)

  • 157 011
  • 1 832
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 417
Аз пък Черната Златка съм я запомнила с едни чисто голи снимки, които лъснаха по вестниците. Беше измислила забавното оправдание, че били за...реклама. Сигурно на обувките, с които беше, защото друго нямаше по себе си.

# 31
  • Мнения: 14 072
Може развъдник за коне да е рекламирала.

# 32
  • Мнения: 2 502
Алфредо ми е най-смешен като вземе да се кокори и да мига на парцали, когато се изненада от нещо.

# 33
  • Мнения: X
Този пък точно като онова недоразумение Лео Бианки-не се научиха на що-годе български език,а ще се пенсионират тук.Аз го приемам като обида към езика ми.Да ми плещят несвързано!

# 34
  • Мнения: 9 865
Аз мисля, че повечко се полигавват с езика, а Алфредо специално явно и адски много го мързи, защото той наистина говори ужасно зле. И Кобилкина и тя говори развалено съвсем умишлено, 'щото смятат, че така са по-атрактивни.

# 35
  • Мнения: 1 673
Аз мисля, че си плащат за участието, а не ги канят. С платеното си участие си вдигат популярността и в CV-то си пишат "тв звезда". А така зарибяват хлапетии да им следят инстаграмите и фейсбуците и рекламодатели да ги ползват за лица. А точно там, в инстаграм и фейсбук, си вадят парите с ... реклама. Държат шампоани, изкуствени мигли, букети, обличат рокли, тагват фирмата и пускат снимката.  Следват стотици, хиляди лайка и поръчки за моделчето, щото децата подражават. Алфредо след брадъра рекламираше анцузи. Джулиана Гани рекамира здравословна сготвена и доставена храба, в пластмасови кутийки. Моника - мигли и букети. Светлана - шампоани. Николета тряска по 2-3 хил. лайка за всеки чифт очила и рокля, които сложи. Юлиана си направи реклама на книгата и заведението. Близначките - вдигнаха и те фен масата, скоро ще запоказват пяна за къдрици. Златка скоро ще прилапа договорче за фитнес. Малцина участват истински като домакии и по правилата. Накратко - не търсете рекламите им по билбордове и телевизии. Децата живеят изцяло виртуално, уви.

# 36
  • Мнения: 15 023
Благодаря за темата. Тази седмица май е последна, дано все пак не е чак такъв сеир, какъвто показват.

# 37
  • Мнения: 9 865
Да, така е, из профилите си постоянно рекламират нещо - козметика, аксесоари за фитнес, дрехи, добавки, напитки, храни и услуги, почти всеки пост е рекламен.

# 38
  • София
  • Мнения: 15 458
Скрит текст:
Аз мисля, че си плащат за участието, а не ги канят. С платеното си участие си вдигат популярността и в CV-то си пишат "тв звезда". А така зарибяват хлапетии да им следят инстаграмите и фейсбуците и рекламодатели да ги ползват за лица. А точно там, в инстаграм и фейсбук, си вадят парите с ... реклама. Държат шампоани, изкуствени мигли, букети, обличат рокли, тагват фирмата и пускат снимката.  Следват стотици, хиляди лайка и поръчки за моделчето, щото децата подражават. Алфредо след брадъра рекламираше анцузи. Джулиана Гани рекамира здравословна сготвена и доставена храба, в пластмасови кутийки. Моника - мигли и букети. Светлана - шампоани. Николета тряска по 2-3 хил. лайка за всеки чифт очила и рокля, които сложи. Юлиана си направи реклама на книгата и заведението. Близначките - вдигнаха и те фен масата, скоро ще запоказват пяна за къдрици. Златка скоро ще прилапа договорче за фитнес. Малцина участват истински като домакии и по правилата. Накратко - не търсете рекламите им по билбордове и телевизии. Децата живеят изцяло виртуално, уви.
На това му викам здрави нерви, да проследиш всеки,кой какво показва  и колко са му се вдигнали феновете.

# 39
  • Мнения: X
Просто ми е гадно да копирам и да сложа поста на Кулагин тук,от Фейсбук.За Нора,ужасни обидни думи,в негов стил е.Ужас...

# 40
  • Мнения: 8 520
Ще гледам Алфредо, другите ще пропусна

# 41
  • Мнения: 1 673
Скрит текст:
Аз мисля, че си плащат за участието, а не ги канят. С платеното си участие си вдигат популярността и в CV-то си пишат "тв звезда". А така зарибяват хлапетии да им следят инстаграмите и фейсбуците и рекламодатели да ги ползват за лица. А точно там, в инстаграм и фейсбук, си вадят парите с ... реклама. Държат шампоани, изкуствени мигли, букети, обличат рокли, тагват фирмата и пускат снимката.  Следват стотици, хиляди лайка и поръчки за моделчето, щото децата подражават. Алфредо след брадъра рекламираше анцузи. Джулиана Гани рекамира здравословна сготвена и доставена храба, в пластмасови кутийки. Моника - мигли и букети. Светлана - шампоани. Николета тряска по 2-3 хил. лайка за всеки чифт очила и рокля, които сложи. Юлиана си направи реклама на книгата и заведението. Близначките - вдигнаха и те фен масата, скоро ще запоказват пяна за къдрици. Златка скоро ще прилапа договорче за фитнес. Малцина участват истински като домакии и по правилата. Накратко - не търсете рекламите им по билбордове и телевизии. Децата живеят изцяло виртуално, уви.
На това му викам здрави нерви, да проследиш всеки,кой какво показва  и колко са му се вдигнали феновете.

Здравето и нервите са на децата (подрастващите), не моите. 4-5 приятелски деца ги следят, лайкват и виждам. Покрай брадъра съм им скролнала набързо профилите, щото и на мен ми беше интересно с какво, аджеба, се занимават тия хора? Защо им е нужно да са по всички предавания? Е, разбрах. Отделно ми е интересно как социалните медии влияят на децата - влогове, канали, реклама. Имам дъщеря и само след година-две ще попадне в таргет групите на наглите продавачки на грим, мигли, рокли. Обичам да съм подготвена с инфо. Наричам го "отговорност", но може би е и "здрави нерви". Трябва да сме в час с децата си, това е.

# 42
  • София
  • Мнения: 8 111
Този пък точно като онова недоразумение Лео Бианки-не се научиха на що-годе български език,а ще се пенсионират тук.Аз го приемам като обида към езика ми.Да ми плещят несвързано!

Обаче Лео преди по-добре говореше български, сега говори по-зле. Явно от лигавщини. А Алфредо не е мръднал в нивото на владеене на нашия език. Той като рускините, по 50 години живеят тук и са с акцент. Grinning

# 43
  • Мнения: 11 566
На мен пък Алфредо ми е супер, как да кажа, неприятен.
Харесвам Кулагин. Embarassed
Плеймейтката я гледах в "Папараци"- аз, аз, аз. Тъпо парче, общо взето.

Благодаря за темата!

# 44
  • Мнения: 3 480
Благодаря за новата тема.
Влизам от време на време да чета, но не успявам.
Освен Алфредо и Люси не познах никой от участниците. Кубинската кухня не е за всеки, морски дарове не яде всеки, английската и американските кухни също нямат нещо кой знае вкусно.
Русата Златка я харесвам визуално, но напоследък е много муслулеста и е на границата да се превърне и тя в киборг.

Салати много обичам и приготвям и нямам претенции каква да е салатата стига да е поднесена хубаво и да е прясна, с качествени продукти. Дали ще е шопска, овчарска, зеле с моркови или редена "под шуба" - с малко въображение може да се поднесе по-различно.

Общи условия

Активация на акаунт