Добър зъболекар в Бургас

  • 425 457
  • 846
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 70
трябва ми зъболекар ,който да пипа леко-бременна съм, а съм с отворен зъб няма да Ви кажа от кога.... Tired

Аз вчера ходих при Милена Стоянова. Много съм доволна - внимателно пипа, обяснява всичко...Аз бях със счупен жив зъб, имаше леко болка, но тя е много внимателна и спира като дадеш знак, че те боли.

# 256
  • Мнения: 5 539
В Грабо отново пуснаха ваучъри за нея!

# 257
  • Мнения: 62
еее и какво да правя? как ще дам 30 лева само за преглед ..... не мога повече в тая държава ... всичко увеличават , но не и заплатите ... и ако не ми харесва какво ми казва ... все едно съм хвърлила пари на вятъра буквално...

# 258
  • Мнения: 49
Момичета да знаете добър стоматолог-хирург, че на ММ му казаха, че се съмняват за гранолом и го пращат на консултация с хирург.

# 259
  • Мнения: 10
Здравейте на всички!
Понеже 2-3 пъти в темата попаднах на въпрос относно почистване на зъбния камък, но не видях отговори, затова бих искала и аз да ви попитам:
Знаете ли някой зъболекар, който да почиства качествено зъбен камък?
Наясно съм, че добър пародонтолог в Бургас изобщо няма, но поне някой който извършва основно почистване - с ултразвук ( с полиране и евентуално с лазерна терапия)  дали знаете?
Благодаря ви!

# 260
  • Бургас
  • Мнения: 4 057
аз ходя за почистване на плака и зъбен камък при д-р Илиева на ул. Пробуда № 56 и съм доволна

# 261
  • Мнения: 10
Благодаря за отговора! Но аз съм ходила при тази д-р Илиева веднъж за почистване и останах с впечатлението, че тя повече говори, отколкото да свърши нещо. 
Ако знаете някой по-надежден, би било добре. Благодаря!

# 262
  • Бургас
  • Мнения: 6 468
Мнения за д-р Светлана Милина - ортодонт?

# 263
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 533
ето и мен най-голямото шубе да похваля д-р Карауланов ,който ми извади мъдрец преди 10дни....за 5 минути и без грам ,ама грам болка .....за 3 дни мина и дисконфорта в устата ми, та.....като родя ще отида да ми извади и другите и да ми оправи всички зъби  Hug Hug Hug

# 264
  • Бургас
  • Мнения: 4 057
Благодаря за отговора! Но аз съм ходила при тази д-р Илиева веднъж за почистване и останах с впечатлението, че тя повече говори, отколкото да свърши нещо. 
Ако знаете някой по-надежден, би било добре. Благодаря!
да, тя наистина е по-приказлива и обяснителна, но за мен това не е проблем, това не пречи и да си върши работата добре, аз ходя на всеки 6 месеца да ми почиства плаката, и обикновено взима 45-50 мин. нон стоп работа по зъбите и венците, така че не мога да се съглася, че нищо не върши, ако беше така щеше да ме претупва за десетина минути, както е ставало при други зъболекари

# 265
  • Бургас
  • Мнения: 4 057
Мнения за д-р Светлана Милина - ортодонт?
минава за една от най-добрите ортодонтки, имам познати, които си водат при нея децата, напливът бил огромен

# 266
  • Мнения: 10
Благодаря за отговора! Но аз съм ходила при тази д-р Илиева веднъж за почистване и останах с впечатлението, че тя повече говори, отколкото да свърши нещо. 
Ако знаете някой по-надежден, би било добре. Благодаря!
да, тя наистина е по-приказлива и обяснителна, но за мен това не е проблем, това не пречи и да си върши работата добре, аз ходя на всеки 6 месеца да ми почиства плаката, и обикновено взима 45-50 мин. нон стоп работа по зъбите и венците, така че не мога да се съглася, че нищо не върши, ако беше така щеше да ме претупва за десетина минути, както е ставало при други зъболекари
Аз съм убедена, че с общи приказки може да се заеме и повече от 1 час ...
Всъщност, аз сравнявам процедурата по почистване, с тази която са ми правили на различни места в София, и съм наясно, че такава, от същия порядък, тук в Бургас, няма кой да извърши. Но поне нещо, което е сравнително по-качествено...
Както и да е, щом никой друг не се обажда, значи наистина няма Sad.
Хубав ден на всички!

# 267
  • Мнения: 147
   Здравейте!На мен за много кратко време ми се оголиха шийките на зъбите , като на два зъба е толкова вдълбано , че съм за кариес .Затова ви моля да ми препоръчате добър парадонтолог в Бургас , ако някой има подобен проблем да сподели , че не издържам много боли не мога да спя , ползвам Лакалут за оголени зъбни шийки но не помага.
Четох в темата , че някои ползват ваучери за зъболекар , откъде се вземат и има ли някакво намаление с тях?
 Попаднах на сайта на д-р Елена Црънчева , впечатлена съм , но не прочетох никакви коментари за нея та се озадачих.Моля помагайте! Praynig

Последна редакция: ср, 22 фев 2012, 14:50 от zawe

# 268
  • Мнения: 957
В Бургас правят ли циркониеви коронки? Някакви координати?

Някакви отзиви за доктор Пламен Кожухаров?

Последна редакция: ср, 22 фев 2012, 16:54 от fat.wombat

# 269
  • Мнения: 0
Този доктор Карауланов четох че има добри отзиви за него , а някой знае ли дали е също така хирург и работи ли със здравната каса ?

Общи условия

Активация на акаунт