Добър зъболекар в Бургас

  • 425 466
  • 846
  •   1
Отговори
# 405
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Вадене на мъдрец не минавали по здравната каса? На мен ми вадиха корен и платих само 6лв беше по здравна каса.

# 406
  • Мнения: 399
Mи доколкото разбрах, за такива мъдреци вземат доста ,защото се води като операция ,защото моя не се е показал още обаче е в легнало положение и бута предните зъби и почнаха да ми се изкривяват и наистина не знам при кой да ида,смятам да си запиша час при някой за 15 февруари,че да мине поне празника на влюбените ,че няма да мога да ям  Joy ще се радвам някой да помогне  Rolling Eyes

# 407
  • Мнения: 49
Виж при Карауланов. Знам, че за мъдрец взима около 10лв, но пак е хубаво да питаш.

# 408
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Деси,д-р Карауланов е много добър,писано е по-напред,аз съм доволна
Аз не го виждам нещо в екипа на тази клиника. Или той работи другаде.

kratos84, моя приятелка имаше такъв проблем с растящ мъдрец, който повдига останалите зъби. Ходеше при д-р Буланов, доста дълго лечение мина, завършващо с тежка операция. Но е многоо доволна и сега вече е добре. Цялата процедура й излезе към 400лв.  Peace

# 409
  • Мнения: 0
http://www.burgasdent.com/bg/
Разликата е огромна. Работят до късно вечер и в събота.

Ето нещо което ми препоръчаха мои приятелки в Бургас.Не повярвах на думите им,но когато отидох останах очарована от апаратурата и качеството на работата.Такова нещо не бях виждала никъде.Доктора наистина е много добър.Дано да съм ви била от полза  ето адреса.Успех!  www.estheticdent.eu

# 410
  • Мнения: 399
Мерси много за бързите отговори момичета   bouquet  bouquet  bouquet Горе долу съм решила къде да ходя ,дано да мине гладко и после да не ме боли много  Joy

# 411
  • Бургас
  • Мнения: 3 076
д-р Карауланов не работи в Бургасдент, от която клиника пък ние със съпруга ми останахме  недоволни!
Той работи заедно със съпругата си- д-р Калина Мирчева, която препоръчвам с двете си ръце и двата си крака за детски зъболекар- истинска вълшебница е! Мила, търпелива, нежна към децата! Личи си, че работи с любов! Дъщеря ми тръгна за там почти плачеща, а излезе  с пломба и сияеща от радост.
Та кабинетът на д-р Карауланов има и рентген и се намира на ул. Оборище 90 (ъгъла с ул. Есперанто).

Последна редакция: нд, 10 фев 2013, 09:02 от LaDiDa

# 412
  • Бургас
  • Мнения: 458
И аз с две ръце за д-р Карауланов и съпругата му.Освен всичко са и млади хора,които не спират да четат и да учат,а за мен това е важно за всеки един който има претенции,че е добър в дадена област.

# 413
  • Мнения: 186
И аз съм много доволна от Карауланов, препоръчвам го.

# 414
  • Мнения: 2 461
И аз съм много доволна от Карауланов, препоръчвам го.
Очевидно доста потребителки във форума го посещават,моля ви кажете някои примерни цени-коронка,пломба.Знам,че е субективно според проведеното съпътстващо лечение но все пак ориентировъчно.Благодаря. Peace

# 415
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 533
Дейзиии и аз съм за тях , той в 6-тия месец ми вади мъдрец , златни ръце има  :hug:javascript:void(0);

# 416
  • Мнения: 49
Ами за пломба ми взеха по здравна каса 55лв /25лв приспаднаха от ЗК/ това с 2 упойки, защото мен ме е страх и ме боли Simple Smile На майка ми й лекува пулпит. Ходи 3-4 пъти и беше някъде около 300лв. Плобите пак така 55лв. За зъбен камък, за който трябва да отида и все не намирам време /или пак ме е страх/ ми казаха някъде около 70лв. За вадене на мъдрец, ако няма усложнение мисля, че е някъде около 10лв пак с упойка.

# 417
  • Мнения: 2 461
Сабинка,55лв след приспаднатите по ЗК 25лв ли?

# 418
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 533
300лв. пулпит  Sick , лошо ми стана .... 

# 419
  • Мнения: 2 461
Мда,явно за добър зъболекар трябва да се приготвят и повечко парички. ConfusedНякой може ли да ми каже колко струва мост и коронка.

Общи условия

Активация на акаунт