Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - 46

  • 90 593
  • 752
  •   1
Отговори
# 1
  • софия
  • Мнения: 1 707
Ще чакам отзиви за серумът от последния пост в старата тема.
Благодаря за новата тема,💐💐💐

# 2
  • Мнения: 35 872
след като не харесах крема на алаверде, се чудя дали да не взема един на д-р Шелер и кой - сега са намалени в ДМ
какво ще препоръчате за суха и/или застаряваща кожа?

# 3
  • Мнения: 13 071

Мерси за темата Lily! 🌺❣

Имате ли впечатления от мицеларните води на Балеа? И за тях има код за отстъпка в мобилното, чудя се. 🤔

# 4
  • Мнения: 35 872
Ария, Ивчето в блога си беше писала преди време за една от тях

# 5
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189

Мерси за темата Lily! 🌺❣

Имате ли впечатления от мицеларните води на Балеа? И за тях има код за отстъпка в мобилното, чудя се. 🤔


И аз им се чудих, а накрая взех тази ,още не съм я пробвала.

# 6
  • Мнения: 17 546
В последните страници на предишната тема, няколко човека казаха, че Биотен люти. И аз се присъединявам към това твърдение. Ако смяташ, че и при теб ще е така, *Л-и-я* и си я взела от ДМ, по-добре я връщай докато не си я ползвала.

# 7
  • София
  • Мнения: 959
А между мицеларните на Нивеа и Лореал, кои са по-добри?

# 8
  • Мнения: 2 109
Ще чакам отзиви за серумът от последния пост в старата тема.
Благодаря за новата тема,💐💐💐
Ще пиша по-нататък като събера повече впечатления, но засега от три пъти ползване само мога да го похваля. Кожата ми е смесена към мазна и този серум ми се отразява леко изсушаващо и по тази причина усещам кожата си чиста, тонизирана и свежа, а на допир е гладка и нежна.
Скрит текст:

Lily,
благодаря за темата  bouquet

# 9
  • Варна
  • Мнения: 5 881
след като не харесах крема на алаверде, се чудя дали да не взема един на д-р Шелер и кой - сега са намалени в ДМ
какво ще препоръчате за суха и/или застаряваща кожа?

Пробвала съм един с арган и нещо си, много тежък и непопиващ, не го изтърпях и измих лицето. Без проба не купувай, много са им странни кремовете, трудно се разбират и с грим отгоре.

Благодаря за темата!

# 10
  • Мнения: 35 872
Тайга, благодаря! твоите съвети са ми много ценни Flowers Tulip

А между мицеларните на Нивеа и Лореал, кои са по-добри?

струва ми се, че съвсем скоро отговарях на този въпрос, но не помня в коя тема
имам води и на двете марки - за мен лореал са по-добри

# 11
  • София
  • Мнения: 22 477
Благодаря за новата тема!  bouquet
Серумът на Marion е точно за моята кожа. Щр го пробвам. Silky_soft, благодаря че сподели за серумчето!  bouquet

# 12
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
В последните страници на предишната тема, няколко човека казаха, че Биотен люти. И аз се присъединявам към това твърдение. Ако смяташ, че и при теб ще е така, *Л-и-я* и си я взела от ДМ, по-добре я връщай докато не си я ползвала.

Четох,четох,ама вече я бях взела. ooooh!
Пени се,не пени се...нямам възможност да я връщам сега,а и касова бележка не пазя...в краен случай ще заминава в коша.все пак е 3-4лв.

# 13
  • Мнения: 17 546
Бубс, аз пък за крем не препоръчвам Палмерса с помпичката. Не се разбира с фдт, стои мазен, но не винаги. Има дни, в които изчезва и други, в които плуввам. Отгоре на всичкото така яко се изпъпчих, а друго не съм сменила от боичките и мазилата си. Пробутах го на ММ, той си маже краката, защото му е суха кожата и го изпомпах в шишето на лосиона му, даже и не разбра, че нивото му се е увеличило с 60 мл. Laughing

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 421
Разписах се в ДМ вчера и днес пробвам покупките. За съжаление червилата на trend it up бяха изкупени и не можах да се сдобия. Купих аква серума на алверде, който е намален в брошурата вместо аква серума на балеа. Ето снимка.

Предпочетох този на алверде заради състава му. Стори се по изчистен от серума на балеа. Бонус беше, че е и по-евтин и по-голямо количество. Ето го състава.

Ето и обещанията на серума.

На първо четене ми харесва. Има особена консистенция. Изглежда като вода, воднисто е и се усеща като онези дизинфектанти за ръце. Мирише много приятно. Вечерта сложих само от серума. Попи много бързо. Само че сложих малко повече и се усещаше особено на лицето. На сутринта сложих по една капка на челото, двете бузи и една за челото и брадичката. Така онова странно усещане го няма. Попи за секунди. Последва крем за лице, база за грим и обичайния грим. Разбра се с моите продукти и не ми създаде проблем в това отношение. От две нанасяния мога да отбележа, че освежава приятно лицето, попива светкавично бързо и не създава дискомфорт ако не се прекали с количество. Също така откъм хидратация засега съм доволна. Според мен ще свърши чудесна работа за нормални, леко сухи и мазни, проблеми кожи. Ще докладвам отново след малко повече време употреба.

Общи условия

Активация на акаунт