Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 21 тема

  • 143 726
  • 739
  •   2
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 021
Алена, или някоя други с гърди  Grinning
Може ли да споделите какъв крем за белези ползвахте и имаше ли ефект ( не са релефни)

# 76
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Тепавичарова даде указания да не ползвам нищо, защото сега разрезите и шевовете не са, като преди.  Въпреки това "страх лозе пази" - аз ползвах Дерматикс ултра и Кело кот. Те са силиконови и най-вече имат за цел да не става релефен белег. Това, кеото ми е обяснявано от отделение за изгаряния е, че навремето е имало силиконови лепенки, които са "притискали" белега, за да не става релефен. На този принцип са създадени и тези силиконови гелове.

Аз не бях много редовна - по указания трябваше да мажа сутрин и вечер, а го правех през ден по веднъж. Факт е обаче, че под гърдите белезите са сляти с кожата - не се виждат и не пигментираха - не са излагани на слънце, не са релефни. На ареолата е тънък, като конче. Пак не е релефен. Ако реша - бих го третирала с PRP, микронийдлинг и Вива. Но сега не мога да наливам пари в това. Пък и този белег на никого не пречи Simple Smile

# 77
  • Мнения: 3 021
Моите са вече на 4 месеца. Не са релефни, мажа ги с домашния мехлем с мас, невен, восък, масло и т.н
На едната гърда са вече бели черти, на другата са леко по червени. Към края на месеца съм на контрола и тогава ще ми каже доктора, но все пак...

# 78
  • София
  • Мнения: 2 431

Да се запиша в темата. Филър под очите с Redensity ІІ при д-р Ванеска. Доволна съм от резултата, но при мен започна да се разгражда на 6-тия месец.
Понеже д-р Ванеска работи с много съкратено време, нямам възможност да излизам през работно време да ви попитам д-р Валянова на Московска или Пушкин работи? И дали е само през седмицата или и в събота?

# 79
  • Мнения: 2 718

Да се запиша в темата. Филър под очите с Redensity ІІ при д-р Ванеска. Доволна съм от резултата, но при мен започна да се разгражда на 6-тия месец.
Понеже д-р Ванеска работи с много съкратено време, нямам възможност да излизам през работно време да ви попитам д-р Валянова на Московска или Пушкин работи? И дали е само през седмицата или и в събота?
Валянова и тя работи само през седмицата, обаждах се за свободен час имаше средата на март и затова не се и записах. Каква е цената на този филтър би ли споделила?

# 80
  • Мнения: 45
Какво ще кажете за мезолифт при др Денкова или какво да очаквам като резултати

# 81
  • София
  • Мнения: 5 198
Така , ако всичко върви по план , в четвъртък съм на преглед .
Харесах Jett plasma lift .
Не искам още филър , въпреки , че имам нужда ( а и искам да се тествам за алергия , че в последно време съм много болнава)

Мисля да го направя на долен клепач+ пачи крак.
Всъщност доктора ще каже най- добре.

В момента съм творчески отпуск 😂 Ще поседя малко с дупчици .
Вълнувам се.
Виждам и резултати при други жени, много хубаво "повдига" контура Simple Smile

# 82
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 423
Е, най-накрая се реши Simple Smile браво Simple Smile

Аз съм приятно изненадана от Plasma Shower - тази процедура май ще си я харесам за поддържаща Simple Smile

# 83
  • София
  • Мнения: 2 431

Да се запиша в темата. Филър под очите с Redensity ІІ при д-р Ванеска. Доволна съм от резултата, но при мен започна да се разгражда на 6-тия месец.
Понеже д-р Ванеска работи с много съкратено време, нямам възможност да излизам през работно време да ви попитам д-р Валянова на Московска или Пушкин работи? И дали е само през седмицата или и в събота?
Валянова и тя работи само през седмицата, обаждах се за свободен час имаше средата на март и затова не се и записах. Каква е цената на този филтър би ли споделила?

500 лв., 1 мл ми сложи. Това беше август месец.

# 84
  • Мнения: 144
Vespova,как си след пилинга?Кофтито е,че трябват няколко процедури.
Преди време една лекарка ми каза,че според нея ефект има само от дълбокия пилинг,другите били слаби и не се справяли.

Аз също преди време се бях заинтригувала от този род пилинг, но понеже нямах впечатления за него, малко занемарих темата.Вероятно щом като няма лющене действително ще са необходими повечко процедури, за да има ефект.

# 85
  • Мнения: 364
Здравейте, на този етап само чета темите, но честно да ви кажа вместо да ми се изяснят някои неща, ставам по-объркана. Има толкова много процедури и терапии!!! Как избирате към какво да се насочите? Тук не можеш да си позволиш проба-грешка.

# 86
  • Мнения: 231
Така , ако всичко върви по план , в четвъртък съм на преглед .
Харесах Jett plasma lift .
Не искам още филър , въпреки , че имам нужда ( а и искам да се тествам за алергия , че в последно време съм много болнава)

Мисля да го направя на долен клепач+ пачи крак.
Всъщност доктора ще каже най- добре.

В момента съм творчески отпуск 😂 Ще поседя малко с дупчици .
Вълнувам се.
Виждам и резултати при други жени, много хубаво "повдига" контура Simple Smile

Къде ще правиш Jett plasma ,в кое студио или салон.?

# 87
  • Мнения: 5 074
Цитат на: Aneto201 link=topic=1019277.msg36321612#msg36321612
!!! Как избирате към какво да се насочите?
Избираш 2 ма дерматолози,  консултираш се с тях.  После пишеш тук какво-що,  консултираме те и ние.  После избираш процедура и студио /клиника,  правиш я и се връщаш в темата да се похвалиш или оплачеш.

# 88
  • София
  • Мнения: 1 754
Фръц , как са устните ти?
Какво реши да ги правиш ?

# 89
  • Мнения: 5 074
Искам да ми разградят горната и наново да ми я направят, но съм много ангажирана и не се очертава път към Сф. Май ще си остана така.  Обемът понамаля.  Филърът е добър, но който си го избере да знае - масажи,  масажи и пак масажи първата седмица постоянно.  Долната устна е ок,  а горната заради хематома много не я масажирах и съм с топка .

Общи условия

Активация на акаунт