Откраднат живот - ТЕМА 32 Критична точка 3...

  • 40 963
  • 782
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
Veracruz, споко, няма да сменям - обичам я тази снимка Heart

# 31
  • Кърджали
  • Мнения: 10 263
Аааааа, Донна ако си смени аватара ще доразбие и без това разбитото ми сърце.  Embarassed Embarassed Embarassed

# 32
  • Мнения: 9 619
.......Майче, смяна на аватара ли виждам?
Гледам положително към новия сезон и съм нетърпелива какво ще ни покажат Simple Smile затова и сложих усмихнатата Диана, така да е ни е за късмет този път нещата да ги докарат до щастлив край, а не пак с разбити сърца накрая Broken Heart

# 33
  • Мнения: X
.......Майче, смяна на аватара ли виждам?
Гледам положително към новия сезон и съм нетърпелива какво ще ни покажат Simple Smile затова и сложих усмихнатата Диана, така да е ни е за късмет този път нещата да ги докарат до щастлив край, а не пак с разбити сърца накрая Broken Heart

Е, дано да си на късмет на наша Зорничка Blush Макар, че ще ми липсва JoyJoy

# 34
  • Мнения: 9 619
Oooo, сценаристите вбесят ли ме го връщам без никакви угризения Joy

Честит празник!!! За тези, които празнуват любовта, виното или и двете, аз празнувам само виното Grinning

Последна редакция: ср, 14 фев 2018, 09:49 от maichetoo0o

# 35
  • Мнения: 7 190
Не вярвам въобще да се случи така в сериала, но ако завъртят така нещата, че Зорница се връща при Банков (дали той ще дойде за нея, дали тя ще отиде при него) след като е срещнала наново любовта в лицето на големия брат, ще е голяма глупост за мен. Нека да си продължи живота, Банков какво може да й даде. Дори и да е починала жена му или да се е разделил с нея, той донесе на Зорница доста емоционални негативи. За някои негови действия дори обстоятелствата не са оправдание. Мисля, че с новия герой тя ще е по-добре.

# 36
  • Мнения: 6 833
*Stela , съгласна съм с теб! Моето предположение беше на шега Wink

# 37
  • Мнения: 3 818
Не вярвам въобще да се случи така в сериала, но ако завъртят така нещата, че Зорница се връща при Банков (дали той ще дойде за нея, дали тя ще отиде при него) след като е срещнала наново любовта в лицето на големия брат, ще е голяма глупост за мен. Нека да си продължи живота, Банков какво може да й даде. Дори и да е починала жена му или да се е разделил с нея, той донесе на Зорница доста емоционални негативи. За някои негови действия дори обстоятелствата не са оправдание. Мисля, че с новия герой тя ще е по-добре.
Преди не си мислех, че ще мисля същото, но съм напълно съгласна с твоето мнение. Аз казвах и преди - ако ще се връща, трябва да е коренно различен като поведение и отношение. Обаче, ако новите момчета се отнасят добре с нея и я обичат, нека си намери щастието с някой от тях и да не поглежда повече назад. Simple Smile

Аз имам един въпрос, мислейки за вероятния казус с Калин. Сетих се за това покрай д-р Хаус и как там го наръга един пациент. В нашия сериал някой страдал ли е досега от луд пациент? Щото ако не е, може да разработят някоя такава история и в резулат на това той да се озове в инвалидната количка.Thinking

# 38
  • Wonderland
  • Мнения: 675
Благодаря за новата тема! Flowers Four Leaf Clover Записвам се да ви следя.

И колкото много да харесвах двойката Банков-Огнянова, не мога да си представя евентуалното им събиране. Минават месеци, година - връща се и...какво и казва?  "Вече съм свободен, зарежи всичко и бъди с мен"?

Аз вече покрай тази истерия във Фейсбук "има Банков - няма Банков; искаме си Банков" си мисля как като започне сериала ще се окаже, че самолета му се е разбил по време на полет и ще приключат с историята Joy

# 39
  • Мнения: 6 833
Според мен може и въобще нищо повече да не чуем за него.

# 40
  • София
  • Мнения: 12 393
Аз още имам надежда, че Викторчо ще се върне на бял кон. Crazy

# 41
  • Мнения: X
Остава да чакаме и да видим каква са я накъдрили нашите сценаристи - всяко едно развитие на ситуацията ми изгледа възможно, зависи кой как се е договорил с продуцентите

Сега обаче се замислям, че ако на Банков самолета се разбие, това може да довече до критичната точка у Огнянова - тя се сбогува, но, като влюбена жена, таи някакви надежди. Той умира, тя изпада в отчаяние и идват братята Simple Smile (кой ще се оправя с Ева Банкова, незнам)

Идеята за лекар, пострадал от пациент, ми харесва - но нека някой от гледалите всички сезони да каже.
И като стана дума за д-р Хаус, поздравявам ви за днешния ден с един лекар и една близалка Grinning



# 42
  • Мнения: 7 190
Благодаря, Donna Paulsen! Д-р Хаус ми е любимият тв образ! Simple Smile

# 43
  • София
  • Мнения: 12 393
"Д-р Хаус" ми е любимия сериал за всички времена. Искам да имам повече свободно време и да започна да го гледам отново от сезон 1.

# 44
  • Мнения: X
И аз много обичам Хаус - и сериала като цяло, и образа на Хю Лори в частност. Точно затова много харесвам и Врабчев - има нещо общо с Хаус(по отношение на сакразма, лафчетата) и искам да го гледам повече.

От там колко идеи за медицински казуси могат да вземат - свят да ти се завие!

Общи условия

Активация на акаунт