Идва лятото горещо, а през ЮНИ мъничкото нещо

  • 13 972
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: X
О,днес пак е от хубавите дни пълен с новини за бебоци...След тазсутрешната изненада от Духи Пухи ,преди малко пак бях поканена да играя щъркел-и Риен си има бебка-казва се Мая-3.350кг/50см.../термина и беше 2 юни и пишеше повече при майските ,но да я пишем и тук/

Момичета,искам и аз да пращам вече новините...не само да ги приемам...
Мишелка,следобед те видях на Кю-то,пиши мила два реда,че ни притесняваш...

# 286
  • Мнения: 1 559
Валкирия желая ти късмет Hug.И аз се притеснявам дали всичко ще и е наред на беба,но това е нормално за бременните ни мозъци Joy hahaha

# 287
  • Мнения: 903
ЧЕСТИТО НА Риен ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ДА СЕ СЛУШАТ   bouquet
И аз днес се срещнах с жената, която ще ме изражда, вдъхна ми кураж, и вече съм по- спокойна, че отивам при сигурен човек, а не при непознати  Hug че като чета, какво става по- болниците и се уплаших ... #Crazy
kabranska стискам палци всичко да мине добре и скоро да ни зарадваш   bouquet  bouquet  bouquet

# 288
  • Мнения: 8 242
Оле-е, още бебета-аааааааа! Честито на всички мами и татковци, много да Ви слушат и радват бебчетата!    bouquet  Hug  Heart Eyes

http://snimka.bg/album.php?album_id=40343 Ето малко и снимков материал аз го имах осхте сутринта но много ми се спесше и за това не споделих . От таткото

Искаме още снимки-иии!?  Mr. Green

Duhi_puhi-Dad, сподели емоцията да присъстваш на първата "глътка" въздух на сина Ви?! Разкажи ни за раждането. Дай, някой съвет или препоръка  ooooh!
Ние, също ще сме двамата и много се вълнуваме и същевременно много-ооо се страхуваме  Crazy

http://snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=40429 

Няма страшно от нищо помоща е страшна за майката

# 289
  • Мнения: 1 559
Духи-Пухи...пу,пу,пу,голям сладур Hug.Показах снимката на нашия тати,и той се бъзика ,че в БГ ги овивали като мумии ooooh!.Тук не ги пристягат така.
Кабранска,как си мила?Има ли резултат от чистенето вчера.И аз направих същото...ама все още нищо,само имах втвърдявания на корема...но дотам #2gunfire

# 290
  • Мнения: X
Здравейте!Тук съм-поне засега....Вчерашното чистене освен зверска мускулна треска и болки в краката-друго не ми донесе....А,и добре се скарах с мъжа..щото кото ме вида какви съм ги натворила-сигурно удар щеше да получи...Така,че остава днес следобед да ми кажат кога ще ми дават заветното хапче и да се почва...
А и да Ви се оплаача,снощи пак/след като веднъж се сдърпахме за чистенето/ с татито имахме сблъсък на характерите...след като ме попита какво да купим на Сами и къде даго заведем на първи юни,аз спонтанно реагирах,че най-вероятно ще раждам и ...а,той"Че ти си зараждала от два месеца и може още два да раждаш..."
Ох,а лошото е ,че май наистина така излиза отстрани...
Днес още ,няма ли бебенца?Използвайте ..докато съм тук.
А тези дето няма още да раждат-внимавайте с жегите...

Общи условия

Активация на акаунт