Видимо отслабване

  • 35 687
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 53
Amour напълно си права,нека всеки си намери своя правилен начин на хранене,а не цяла зима се тъпчеш като за последно и после пролетта, моля помагайте -трябва да отслабна.Хранете се правилно и здравословно и никога няма да имате проблеми с кг.

# 46
  • Мнения: 19
Здравеййте дами. И така никаква диета не спазвах ходих по балове почивки и всичко се провали...  сега се завръщам с нови сили и целта ми е минус 10кг най-малко. Та  смятам да започвам диета с чай и плодове за около 15 дни . Някой спазвал ли е този режим и има ли ефект благодаря ви предварително❤

# 47
  • София
  • Мнения: 500
Да има ефект плодово чайния режим ! Има тема😊😊😊

# 48
  • София
  • Мнения: 7 990
За човек, който до преди това се е хранил безразборно, рестриктивният режим не е препоръчителен. Освен, че рязко сваляш калориите, може да започне да ти пада кръвното, кръвната захар и ще се чувстваш постоянно гладна. Задържането на килограми след такива диети е по-трудно, сравнявайки с по-умерено хранене и спорт.
Избери по-умерен режим или НВХ, с обичайните препоръки - без хляб, газирано, алкохол и бързи въглехидрати.

# 49
  • Мнения: 19
Най - полезно е постепенното и здравословно отслабване. Зависи и с какво начално тегло си. Видимо отслабване за мен означава поне 10 кг. За времето, с което разполагаш Японско чудо (не съм я правила), диетата с кленов сироп (с нея съм отслабвала 8 кг за 10 дни), плодове + чай с мед (с нея също се отслабва и според мен е доста по - щадяща организма в сравнение със сиропуването). Не знам дали би имала енергия за тренировки, ако спазваш някой от посочените режими (аз лично не). Не забравяй, че трябва да направиш хубаво захранване, за да не върнеш изгубените килограми и усилията и мъченията с гладуването да са били напразни.
здравейте искам да ви попитам нещо за диетата с кленов сироп.. та въпросът ми е по колко кленов сироп пиехте на ден и само това ли ви беше храненето за тези 10 дни? Благодаря ви предварително 😊

# 50
  • Мнения: 119
Trio, приемах между 1-1,5 литра от сместа. Вторият ден за мен беше най - труден и за обяд си позволих ориз със зеленчуци (може би половин чиния). През останалите дни бях само на сиропа. След третия ден се свиква с глада (не ми прилошаваше и се чувствах по - лека) и даже ми харесваше вкуса на сиропа. Ако си решила да правиш тази диета, има и по - лек вариант с хранене по време на сиропуването (испанска версия, мисля ) и внимавай със захранването Simple Smile

# 51
  • Мнения: 383
Искам да отслбна,но имам мега апетит. искам да сваля около 6 кг-е няма и няма,цяло лято с колелото свалих 2, застуди и ги качих.
Не искам йо-йо ефекти.
Единственото,което ми е помагало е да броя калории (опитвам,но накрая все съм на около 1500,при все че се стремя да а по 1200...
Преди ясно съм имала повече воля.
Тия кг така са се закучили,че няма накъде.
Аз лично не ям адски много боклуци, краставица,печен пипер и балсамико всяка вечер почти с вечерята,която не е някаква обилна  (после ръфам  шепа чипс или лъжица Нутела, бонбон Линдор и знам,че трябва да спра....)
та дойдох да си се пооплача.

# 52
  • Мнения: X
Скрит текст:
Искам да отслбна,но имам мега апетит.
искам да сваля около 6 кг-е
Скрит текст:
няма и няма,цяло лято с колелото свалих 2, застуди и ги качих.
Не искам йо-йо ефекти.
Единственото,което ми е помагало е да броя калории (опитвам,но накрая все съм на около 1500,при все че се стремя да а по 1200...
Преди ясно съм имала повече воля.
Тия кг така са се закучили,че няма накъде.
Аз лично не ям адски много боклуци, краставица,печен пипер и балсамико всяка вечер почти с вечерята,която не е някаква обилна  (
после ръфам  шепа чипс или лъжица Нутела, бонбон Линдор
Скрит текст:
и знам,че трябва да спра....)
та дойдох да си се пооплача.

А съотношение височина/кг?
Защото това "...искам да сваля 6 кг" нищо не значи.Ако си 170/65 кг и искаш да свалиш 6 кг, ами с чипсове, шоколади и бонбони няма да стане.
Зарежи всякакви боклуци, яж чиста храна и се движи всеки ден.

# 53
  • Мнения: 383
А съотношение височина/кг?
Защото това "...искам да сваля 6 кг" нищо не значи.Ако си 170/65 кг и искаш да свалиш 6 кг, ами с чипсове, шоколади и бонбони няма да стане.
Зарежи всякакви боклуци, яж чиста храна и се движи всеки ден.


165 съм. Да, права си. Определено работата на компютър по цял ден не ми помага в това отношение. Аз преди си поддържах желаните кг,но след 3 летни бригади всяка с няколко  качени кг се стигна до това положение...Качват се и няма сваляне.
Гледам какво ям като цяло,ям малки порции (в сравнение с  на мъжа ми порциите особенно моите са миши порции). Не пия сокове, не ям дюнери,тестяно рядко... Съвсем да се лиша от 1 бонбон на ден и някой друг боклук незнам защо ми е толкова трудно...
Аз единствено свалям от броене на калории и малко глад- знам си го и пак всеки ден са нагоре калориите. Ако изкарам 2-3 месеца с по 1200 на ден ще стане работата ама пуста лакомия... И мъжа ми  все ръфа пред мен каквото му душа иска...

Общи условия

Активация на акаунт