Крем за около очи - 8 тема

  • 114 680
  • 728
  •   1
Отговори
# 615
  • Пловдив
  • Мнения: 68
Един крем ,та ако ще от 140 долара , не може да направи чудеса.
Подхранващи , добре  хидратиращи кремове на по ниска цена, вършат същата работа, убедих се.
За търсещите чудеса, инжекции с филър ще ви помогнат повече от който и да е крем, това го каза някой по- рано и беше напълно прав
Извинявям се, но филърът хиалуронова киселина ли е?
Restylane и Belotero се състоят от гел от хиалуронова киселина.

# 616
  • Мнения: 15 298
Може ли дa споделите ценaтa нa този крем нa Обaги, aко е "безсрaмнa" може и в скрит текст. Wink

# 617
# 618
  • Мнения: 73
На мен обаче Obagi Medical
Скрит текст:
и Obagi by Zein Obagi 
Скрит текст:
  ми изглеждат два различни бранда и се обърках.

От къде поръчвате?

# 619
  • Мнения: 279
Tanya M, благодаря ти много, не бях забелязала, че са различни!
Tanya M, не знам, препоръчаха ми го за мама, като става въпрос за Obagi medical, който е добре да се изпише от лекар.

# 620
  • MJF
  • Мнения: 330
Момичета, здравейте!
Успях да ви изчета до 31-ва страница Simple Smile
На 30 г. съм и за съжаление вече си имам леки мимически бръчки. Търся околоочен крем, който да не е от най-леките и да не люти. Изпробвах до момента Vichy Slow Age (допадна ми като текстура, но люти), Uriage Isoliss (люти), Avene (идва ми твърде лек).
Само на мен ли ми лютят почти всички видове околоочни?
Мисля да потърся тестер на Bioderma и La Roche Posay.
Можете ли да препоръчате подходящ крем за нуждите ми, тъй като до момента не мога да се спра на нищо?

# 621
  • Мнения: 307
Момичета, здравейте!
Успях да ви изчета до 31-ва страница Simple Smile
На 30 г. съм и за съжаление вече си имам леки мимически бръчки. Търся околоочен крем, който да не е от най-леките и да не люти. Изпробвах до момента Vichy Slow Age (допадна ми като текстура, но люти), Uriage Isoliss (люти), Avene (идва ми твърде лек).
Само на мен ли ми лютят почти всички видове околоочни?
Мисля да потърся тестер на Bioderma и La Roche Posay.
Можете ли да препоръчате подходящ крем за нуждите ми, тъй като до момента не мога да се спра на нищо?

  Този на мен не ми люти.
Със суха кожа съм и ми идва добре.

# 622
  • Бургас
  • Мнения: 9 400
глас и от мен за околоочният на Биодерма,много е приятен хубаво хидратира,но не очаквай чудеса.

# 623
  • Мнения: 10 256
И на мен всичко ми люти, а не съм нито алергичн, нито с чувствителна кожа...МНого съм изненадана. За сега единствено мога да ползвам Kiehl's Creamy Eye Treatment w/ Avocado. Той не ми люти, но няма никакъв anti-aging ефект или съставка за съжалние. Само да ми хидратира го ползвам. А имам остра нужда от нещо по-специално, но нямам избор.

# 624
  • Мнения: 1 532
Момичета, здравейте!
Успях да ви изчета до 31-ва страница Simple Smile
На 30 г. съм и за съжаление вече си имам леки мимически бръчки. Търся околоочен крем, който да не е от най-леките и да не люти. Изпробвах до момента Vichy Slow Age (допадна ми като текстура, но люти), Uriage Isoliss (люти), Avene (идва ми твърде лек).
Само на мен ли ми лютят почти всички видове околоочни?
Мисля да потърся тестер на Bioderma и La Roche Posay.
Можете ли да препоръчате подходящ крем за нуждите ми, тъй като до момента не мога да се спра на нищо?

  Този на мен не ми люти.
Със суха кожа съм и ми идва добре.
И аз използвам този и съм много доволна.

# 625
  • MJF
  • Мнения: 330
Определно утре отивам да търся тестери на Bioderma.
Благодаря ви Flowers Bouquet

# 626
  • Мнения: 12 583
Тестер със сигурност, щом се търси не много лек крем. Моята кожа не е суха, но ми идваше недостатъчен този. Веднага след нанасяне го усещах супер, но при мен не хидратираше за дълго. Че и по-млада бях тогава, преди няколко години беше. Измазах го и не повторих, така че при всеки различно.

# 627
  • Мнения: 1 532
Момичета, здравейте!
Успях да ви изчета до 31-ва страница Simple Smile
На 30 г. съм и за съжаление вече си имам леки мимически бръчки. Търся околоочен крем, който да не е от най-леките и да не люти. Изпробвах до момента Vichy Slow Age (допадна ми като текстура, но люти), Uriage Isoliss (люти), Avene (идва ми твърде лек).
Само на мен ли ми лютят почти всички видове околоочни?
Мисля да потърся тестер на Bioderma и La Roche Posay.
Можете ли да препоръчате подходящ крем за нуждите ми, тъй като до момента не мога да се спра на нищо?

  Този на мен не ми люти.
Със суха кожа съм и ми идва добре.
И аз използвам този и съм много доволна.
Извинявай,
Не съм прочела "да не е много лек"
Ами лекичък е ,при мен попива добре,не го усещам .Но всичко е до кожа.Вземи се различни тестери,попитай консултантката в аптеката да те насочи.На мен тя ми беше препоръчала този.

# 628
  • Мнения: 35 949
на биодерма кремът за очи е доста лек и не знам да има тестери на него
ако си склонна да инвестираш 3-5 лв в проба /не помня точната цена/ - кремът с уреа на балея за очи е много добър за мен и не дразни изобщо

# 629
  • Мнения: 432
сещам се за един лек околоочен на Авен, успокояващ мисля, че беше

Общи условия

Активация на акаунт