Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 18 фев. 2018, 09:57 ч.

ЛИПОВОН

• 4 922
  • 19
  •   2
Отговори
ЛИПОВОН  - ОПАСЕН!!!
Този продукт не е натурален в него има нещо което не е описано и е много опасно.Дори да спазвате инструкциите за прием това ви причинява безкрайно безсъние,задушаване,сърцебиене,световъртеж,паник атаки,разширени зеници.
Не можеш  сам да се познаеш,разбива ти нервната система и то само за няколко  дни , а за един месец, камо ли за три(пълен курс)може човек да си умре.

# 1
  • Козлодуй
За какво си го пила този продукт? Как реши че гореописаните симптоми са от него?

# 2
Пих го за да сваля няколко кг..А симптомите  са от него,защото  няколко дни  след  като  го спрях  изчезнаха .

# 3
  • Козлодуй
http://lipovon.info/ - тук пише най-долу че има и фалшив не съм му защитник не бих го пила нито фалшив нито оригинален отслабнах с диета и нямам тия грижи поддържам тегло със спорт ям предимно месо и от години не купувам хляб и сладкиши Simple Smile

# 4
  • София
Аз в момента пия липовон и то не за първи път.  Нямам такива проблеми  ,единствено пулса ми ускорен и имам постоянна жажда .

# 5
Здравейте момичета!Да изкажа и аз мнение за "чудния"Липовон.Не си давайте парите,всичко е една измама!Уж оригинален,голямо чудо,много обещания а едно голямо НИЩО!Един грам не свалих,а сърцебиене,нервност и  задушаване вечер.Писах им и естествено коментара ми беше изтрит.Не си увреждайте сами здравето,по-добре някое килце отгоре,отколкото болни!

# 6
  • София
Аз в момента пия липовон и то не за първи път.  Нямам такива проблеми  ,единствено пулса ми ускорен и имам постоянна жажда .
Може ли да кажете от къде си го купувате,защото една приятелка го беше пила миналото лято и каза,че първата опаковка й действала много добре.В смисъл не чувствала глад и беше свалила 5 кг,после си поръча пак,но вече нямал същият ефект?

# 7
Аз свалих килограми с помощта на Хром хелат на Jameson - http://gipet.blogspot.com/2018/03/otslabvane-chromium-chelated-jamieson.html

При мен действа както се очаква да действа липовона, но тъй като не е хвален, известен и скъп като него, остава в сянка. Не съм имала неприятни странични ефекти, в момента пия трета опаковка.  Peace

# 8
Аз свалих килограми с помощта на Хром хелат на Jameson - http://gipet.blogspot.com/2018/03/otslabvane-chromium-chelated-jamieson.html

При мен действа както се очаква да действа липовона, но тъй като не е хвален, известен и скъп като него, остава в сянка. Не съм имала неприятни странични ефекти, в момента пия трета опаковка.  Peace

A колко килограма си свалила и за колко време? Прави ли някакви диети и упражнения?

# 9
Описала съм всичко в публикацията, бях 64 кг, сега съм 56, това е някъде за около 7-8 месеца, бавно и постепенно. Ходя на фитнес, от към хранене нямам големи ограничения, но хрома помага да не ми се яде зверски сладко.

# 10
Искам да кажа какво ми се случи на мен с Липовон и да предопредя всички да не пият този опасен продукт.Поръчах си го от моя позната ,която не спираше да качва снимки на доволни клиенти и реших да го пробвам.Изпих първата таблетка и след 15 минути започна да ми се вие свят , имах буца в гърлото, започна треперене и сърцебиене. Хапнах малко и реших да изляза да се разведря. Когато излязох ми беше крайно лошо , стомахът ми изгаряше сякаш имаше отрова в него и започнах да повръщам кръв на улицата ,уплаших се и една приятелка беше с мен и извика бърза помощ.Прочистиха ми стомаха и се оказа,че Липовон е изгорил стомашната ми лигавица. Носех в мен опаковката ,защото исках да я покажа на тази моя приятелка и да я питам дали го е пробвала и я дадох в лабораторията и се оказа,че това е чист амфетамин .Бях шокирана. Цяла нощ не можах да спя и ми беше  зле,защото промивката на стомаха ми беше късно направена  и вече амфетамина беше в кръвта ми. Не употребявам наркотици и това ме съсипа. Свалих  2 кг в рамките на този ден,но в името на какво ? Помислете си.Аз щях да умра заради него.Лекарите казаха,че ако съм повръщала още кръв е можело да си отида,само заради едното хапче.

# 11
Не съществува вълшебно хапче за отслабване.
Какво ли не не съм пробвала.
Правилно хранене му е майката. До живот. Не за 2 месеца,5 или година, а до живот.
От 10 годишна до преди 3-4 години бях все дебела. Все си мислех, че е ген. А то било до хранене.
Та най-накрая от 110 съм вече 67.
За хапчетата Лида също съм чела лоши отзиви. Имах позната отслабна 40 кила, ама влезе в болница от тях. 2 месеца лежа по болници. Съсипани бъбреци и черен дроб. После естествено пак качи килата.
Най-накрая се научи да се храни като хората.

# 12
Да,съгласна съм с теб.Същност да споделя ,че Лида и Липовон са едно и също.Тоест новото име на Лида е Липовон,това ми го казаха в лабораторията. Не знам защо прокуратурата не се самосезира и не се обърне внимание,че се разпространява дрога.
Аз пък цял живот съм слаба и винаги са ме смятали за анорексичка,а ядох като свиня буквално,но нещо стана и за 6 месеца качих 20 кг и сега ям доста разделно,но не свалям.

# 13
Да,съгласна съм с теб.Същност да споделя ,че Лида и Липовон са едно и също.Тоест новото име на Лида е Липовон,това ми го казаха в лабораторията. Не знам защо прокуратурата не се самосезира и не се обърне внимание,че се разпространява дрога.
Аз пък цял живот съм слаба и винаги са ме смятали за анорексичка,а ядох като свиня буквално,но нещо стана и за 6 месеца качих 20 кг и сега ям доста разделно,но не свалям.

Тя прокуратурата за много неща се самосезира. Все пак това е България.
Грешното ядене рано или късно се отразява.
Много слаби хора познавам, уж слаби години и изведнъж напълняват. Ами то органите да не са вечни според теб?  LaughingИзхабяват се.
Изследвай си хормоните - всичките на щитовидна жлеза + инсулин и кръвна захар.
Затлъстяването е болест, а не ген, фигура или друга такава измишльотина.

# 14

Тя прокуратурата за много неща се самосезира. Все пак това е България.
Грешното ядене рано или късно се отразява.
Много слаби хора познавам, уж слаби години и изведнъж напълняват. Ами то органите да не са вечни според теб?  LaughingИзхабяват се.
Изследвай си хормоните - всичките на щитовидна жлеза + инсулин и кръвна захар.
Затлъстяването е болест, а не ген, фигура или друга такава измишльотина.

Смятам,че съм прекалено млада,за да ми се изхабяват органите. Иначе за хормоните аз си имам хашимото,преди да ми го открият аз бях слаба като скелет и вече като го откриха и започнах лечение се почна дебелеене.Не смятам,че е от храната,защото аз дори вече се храня доста малко.Принципно имам ген да бъда слаба , родителите ми ядат мазно и то доста мазно и пържено и са слаби. Хашимото ми изигра лошата шега.

Общи условия

Активация на акаунт