Всичко за косата тема 2

  • 83 483
  • 755
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 681
Търси се бюджетна и хубава термозащита за нормална коса.
До сега ползвах на CHI термокрема, ама вече почва много да ми бърка в джобчето Simple Smile

# 76
  • Мнения: 5 127
Търси се бюджетна и хубава термозащита за нормална коса.
До сега ползвах на CHI термокрема, ама вече почва много да ми бърка в джобчето Simple Smile

https://www.beauty.store.bg/p198978/gliss-thermo-protect-blow-dr … olio-za-kosa.html

Ползвам отскоро този спрей и съм доволна.  Hug

# 77
  • Мнения: 427
Мис, благодаря за темата! А първата снимка ме бодна жестоко в сърцето, страхотен цвят. Аз мисля да потъмнявам косата, нещо това русо не ме кефи вече. Ама не се спрях, как някои жени са си с един цвят и прическа цял живот, а аз все нещо променям, не знам! Това някакъв комплекс ли е, неспокоен дух ли е?
И макар, че съм за промяната, Чаровна не прави точно това на Златка, твоята коса е по- хубава. Я кажете,  моля, използвали ли сте оцветителите на Марион и Виктория или нещо друго, дали ще ми свършат работа за потъмняване, че скоро се боядисвах?

# 78
  • Мнения: 35 961
Като стана въпрос за Матрикс, да попитам някой пробвал ли е хидратиращата им серия Hydra Source и какви са впечатленията от нея?

И аз искам да знам. Много пъти съм й се чудила.

маската и спрея - изобщо не ми харесаха, подарих и двата продукта
маската не хидратираше достатъчно, а спреят просто цапаше косата
шампоанът беше приличен, но нищо повече

# 79
  • СОФИЯ
  • Мнения: 532
Здравейте,аз отново ще искам съвет ,моля насочете ме  към марка боя,предпочитам безамонячна.също имам и нужда от насока за оксидантите ?разлики има ли ,или просто си поръчвам някакъв.моля да ме извините за глупавия въпрос ,рових и в стари теми,но не се ориентирам .благодаря

# 80
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
Скрит текст:
Мис, благодаря за темата! А първата снимка ме бодна жестоко в сърцето, страхотен цвят. Аз мисля да потъмнявам косата, нещо това русо не ме кефи вече. Ама не се спрях, как някои жени са си с един цвят и прическа цял живот, а аз все нещо променям, не знам! Това някакъв комплекс ли е, неспокоен дух ли е?
И макар, че съм за промяната, Чаровна не прави точно това на Златка, твоята коса е по- хубава.
  Я кажете,  моля, използвали ли сте оцветителите на Марион и Виктория или нещо друго, дали ще ми свършат работа за потъмняване, че скоро се боядисвах?
Ползвала съм и двата в цвят близък до този, с който съм боядисана, с цел да удължа времето между две боядисвания. За промяна на цвета не знам какъв ефект биха имали.
Като цветове на Марион се получаваха по-хубави, а и самата коса стоеше по-добре. С Виктория цвета беше по-дълготраен (държах малко повече от описаното на опаковката), но косата ми ставаше по-твърда с тях.

# 81
  • Мнения: 18 551
Бубанка, благодаря. Засега съм ползвала само една маска на Матрикс и ми идва слаба.

# 82
  • Мнения: 943
Коя маска, Мис? Ти си с дебел косъм, нали?

# 83
  • Мнения: X
Бубанка, благодаря. Засега съм ползвала само една маска на Матрикс и ми идва слаба.
Матрикс са слабички и са за здрава коса.На времето използвах серията им за боядисана коса,ама май ми залепваше косата и ми идваше силна,после пък ми идваше слаба.Най хвалена е серията им с бамбук.
Ох аз днес се побърках да изработвам хартиена торта за градината на малката.Утре  има ден ден ,желанието и беше хартиена торта за детската градина Simple Smile

 

# 84
  • Мнения: X
lacuna, безамонячната на Матрикс или на Лакме (Хрома). Ако имаш много бели коси обаче, Хромата може и да не ги покрие на 100%.
Има значение %-ът на окислителя, разбира се. По-високите %-и са за по-светлите цветове. Ти на какво ниво се биядисваш ?

# 85
  • Мнения: 18 551
Коя маска, Мис? Ти си с дебел косъм, нали?

За боядисана коса, да моята е с дебел косъм. И е сравнително здрава, боядисвана, в момента са ми леки. А и преди ми беше лека, когато бях в кестенявата гама.

# 86
  • Мнения: 16
Здравейте, можете ли да ми препоръчате балансирана серия за коса? С тънък косъм съм, не е боядисвана досега. Simple Smile

# 87
  • София
  • Мнения: 1 757
Въпрос към дамите с много тънък косъм.Ползвали ли сте този шампоан?Утежнява ли ви?
https://www.zlatnaribka.com/aphogee/aphogee-suha-i-iztoshtena-ko … sa-aphogee-473-ml
Аз преди години съм го ползвала и бях доволна,но сега сякаш доста ми утежнява.
https://www.zlatnaribka.com/termozashtita/zashtiten-sprey-s-kera … iron-guard-237-ml
Този спрей също сякаш не ми допада.Не ми се изправя добре косата,след него.
При вас така ли е ?

# 88
  • Мнения: X
За бюджетна термозащита бих препоръчала тази .
https://www.arlen.bg/product/2688/termozashtiten-sprey-keune-des … -spray-200ml.html отличен продукт.

# 89
  • СОФИЯ
  • Мнения: 532
lacuna, безамонячната на Матрикс или на Лакме (Хрома). Ако имаш много бели коси обаче, Хромата може и да не ги покрие на 100%.
Има значение %-ът на окислителя, разбира се. По-високите %-и са за по-светлите цветове. Ти на какво ниво се биядисваш ?
колебая се между 4 - 5,махнах черно преди нова година .в момента си определям цвета като кестеняв,светъл.иском да я потъмня една идея.иначе бели коси все още нямам.

Общи условия

Активация на акаунт