Всичко за косата тема 2

  • 83 489
  • 755
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 11 003
Косата на плеймейтката изобщо не ми харесва. Не си разваляй хубавия цвят и дължина.

# 61
  • София
  • Мнения: 6 010
Аз пък се чувствам в застой ако не си сменям прическата Simple Smile
Сега я държа дълга, че ми е адски удобно за спорта така, но усещам, че лятото ще лудна.
Аз съм "за" промяната, но грижите наистина няма да намалеят.

# 62
  • Мнения: 18 552
На мен не ми харесав тази прическа. Розово ли е какво е,пепел от рози ли нещо като цвят. Твоята коса е много по-хубава. Но разбира се ако искаш се направи,няма лошо.

# 63
  • Перник
  • Мнения: 726
Благодаря за идеята за къдрене на опашка,  но моята коса е малко под раменете и е етажирана. Ще пробвам  с друг лак за коса, в момента ползвам на syoss.
И аз съм "за" промяната, но от както си скъсих косата полагам много повече грижи за нея. Трябва да я оформям със сешоар или преса, защото е чуплива и стои като разплетена кошница, ако я оставя сама да изсъхне.

# 64
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
На мен не ми харесав тази прическа. Розово ли е какво е,пепел от рози ли нещо като цвят. Твоята коса е много по-хубава. Но разбира се ако искаш се направи,няма лошо.
На същото мнение съм.
Ако много те дърпа, но направи, но според мен твоята коса е в пъти по-хубава.

# 65
  • София
  • Мнения: 2 669
Чаровна, на мен много ми харесва. Моята цел е също нещо подобно - омбре в розово злато. Много трудно обаче се постига и е много нетраен резултата. Тъкмо го докарах и се изми...

# 66
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 387
Да похваля балсама за обем на Епруваж. Много ми харесва. Косата ми стана въздушна и в същото време плътна. Хубави оформени къдрици. Ще видим при продължителна употреба.
Чаровничке, недей да се подстригваш точно така. Не ми харесва.

# 67
  • Мнения: 1 327
Някой пробвал ли е новата серия Виши Декор или старата, интересува ме дали заплита много  като другите противокосопадни ?🤔

# 68
  • Мнения: 5 127
Milena_318, Герганче и Чаровничка, ще пробваме шампоаните, бързичко привършва каквато и да е опаковка, защото косата й е гъста и дълга. Благодаря ви bouquet
Чаровничка, промяната е хубава идея, можеш да "пригодиш" прическата на Златка към твоята коса, да не я скъсяваш толкова, да я оформяш леко навън и така...

# 69
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Да похваля балсама за обем на Епруваж. Много ми харесва. Косата ми стана въздушна и в същото време плътна. Хубави оформени къдрици. Ще видим при продължителна употреба.
Чаровничке, недей да се подстригваш точно така. Не ми харесва.

Значи балсама е по-добър от шампоана от серията. Мисля,че имаше лоши отзиви за шампоана в предишната тема. newsm78

Моля те, дръж ни в течение дали все така добре се справя след няколко ползвания. Hug

# 70
  • Мнения: 7 708
inoa или matrix ? коя боя е по- хубава?

# 71
# 72
  • Мнения: 943
Като стана въпрос за Матрикс, да попитам някой пробвал ли е хидратиращата им серия Hydra Source и какви са впечатленията от нея?

# 73
  • Мнения: 18 552
Като стана въпрос за Матрикс, да попитам някой пробвал ли е хидратиращата им серия Hydra Source и какви са впечатленията от нея?

И аз искам да знам. Много пъти съм й се чудила.

# 74
  • Мнения: X
Матрикса с амоняк на мен ми докара сухота и не повторих.Доста силна боя със задушлив аромат.
С нетърпение очаквам да заредят серията : Biolage R.A.W. is Real. Authentic. Wholesome .Пуснат ли я arlen,zlatnaribka,agora , грабвам едни Nourish

Общи условия

Активация на акаунт