Пази се от люлката!

  • 1 795
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 978
Винаги съм имала усещането, че тези детски площадки се проектират от идиоти  ooooh!
[/b]

точно за такива идиоти иде реч и на нашата площадка...как може на 4 кв.м. да сложиш ЛЮЛКА и ПЪРЗАЛКА.... те това немога да го разбера.. ставаш разноглед.... #Crazy

И при нас е така..а да не говорим, че точно зад люлките са пейките ooooh! newsm78 #Cussing out

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Ох, от люлки толкова ме е страх, че няма на къде повече още не може да ми излезне случка от преди 2 години от главата, когато едно 7-8 годишно момиченче се люляше безумно силно и изхвърча от люлката, малко по-късно разбрахме че е починало в Пирогов  Cry
Всеки ден казвам по няколко пъти на люлките да не ходи, когато големите се люлят и на пързалката не давам много да се катери, защото и там като се съберат 3-4 дечица и като се сбутат резултата е че някое тупва като круша. Право да ви кажа до сега не съм попадала на градинка, която така да е направена, че да е безопасна и за малки и за големи деца.

# 32
  • Мнения: 239
оооооооооооооооооооооооо, моя Гого е адско КАМИКАДЗЕ.  newsm48 ЗА СЕГА УСПЯВАМ ДА ГО УПАЗЯ НА МАГИЯ  Mr. Green АМА ДО КОГА  newsm17

Общи условия

Активация на акаунт