МАЙ към края си върви - бебенцата се раждат на ден по две-три!

  • 17 721
  • 251
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 425
Аз съм тук и съм гладна. Сега като ям ще ходя вече към болницата, защото контракциите станаха на 3 мин. Преди около час се обадих на акушерката и тя каза да си взема вана. Много хубаво ми подейства. Но там станаха контракциите по начесто. Ще стискам до последно вкъщи, както ме посъветва Вечерница.

Благодаря за стискането на палци!

Честито бебче Миа на Vaniliaice!

# 46
  • София
  • Мнения: 248
Имаме си бебе, Имаме си бебе  newsm68 newsm44
Днес в 10.40h мама Ади101 е родила момиченци Милена 3800г 52см
Честито да е жива и здрава малката госпожица, да радва мама и татко. На мама Ади бързо въстановяване. newsm51
Стискам палци на Катето да се обади с хубави новини в най-скоро време.
Аз още съм тук - за броенето де  smile3514

# 47
  • София
  • Мнения: 248
Честито и на Vaniliance Замалко да я пропусна, явно и с нея няма да се засечем в болницата

# 48
  • Мнения: 426
  Честито момиченце на Vaniliance,да и е живо и здраво и много послушно!
   Успех,Кате ние сме с теб,дано всичко да мине леко и безпроблемно!
  И аз както се вижда съм тук!Ходих на запис,само една контракция!И ако не родя до неделя ще ходя всеки ден за записи и ако не родя до 7 дни ще ме приемат!така ми каза днес докторката!Но дано си родя скоро и да не се налага предизвикване!
   Сега видях-Честито бебче и на Ади,да са живи и здрави!

# 49
  • София
  • Мнения: 5 079
  party006  party006  party006ЧЕСТИТИ БЕБАНИ НА ВАНИЛИАЙС И АДИ!!! МНОГО ДА ГИ РАДВАТ МАЛКИТЕ СЛАДУРКИ, ДА РАСТАТ УМНИ, ХУБАВИ И ЗДРАВИ!  party006  party006  party006
Много се изкефих и на двете имена, защото и Миа и Милена ми бяха алтернативи, ако имах момиче.  Wink Просто жестоко.  Hug
На всички чакащи желая скоро, много скоро да изпитате тази невероятна РАДОСТ и тръпка! Peace

# 50
  • Мнения: 234
Здравейте!
Кате,стискам палци всичко да мине леко!Честито на Ванилианс,Ади,Еден и на всички,които пропускам(ако има такива)!

# 51
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Здравейте момичета, и аз вече съм тук, след толкоз перипетии!

Вчера ни изписаха и сега сме малко ошашавени още в къщи, но се надявам като си отидат бабите и поподредим багажите да се успокоим.

Моето раждане си беше една луда одисея - прехвърляне от етаж на етаж в майчин дом, индукции - няколко броя и накрая доста тежко секцио...

Обаче пък по всички стандарти сме си на 2 месеца направо....

# 52
  • Мнения: 934
Здравейте бъдещи и вече настоящи мами!!!
Искам да обърна вниманието ви на следната тема - 1 ЮНИ - ПРОТЕСТ ЗА ДЕТСКИТЕ И МАЙЧИНСТВОТО ПРЕД ПАРЛАМЕНТА!
Извинявам се, че така нахълтвам в темата ви за радосното очакване и ако вече сте запознати с тази тема.
Накратко - Ние бъдещите и настоящите майки на България, искаме по високо майчинство, детски надбавки и обезщетения за това, ЧЕ НИЕ РАЖДАМЕ, ОТГЛЕЖДАМЕ И ВЪЗПИТАВАМЕ БЪДЕЩИТЕ ГРАЖДАНИ НА ТАЗИ СТРАНА.
Недопустимо е да сме принудени да оставяме децата си рано рано, на грижата на други, за да работим и да ги издържаме, защото държавата не поема нужната издръжка за отглеждането на едно дете.
Недопустимо е една майка да не може да се чуства сигурна с мизерните пари отпускани и за това, че ражда и отглежда още едно дете на така намаляващата ни нация.
Недопустимо е децата ни да няма къде да играят и да се изграждат паркинги и други съоръжения на местата където те трябва да лудуват на воля.
И не на последно място - немислимо е ние които даваме сигурност на наследството на България да се чустваме ощетени за това, че сме в тежест на близките и семействата си.
Молим Ви, ако сте съпричастни с клаузата да дойдете и да ни подкрепите на ПЪРВИ ЮНИ - ДЕНЯТ НА ДЕТЕТО.
Благодарим ви за вниманието. Пожелаваме на всяка от вас едно прекрасно дете, достоен гражданин на държавата ни и бъдещ наследник на цялата ни нация и идентичност като БЪЛГАРИН.

# 53
  • Мнения: X
Ехо,дано не сте си легнали вече защото имам страхотна новина.....КАТЯ СИ ИМА МОМЧЕНЦЕ-В 19.48 СЕ Е РОДИЛ КИЛИАН АРНЕ...3.440кг/50см....РАЖДАНЕТО Е БИЛО В ПРИСЪСТВИЕТО НА ТАТКОТО И КАКТО ПИШЕ"НЕ Е БИЛО БЪРЗО,НО ЗА СМЕТКА НА ТОВА -ХУБАВО"
Ух и тя си мина по-реда...не останахме...

# 54
  • Мнения: 426
    Честито бебче на Катя,браво на нея и тя беше с нас до последно!Много радост и щастие да им донесе!
   Иска ми се да е утре,ама надали! Praynig

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Честит син на Катя  smile3525
Честито и на Vaniliaice и Adi!
 Да са ви живи здрави и мнооого послушни бебчетата.

# 56
  • Мнения: 804
 Успяхте да ме развълнувате отново, разплаках се даже Embarassed Много се радвам за Катето и Ирка, които така очакваха раждането. Страхотни имена сте избрали.
 baloniЧестито на всички майчета, да са ви живи и здрави бебоците!  baloni
   Още малко бебчета остава да се излюпят, пожелавам леко раждане на майчетата им. Скоро ще сме си всичките в родени 2006, очаквам ви  bouquet
  Креизибрат и аз с удоволсвие изчетох разказа ти и очаквам продължението. Честно казано отдавна ми се иска да си направим една отделна темичка, в която всяка майка да разкаже за раждането си, аз испуснах разказите на доста мами Sad Аки ви харесва идеята, може да я осъществим, оставям на вас това.

# 57
  • Мнения: 4 152
Честито на всичко новородили майки! Пожелавам ви бързо възстановяване и скоро да се завърнете в домовете си, заедно с бебенцата. А на бебенцата пожелавам всичко най-добро: да са живи, да са здрави, да са много щастливи,да бъдат много обичани, много да спят, да хапват добре и добре да наддават.
Много се радвам, че вече започнаха да се раждат и бебенцата, които се бавеха. Кате, Ира, много се радвам, че вече сте родили. С  вас започнахме първите теми, а вие пишехте почти до последно.
Крейзи - разказа ти е много увлекателен. И изглеждаш страшно добре и свежо на снимката след раждането. Усмихваш се толкова щастливо след по-малко от 2 часа след раждането! Дано и другите мами, родили естествено да са се чувствали както теб. И аз ще чакам да довършиш разказа ти.
Харесва ми идеята на смайли. Може да направим една тема само за разказите и после да ги копираме на сайта със снимките.
Леко раждане на всички, на които им престои. Дано всичко да мине бързо и да се усмихвате 2 часа след като родите както crazy.

# 58
  • Мнения: 233
 smile3508Иееее.Супер.Още два бебока се появиха на бял свят.
Честито синче на Катето и дъщеричка на Vaniliance.От тук нататък само хубави моменти да прекарвате заедно.Желая ви много радост,късмет и щастие да съпътстват живота им.
Бързо въстановяване и чакаме снимков материал. smile3509
На останалите -УСПЕХ  newsm10

# 59
  • Мнения: 200
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ МАМИ! ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБОЦИТЕ! ДА ПАПКАТ, ДА СПИНКАТ И СЛУШКАТ!!!   bouquet

Кате, надявам се сте добре ...да разказваш как е минало! С упойка ли, без ли??? И естествено снимков материал  Grinning

Успех на всички необебили се още мами!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт