Мартенско-пролетна на мамите от ИБ

  • 52 587
  • 757
  •   1
Отговори
# 315
  • Северозапада
  • Мнения: 5 471
Пънче, като се отбият и спят като порчета.Stuck Out Tongue Winking Eye
Мхм.......и един мармот завива шоколада в станиол......Joy
Аха, и София е мармот 😂 Само дето ми е по-сложно укротяването. Но повечето деца май наистина спят по-добре след отбиване.

# 316
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Пънче, като се отбият и спят като порчета.Stuck Out Tongue Winking Eye
Мхм.......и един мармот завива шоколада в станиол......Joy
Аха, и София е мармот 😂 Само дето ми е по-сложно укротяването.
Значи, ако и Йоан се окаже мармот, аз ще хвана гората вместо него.

# 317
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
гледам 38 нови отговора и викам боже, някой е родил или е умрял Grinning Grinning Grinning

Ема спи при нас в кошарата си .. вече мисля да я слагам на легло, ама не знам още къде ще сложа леглото .. абсурд да я остави да спи сама .. Здравко през деня спи сам - заспива и се буди сам, вечер спи с майка ми, но отново си ляга и става сам - той си знае, че не го приспиваме .. има дни, в които си ляга около 3 сутрин, амааа тва като забравим да го събудим преди 5:30 следобед Grinning

# 318
  • София
  • Мнения: 1 227
Факт е, че спят по-добре и имат по-дълъг непрекъснат сън, но не всички са порчета.

# 319
  • NE
  • Мнения: 10 999
По въпроса за лягането чакам най-късно до 22:30 ч. Детето на наши приятели ляга по 2-3 ч. посред нощ, а е на 5 и много се мъчат. При нас зора е да легне Алекс. Сега пропуска съня си в късния следобяд и в 20:30-21:00 е готов. След това към 20:00 гася всичко, хващам в хватка Вилизар и заспивам с него, иначе нямам шанс. Дремна с него час и взимам Алекс. Включва се баща им и гушва Вилито, че си търси гуш, а аз гушкам малкото. Място са сложа кошарата до леглото нямам, но се събираме все още на леглото. Ама ММ не е голям и сигурно затова.
Вилизар е порче. Не мръдва цяла нощ. Още малко ще го кърмя Алекс и мисля и него да го правя порче, че ако не мога да спя и ходя на работа ще хвана гората.

# 320
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Аз ще го изчакам още малко дали няма да се отбие сам, струва ми се, че има такива признаци. В момента ясла, оставане сам в стая и отбиване по мое желание ще му дойде много.

# 321
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Слав си беше мармот до към 4г възраст. Чак след това почна да спи. Бубето определено спи много по- спокойно откак я отбих. Та всяко е различно.

# 322
  • NE
  • Мнения: 10 999
Пънче, най-добре сам. Аз както бях по цял ден на работа, кърмех нощно време. Отчитам го като грешка. Сега като тръгна отбивам и се моля драмата е няколко дни.

# 323
  • Мнения: 4 087
И на мен ми харесва да си гледам Гала и Ивейнката,ама.....ако искаме  прилични и постоянни доходи, това е положението, при все че печеля колкото мъжа, т.е разчита се и на мен.

Ивейн и тя е от ранобурните. ама аз някъде от година и някой месец и махнах решетките и тя слизаше  да си играе. Аз каквото и да прави, само по звука усещам като се твори, а и не излизаше от спалнята. без нас. Ядеше мляко на тази възраст около 7,3-8 , мляко или каша, на мен не ми е пречило, аз съм ранобудна птица, обичам да ставам рано и сутрин съм най свежа и активна ,за сметка на вечерите. Тя си спеше иначе по цяла вечер и я отделихме в нейната си стая,  без грам проблем, около 2 годинки като направи.

Имаме лед осветление, както аз го наричам- аварийно и него оставям вече в хола и в кухнята  Mr. Green Mr. Green

Бени, ми то в нашата група си е супер. И аз имам драми в разни други фейс, ама тази при все, че току се дръгнем с някой, основно аз  Mr. Green Mr. Green Mr. Green нещата не са загрубявали до някакви ненормални граници, а се знаем с годините вече.

# 324
  • При моето слънце
  • Мнения: 956
И двамата след отбиването започнаха да спят повече. Мишо е порче, Гого е мармотче. Но спят. Случвало се е малкият да заспи в 18:00 (тъй като почти не спи през деня от около година и косур) и да се размърда към 4-5, но аз се правя на заспала и заспива отново. Но обикновено си спи до 7-8 сутринта. И двамата си спят в големите легла в тяхната стая. По-често се случва аз да отида при малкия, отколкото обратното. Мишо го приместих в детската някъде около 3,5 год., а Георги веднага след като го отбих, т.е. на 1г и 4м. В началото беше много зор, но свикна. Сега е зор, ако не може да да си спи в леглото.
 Вчера започнахме така дългоочаквания (от мен) ремонт на тяхната стая. ММ сложи дограмата и днес замина за риба, децата ги пратих при баба за два дни, а аз през деня ще съм отк на работниците му, а утре вечер съм на женско парти  Mr. Green. По случая съм постригана и боядисана  hahaha

# 325
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Аз Дени не го кърмих и затова може би си спеше по цяла нощ.Е,имаше и периоди,в който се будеше,но се правех на заспала и той заспиваше пак.Веднъж обаче не успях да го приспя си спомням и свекървата,лека и пръст,тогава взе да мърмори,че трябвало сина и да спи,че работел и не знам още какво и аз само това чаках и и го връчих да се оправя тя с него,но тогава и тя не успя и повече не продума и дума като не спи детето,че пречи.Сега си спим двамата в една стая,на отделни легла и май така ще си останем засега.Едно,че нямаме място къде да го отделя,друго,че не смея,че хем го е страх от тъмното,хем и като е болен или трябва да го завивам по безброй пъти на нощ на мен така ми е по лесно.
Бени,дано се нареди всичко в новия клас на Ема както трябва.
Аз днеска звънях до градината и ми казаха,че карантината е и другата седмица.Питах докога,но сестрата каза,че не е сигурна,защото днеска пак е върнала едно детенце със силно зачервено гърло и болки,без Т,но още никой не беше се обадил да каже дали е със скарлатина.Казах и,че Дени е бил контактен с варицела и каза,че тогава ще го сложат в група с такава карантина.
Мраве,днеска звънях до Трявна и ми казха,че процедурите се правят седем работни дни.Попитах и за 24.05.и казаха,че ще си правят процедури.Май и ние ще сме с Вас от 19 до 27 май,но ще се приберем на 28 вероятно,защото ще искам болнични,а ми казаха,че тях ги издават само работни дни.
Получих и призовката по делото за увеличение на издръжката и съм бясна.Пак е писал един куп лъжи оня,че на всичкото отгоре и от закрила на детето изпратил да видят в какви условия живее детето.

Последна редакция: пт, 16 мар 2018, 23:45 от danaeka

# 326
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
минавам да ви изрина изпод снега .. ебаси случая! 22ри март и отвън вали сняг все едно е началото на зимата!!!

# 327
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Nature SnowflakeNature SnowmanNature Snowflake
Децата вместо великденски козунаци ще търсят подаръци под елхата, ако продължава така

от темата с вицовете:
Баба Марта е влязла в критическата - топла вълна, студена вълна, топла, студена...

# 328
  • Северозапада
  • Мнения: 5 471
Сутринта коментирахме с колежката, че Дядо Коледа ще идва по бански, а Баба Марта с шейна 😂

# 329
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Ем те на предния сняг вкъщи питаха довечера ли ще дойде Дядо Коледа.
Тук спря май, но по едно време яко валеше.
Мойто голямото си е вкъщи. Снощи с температура се уреди. Днеска почва и суха кашлица. Няма хлабаво просто. Силно се надявам поне за Великден да са здрави та да можем да идем при нашите да ги видим.

Общи условия

Активация на акаунт