Татковци, какво може да ви накара .........

  • 2 499
  • 28
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
 Скъпи Татковци,

 какво може да ви накара чувствата ви към любимата жена да се изпарят и ставайка една сутрин да и кажете че не изпитвате вече нищо към нея. Имам проблем в семейството и искам да разбера мъжката гредна точка. Малко информация - от 2 месеца насам мъжът ми се отдръпна от мен без видима причина, твърди че вината е негова, и ако има друга не била тя причината. През тези месеци на самота правих всичко възможно, за да привлеча вниманието ми, но уви. Благодаря ви предварително.

# 1
прилагам и линк към темата в дом и семейство

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=102078.0

# 2
Съжалявам за това, което ти се е случило, кой знае колко ти е тежко щом така го обичаш...

Какво може да промени чувствата му...да не ти е изневерил и да се чувства виновен и недостоен повече, предполагам че най-малкото би трябвало да е споделил на някой (два месеца да мисли нещо е голямо бреме) е споделил на техните, щом ще живее при тях неможе да не са го питали защо, майка му може би го е разпитала вече за какво става въпрос /докато се изясни със себе си ли?/. Говори с майка му...Има ли брат, сестра, най-добър приятел?

Дано всичко се изясни и се оправи, дано!

# 3
Дано всичко се изясни и се оправи, дано!

 Той все още не е отишъл при майка си, намам представа дали те знаят, но свекърва ми е толкова готин човек, че ако има нещо винаги ще ми каже и ще дойде да си поговорим. Брат има, но с него не споделя. За приятелите също не знам, защото с тях се виждаме двамата и дори да знаят нещо едва ли ще кажат. Благодаря ти за отговора.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
 Мъже, къде сте, защо не ми помогнете да разгадая мислите на мъжа си???

# 5
За да бъдем точни ,от колко време сте заедно, имате ли деца или нещо друго ,което да ви свързва и задържи?

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
За да бъдем точни ,от колко време сте заедно, имате ли деца или нещо друго ,което да ви свързва и задържи?

 от 8 години сме заедно, от 2 семейни, деца все още нямаме

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 187
За да бъдем точни ,от колко време сте заедно, имате ли деца или нещо друго ,което да ви свързва и задържи?

 ако искаш може да прочетеш тук  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=102078.0   написала съм доста

# 8
Май е време да приемеш някои неща ,от които се опитваш да избягаш. Огледай се около теб може пък да има някай които да си заслужава. Може да е по добре.

# 9
Остави го, не му се обаждай, не контактувай с него. Може и доста време да отнеме. Нека те потърси той и то настоятелно...тогава го остави той да говори. През това време обмисли добре нещата, за вас...и за теб, почини си малко, поспортувай - направи нещо за себе си...смени прическата, изкарай шофьорска книжка Wink, попътувай с приятелки из страната, опитай се да се поразведриш, но умната. Обмиси всички варианти много добре!

# 10
Остави го, не му се обаждай, не контактувай с него. Може и доста време да отнеме. Нека те потърси той и то настоятелно...тогава го остави той да говори. През това време обмисли добре нещата, за вас...и за теб, почини си малко, поспортувай - направи нещо за себе си...смени прическата, изкарай шофьорска книжка Wink, попътувай с приятелки из страната, опитай се да се поразведриш, но умната. Обмиси всички варианти много добре!

 Благодаря за окуражаващите думи, старая се да мисля за всичко друго, но той винаги ми изплува в мислите и заема предна линия, имах възможност да отида да се забавлявам на братовчедка ми на абитуриентската, облекох се, накиприх се и в момента в който излязох се разревах и се прибрах, нямам сили дасе забавлявам, дори и музика не мога да слушам, защото всяка една мелодия ми напомня за нещо красиво, бликат спомените, а след тях и сълзите, как да се забавлявам, просто не мога, без него не мога, знам, че ще ме упрекнете, държа си телефона на врата и през 5 мин. проверявам да не би да е звънял и аз да не съм чула. Полудявам.

# 11
В крайна сметка знаеш, че това няма да продължи завинаги нали? Все някога трябва да се разреши. Опитай се да не страдаш за неща, които неможеш да промениш и не зависят от теб, няма смисъл...не е ли така? Пак бих те посъветвал засега да останеш 'настрана' от него, събитията са пресни /според това, което казваш/...едва ли ще се случи веднага някое чудо! Колкото и да го мислиш - файда в момента няма. Почини си!!! На трезва глава се мисли по-лесно и най-вече ще си по-обективна...
Спри да го очакваш да ти се обади, успокой се, отдъхни си - трябва!
Така или иначе той ще трябва да ти се обади, няма начин!

Спорт!

# 12
А знаеш ли аз какво си мисля.. Може би не точно е изстинал, а наистина се чувства виновен и за да не те кара да страдаш повече ти казва, че не те обича.. Но наистина най - доброто в случая е да го оставш на мира, докато той не те потърси и не си признае какво е станало.. Ако наистина има друга жена и то бременна изборът (отговорността) ще е доста труден..
Важното е ти да се успокоиш засега и просто да остави времето да движи нещата.. А при тях със сигурност ще има развитие, просто го изчакай!

# 13
  • Мнения: 553
Винаги е тъжно когато се разделяме с някого...а направо настръхвам като си помисля на мен да ми се случи това нещо! Но за съжаление никой от нас не е застрахован и трябва да знаем че може да ни се случи!
Аз мисля че до тук са ти дали чудесни съвети. Не спирай да излизаш, разхождай се, дори когато ти се плаче си плачи /накрая може да ти омръзне и само да ти е тъжно без да капят сълзите/. Важно е да си сред хората, търси теми който не са свързани с него, направи нещо щуро - все ти е останала някоя приятелка с която да направите някоя дивотия, та дори и детинска да е. Приеми факта че може нещата между вас да не бъдат никога повече същите.
Склонна съм да вярвам, че ако с някой нещо не върви, то значи това не е моя спътник в живота! Мисля че аз съм открила моя - беше много трудно, но не бива да спираме да се борим да бъдем щастливи.
Според мен този човек не заслужава тъгата ти - ако има друга жена и това е причината да се държи така с теб ... ох, остави го! Ако веднъж те е излъгал, ще има и втори път. Жалко е да причиняваш болка на човека до себе си! Който го прави не заслужава прошка  Naughty
Пожелавам ти успех и дано по-бързо преодолееш болката!

# 14
А знаеш ли аз какво си мисля.. Може би не точно е изстинал, а наистина се чувства виновен и за да не те кара да страдаш повече ти казва, че не те обича..

 И аз си мисля, че е така, даже преди малко го написах в темата в дом и семейство.
Виждам го в очите му, усещам го в думите му, и си мисля, че това е бил най-подходящият начин, но аз по този начин страдам още повече, защото бих му простила изневярата, а от лъжата боли повече.

# 15
  • Мнения: 74
Ако има друга жена в живота му на този етап не се хаби.Може би в момента тя му е по скъпа.....Моят съвет е да поговорите искренно и ако той има чувства още към теб нещата ще се оправят.Ако ли не -погледни напред живота продължава,не се отчайвай.Кураж.

# 16
Здравейте на всички,

току що се пребирам от среща с него и мога чисто и просто да кажа КРАЙ. ВСИЧКО БЕШЕ ДО ТУКА! , колкото и да не ми се иска да го повярвам, но това е тъжното истина. Просто няма шанс да се оправят нещата според него, даже разделихме и имуществото ни /хладилници, телевизори, перални, кола и т.н./ събрах си доста багаж и си тръгнах. Неще и да чуе за връщане /поне на този етап от живота му/ изглеждаше доста добре, но аз глупачката пак ревнах пред него  #Cussing out , не можах да сдържа сълзите си, защото ме боли, защото го обичам, със сълзи си събрах багажа, със сълзи си тръгнах и има една песен, която точно описва как се качих на колата и се прибрах "Със сто километра в час" и малко над тях.
 Нищо не каза за развод, но се предполага, че и тази тема ще засегнем някой ден, аз съм категорична, че няма да подавам молба за развод  Naughty. Разбрахме се да се чуваме и да се виждаме, когато единият  поиска. Започнал е и той да се изнася лека-полека, но каза, че след известно време ще стяга пак къщата ни, за да живее там, най-вероятно със следващата.
 Питах го дали има в момента друга, да не би някоя да е бременна, но той беше категоричен и за двете, че няма нищо. Просто чувствата са му изстинали и не ме обичал вече. Болката ме съсипва в момента, но знам, че някой ден, когато и да е той, може би след доста време, ще мога по-разумно и от друга гледна точка да преценя всичко това което ми се случва и най-вероятно ще мисля като вас, но на този етап, аз го обичам все още и винаги ще има една малка надежда, която да ме крепи, че може да се върне.
 Надявам се от тук нататък животът да е малко по-справедлив с мен и да не ми поднася такива изненади. При първа възможност пак ще пиша. Утре ще ходя да си събирам остатъка от багажа, а той е доста.
 Е мили момичета и момчета, безкрайно ви благодаря за подкрепата, силите, куража и топлите думи! Без вас не знам какво щях да права. В такива моменти, разбираш кой ти е приятел!
 Скоро пак ще пиша!
Целувам ви и ви    Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet    

# 17
  • Мнения: 1 558
Кураж!  bouquet

# 18
# 19
здравей анонимна
разказа ти много ме разтрои докато го четох плаках редом с теб  Cry
преживяла съм подобни моменти и много боли прощавала съм много
но от това също боли много се надявам да е нещо временно
стискам палци и истински ти съчувствам
не знам какво да ти кажа или да те посъветвам само мога да
се надявам че всичко ще се оправи
успех

# 20
здравей анонимна
разказа ти много ме разтрои докато го четох плаках редом с теб  Cry
преживяла съм подобни моменти и много боли прощавала съм много
но от това също боли много се надявам да е нещо временно
стискам палци и истински ти съчувствам
не знам какво да ти кажа или да те посъветвам само мога да
се надявам че всичко ще се оправи
успех

 Много, много благодаря!

# 21
за нищо .  Simple Smile
какво става променил ли е мнението си?????
има ли някакво развитие при теб??????????
наистина не разбирам какво може да накара човек да нарани
по такув брутален начин някои който толкова години му е бил любим
за мен това е нещо непростимо  #Cussing out

# 22
  • Мнения: 5 877
Я иди се подстрижи, купи си нови дрешки и излез с приятелки на дискотека. Ако трябва, разсей се с някоя краткотрайна връзка. Запиши се в някакъв курс по нещо, което ти е интересно, и при среща с бившия поддържай флирт на дистанция.
Който и да било мъж според мен би изпитал любопитство какво се случва с толкова "познатата" му жена, че е толкова жизнена, хубава, и в крайна сметка интересна, защо не е замръзнала в точката, в която я е оставил.

# 23
Я иди се подстрижи, купи си нови дрешки и излез с приятелки на дискотека. Ако трябва, разсей се с някоя краткотрайна връзка. Запиши се в някакъв курс по нещо, което ти е интересно, и при среща с бившия поддържай флирт на дистанция.
Който и да било мъж според мен би изпитал любопитство какво се случва с толкова "познатата" му жена, че е толкова жизнена, хубава, и в крайна сметка интересна, защо не е замръзнала в точката, в която я е оставил.
Peace Peace Peace
ако трябва дори исчукай някой мамка му
стига да ти олекне smile3521 smile3521 smile3521

# 24
ако трябва дори исчукай някой мамка му
стига да ти олекне smile3521 smile3521 smile3521

 Joy Joy Joy  ти ме утрепа, за тва дори не съм си и помисляла  newsm62 newsm62

за нищо .  Simple Smile
какво става променил ли е мнението си?????
има ли някакво развитие при теб??????????

Нищо не се е променило, утре отивам да си събирам останалия багаж и сигурно пак ще се видим и ще поговорим, но едва ли се е променило, цяла седмица не сме се чували, не че очаквам да ми се обади, но ако си беше промел решението със сигурност щеше да се обади.
Утре пак ще пиша как са се развили нещата.

# 25
6те чакам с нетърпение развитието
но ако питаш мен всяко зло за добро
не се натъжавай и смело
 може пък да си намериш някой който те заслужава
щом той не е този някой търси го другаде

# 26
пък ако ти се говори с някой на саме
пиши ми на лични ще си поговорим по спокойно

# 27
  • Мнения: 3 268
СКЪПА АНОНИМНА,99 % ИМА ДРУГА ЖЕНА.СЛОЖИ КАРТИТЕ НА МАСАТА И СЕ ИЗЯСНЕТЕ,МОЖЕ БИ НЕЩО ЛИПСВА МЕЖДУ ВАС.ЗАЩО ДОСЕГА СИ НЯМАТЕ ДЕТЕНЦЕ?НЕ МОЖЕТЕ ЛИ ИЛИ НЕ СТЕ ИСКАЛИ?

# 28
  • Мнения: 3 268
СЕГА ПРОЧЕТОХ КАК СА СЕ РАЗВИЛО ВСИЧКО SadСЪЖАЛЯВАМ,ГЛЕДАЙ НАПРЕД

Общи условия

Активация на акаунт