Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 22 фев. 2018, 22:52 ч.

Ринопластика в Бг 2018

• 641
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте,
Искам да се подложа на ринопластика, но четох доста стари теми свързани с темата, та пускам тази с цел да добия възможно по-актуална информация относно опита на пластичните хирурзи тук в Бг.
От доста прочетени мнения останах с впечатлението, че проф. Джамбазов е един от най-добрите, но при него се записва час доста трудно. Какво ви е мнението за д-р Ангел Енчев?
Ще се радвам да прочета възможно повече мнения (надявам се и по-актуални)

Поздрави.

# 1
Здравей, аз също планирам да си направя ринопластика съвсем скоро, но още не ми достига смелост. В последните години съм изчела всичко възможно по темата и съм изгледала милион видеа в Youtube. Аз също съм се насочила към Джамбазов, но наскоро видях негово дело и носът изглеждаше прекалено изкуствено и се разколебах. За Енчев по никакъв повод не бих те насърчила, тъй като рекламата при него е в пъти по-важна от здравето на пациента. Две приятелки са си правили операция при него и двете имат проблеми с дишането вече 3 години след процедурата. Той е естетичен хирург, а е изключително важно докторът да бъде и УНГ специалист.

# 2
  • Враца
Къде приема проф. Джамбазов?

# 3
Здравейте! И аз обмислям от доста време ринопластика и ми е от полза да прочета мнения.
3500  Eвро за Енчев не бих хвърлила, за да се разхождам с нос на златка. Турските специалисти също не са ми опция.

# 4
Здравейте,
Никъде не намерих ценоразпис на проф. Джамбазов. Може ли да ме ориентирате горе-долу колко излиза една корекция при него?

# 5
За Сафет Кулов някакви мнения? И цени за ринопластика ☺

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт