Отговори
# 15
  • Мнения: 1 303
Крема Гермастан от къде се купува,предполагам от аптеките ??

# 16
  • Мнения: 209
Здравейте момичета
Като чета и аз ще взема да си купя гермастан  newsm78
Ева желая ти безпроблемна бременност от тук нататък Би ли споделила повече за диетата защото и аз имам много проблемен стомах  Embarassed
Сесилия Радвам се че всико е наред Дано и за напред е така Praynig
Днес си взех резултатите от изследванията и тъпият хемоглобин продължава да пада Включвам и тотема в лечението че вече взех да се плаша
Аз също съм против антицелулитните масажи сега Въпреки че до ноември ходех два пъти на седмица и сега как ми липсват newsm45
Аз трябва да си стягам багажа така че ви желая лека нощ Аз съм за среща когато кажете Нали не работя така че съобразете се с вашите ангажименти
Желая ви приятна седмица Ще се "видим" тук живот и здраве в понеделник
 Hug
ПС :
Ириини супер страничка както винаги  Peace

# 17
  • Мнения: 388
Привет на всички и от мен!
Sesiliq и аз се радвам,че тревогата беше фалшива Peace
Ирини,отново ни радваш с тази хубава страничка  bouquet
Незнам как е с вас,но аз не стига,че преди не можех да спя,сега съвсем по край тези жеги.Не смея да пусна климатика,заради малката,само когато е навънка го включвам да охлади и като се върне го спирам.Няма угодия,преди беше лошо с лошото време,сега топло-пак кофти,само незнам как ще се справим в най-големите жеги с големите коремчета Heart Eyes
Започвам и аз да се замислям за Гармастана newsm78,ще взема да питам док и да си го купя,защото аз видях голям зор с моите зърна ,когато кърмех #Crazy и ползвах изкуствени,почти до край.



# 18
  • Мнения: 318
Здрвейте момичетa!!! ЧЕСТИТ ПРАЗНИК  Hug Hug Hug Предполагам , че сега всички са навън и празнуват някъде, а аз тъкмо се надигам от леглото. Цяла нощ не съм спала, през половин час в тоалета, голямо пишкане голямо чудо, и при вас ли все още е така? Освен това имам страшни болки в таза, болките отиват към дупето и бедрата, направо ужас не мога да се обърна в леглото. Айде стига съм се оплаквала, весел празник и приятен ден  bouquet

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Момичета да знаете, че ви навестявам и вас, че моя термин е началото на октомври ама знае ли се...може и септемврийска мама да съм Laughing
donikagg туй с пишкането и на мен ми е познато...има вечери, в които имам чувството, че спя в тоалетната а не на спалята Crazy За болките...аз също имам нещо подобно на мускулна треска и като се обръщам цялата пукам...кокалите са ми като на стара баба Mr. Green но това го отдавам на залежаването...вече месец и половина лежа.
Весел ден момичета Hug

# 20
  • Мнения: 638
Здравейте мам4ета Simple Smile!
Дonikagg   не се притеснявай за пи6кането и аз съм така понеже пия много вода,е не през половин 4ас де,но поне 4 пъти на но6 ставам.Ве4ари не пии много те4ности!
А болки в таза-нормално е мисля,разтягат се връзки,при мен е така на периоди,знам ли по някой път го отдавам на това 4е много се движа.
Иринии,хубава старни4ка newsm10
4естит празник на вси4ки!
Кажете ми пове4е инфо за хип натал актив?приятен и весел ден! Stuck Out Tongue
 
 

# 21
  • Мнения: 2 123
Здравейте и честит ни български празник.
Вчера при док всичко мина нормално. Погледахме го момченцето ни Heart Eyes... Тежим 670 гр вече!!! В момента е седалищно разположен, но има още много време, за да се обърне. Най-вероятно щ ераждам преди 9ти септември, защото от 9ти док излиза в отпуска, а аз искам докато съм в болницата и той д ае на линия, но има време... Следващия месец се разбрахме д аму напомня и за вип стаята /добре е да се запзи от по-раничко/. Засега нямало причина да не родя нормално - така че предварителната ми нагласа за нормално с епидурал си остава.
Сега бързам, че имам среща, но после като се прибера ще ви изчета и ще пиша повече п одискутираните теми.
п.с. от днес започвам д асе мажа с гермастан
 Heart Eyes

# 22
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Честит празник на всички   bouquet
Ирини много сладка тема както винаги  Party
Хера и аз съм така с кокалите, до сега не бях срещнала някоя друга мама да се оплаква от това. Обаче аз при всяко въртене и сучене.. особенно като се въртя в леглото, така ми пука гръбнака, че имам чуството, че ще се прекърши  Shocked
Таза ми наболя 1-2 пъти и 1 път по сериозно направо се схванах и ни напред ни назад иначе други болежки слава богу нямам и до днес.
Само тая жега ще ме умори..ми в по напредналите месеци какво ще правим момичета? Имам чуството, че ако не съм на сянка направо ще се задуша! Поне ми оправиха климатика и ми е хладничко в къщи ама.. то не може само в къщи да се стои я!  ooooh!
Аз си чакам чак 8ми тогава съм на преглед при доки. За да си видя красавицата как е и колко тежи вече, дали е пораснала  Heart Eyes
Хладен бриз на всички пожелавам   bouquet

# 23
  • Мнения: 1 303
Все пак някой няма ли да каже от къде си е купил Гермастен? Sad

# 24
  • Мнения: 388
Все пак някой няма ли да каже от къде си е купил Гермастен? Sad
От аптеката!

Последна редакция: ср, 24 май 2006, 13:58 от walentin

# 25
  • Мнения: 151
здравейте и от мен,  Hug

Четит ви праник!

Веселка, от аптеката се купува Гермастана. Той е медикамент.

Sesiliq, радвам се, че е нямало никакъв проблем с теб. Те причините много могат да бъдат закървенето. Вероятно е било нещо извън шийката и матката, но винаги трябва бързо да се реагира.

Да ви кажа, за ставите - аз отдавна се оплаквам от тях. Само на бедрата и то само когато спя. Болят ме ябълките, върху които спя всъшност. Може би е нормално, но е много гадно, защото все не мога да се наспя.

Я и аз да попитам нещо обезпокоително. Усещате ли понякога да ви изтича повече секрет, като течение? Аз понякога както си стоя и усещам направо мини струйка (дори без да съм се уморила). Притеснявам се от както учихме за това на курса, на който ходя. Казаха, че от по-разко движение на бебчо, може да се пукне мехура в изстънен участък. Може да изтекат водите, но може и да започне само да сълзи, защото дупчицата е малка и на високо. Трябвало веднага да се реагира при по-мокра превръзка, но аз наистина не се ориентирам. Секрета е почти прозрачен и без мирис. Такива били и водите. Аз обаче чакам по явно доказателство преди да се обадя на доки и той да ме обяви за истеричка  Grinning . Вие какво мислите?

# 26
  • Munich
  • Мнения: 155
Още една точка за отбора на момченцата  Simple Smile Вчера и при нас се видя, но аз не се учудих, отначало още имам това усещане, а вече и два пъти сънувам момченце. Но време за промяна в прогнозите колкото искаш. Иначе се движим като по учебник с развитието, вчера беше т.нар. тук втори screening. Проверяват се всички органи, мерят се крайниците, главичката...  големи емоции  Simple Smile Irinii, супер художествено оформление на темичката, както винаги! Сега и аз да се пооплача: досега нямах никакви болежки и се хвалех наляво и надясно колко лека бременност карам. Но от седмица-две краката и ръцете ми започнаха да се подуват. Отначало мислех, че е от напълняването, но преди няколко дни се светнах, че събирам вода. Eva и Sesiliq май бяха подхванали тази тема. Имам само един чифт обувки, които ми стават все още, краката ми са целите в рани, защото от инат ли, от суета ли, упорито носех вече отеснелите ми няколко чифта други обувки на работа и чак преди няколко дни се вразумих. Лекарят каза, че доста рано са се появили при мен тези отоци, но нямало какво да се направи... Лекарство не може да се предпише. При вас има ли подобен проблем?
И накрая да не забравя: Желая на всички ви в България много хубав празник!!! Това е един от дните, когато най-много ми липсва родината  Cry

# 27
  • Мнения: 638
Здравейте Simple Smile
Lessyy изли6но съм се 6а6нала,той и бъде6тия Татко така ми казва6е това,но....Лекарката каза 4е може да е някоя вени4ка,но аз след като открих петънцата не намерих при4ина от къде са,проверих доста стриктно,няма6е и следа от кръв наистина......
дилИпилИ и аз като теб се хвалех 4е нямам проблеми,та аз не повръ6тах сега нямам киселини....докато не взеха да ме боли таза,ставите,но това не е болка за умиране,пък и е на периоди,а за подуването и на мен 2,3 дни ми бяха подути краката и ръцете,намалих солените ястия и сега съм ОК.
Приятен ден мами! Grinning

 

# 28
  • Мнения: 514


Я и аз да попитам нещо обезпокоително. Усещате ли понякога да ви изтича повече секрет, като течение? Аз понякога както си стоя и усещам направо мини струйка (дори без да съм се уморила). Притеснявам се от както учихме за това на курса, на който ходя. Казаха, че от по-разко движение на бебчо, може да се пукне мехура в изстънен участък. Може да изтекат водите, но може и да започне само да сълзи, защото дупчицата е малка и на високо. Трябвало веднага да се реагира при по-мокра превръзка, но аз наистина не се ориентирам. Секрета е почти прозрачен и без мирис. Такива били и водите. Аз обаче чакам по явно доказателство преди да се обадя на доки и той да ме обяви за истеричка  Grinning . Вие какво мислите?
Аз имам абсолютно същите оплаквания и притеснения,аз също не мога да се ориентирам по цвета и при мен секрета е без мирис,но е млечнобял,аз в началото лекувах гъбички,които по принцип никога не съм имала,но сега ooooh! Shocked,нямам търпение да попитам доктора,но съм на консултация чак на 7.06,а ако му се обадя за такова нещо -ох,не знам ooooh!Надявам се всичко да е наред,ако някой знае нещо повече по въпроса,нека сподели,че и аз съм притеснена!Как може да различим,дали не са околоплодни води?Не ви споделях това досега,за да не ме помисли и мен някой за истеричка?!?! Blush
Лек ден от мен и ако някой знае нещо повече,моля нека сподели newsm78  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 425
Здравейте момичета и коремчета. Честит празник на всички ви. Толкова приповдигнато ми е днес настроението. Бях на парада в центъра на Варна с дъщеря ми. Толкова беше вълнуващо.
Ирини страхотна темичка, много е слънчева, като времето навън.
Lessyy при мен го има същото и предния път го имаше, но лекарката ми каза, че е нормално течението да е по обилно, заради бремеността, но го изследва, заради гъбичките. За сега всичко е наред.
Момичета вие вече имате ли коластра? Аз вече имам. Странно ми е защото първия път дойде чак като родих. Преди няколко дни забелязах, че леко като си притиснах гърдата като да се цедиш и една капка коластра се появи.
За сега на мен жегите ми понасят добре, но като вървя много и ми се надуват краката. Вчера бях на концерта във Варна и се наложи доста да поседим прави, макар, че не издържах до края и после нямах търпение да полегна за да ми минат краката. Най-смешно беше, че хората ме гледаха странно на концерта. С големия корем ама на концерт, но пък аз се забавлявах.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт