Отговори
# 255
  • Мнения: 1 100
4естит рожден ден Денис, бъди здрава и Щастлива и нека през септември се сбъдне най сладката ме4та smile3525

Аз тъкмо се връЩам от преглед и слава Богу вси4ко е наред, дано да е все така и занапред  Praynig и  се надявам вси4ки да до4акаме спокойно септ. ! Госпожицата ми тежи 950 гр.  Heart Eyes Ина4е продължавам с лежането до 30 г.с, но ниЩо, важното е да сме добрe!

Пожелавам на вси4ки мами, които скоро са на прегледи и изследвания само хубави резултати и никакви грижи с антитела, хемуглобини и т.н. ! И не подценявайте контракциите, при съмнение веднага безпокойте док.

Междудругото наистина ли е възможно това?:

Виждам, че повечето не са се отървали без контракции - аз също имах един кошмарен ден, но се оказа, че май повечкото изядени череши имат вина  Embarassed Почти цял ден имах контракции - безболезнени, но доста чести. Така, че внимавайте какво хапвате, да не си създаваме излишни грижи.  bowuu



Целувки на вси4ки ви   bouquet

# 256
  • Мнения: 151
Здравейте и от мен,

Денис, Честит Рожден Ден!
 smile3525
Желая ти сладко здраво бебче, любов, щастие и късмет.
Надявам се, страхотната ти усмивка никога да не слиза от лицето ти  Wink

# 257
  • sofia
  • Мнения: 562
Честит Рожден ден dennis !
Пожелавам ти да си жива и здрава и леко доизносване на бременността, септември месец да родиш леко едно живо и здраво бебче, за да грее като слънчице в деня ти. Пожелавам ти да си много уважавана и обичана жена.Нека имаш много професионални успехи.  bouquet Весело изкарване на празника newsm51 !
За вчерашната среща Ави е доста изчерпателна нямам какво да добавя.Беше ми много приятно  smile3525
Момичета стискам палци да ви минат на всички скоро проблемчетата с контракциите.
Зия, тъй като не съм взела отношение по въпроса за ваните. Мен ме предупредиха изрично да не се кисна във вана, никаква нито топла нито по-хладна, не ми обясниха по-подробно, защото отбелязах че нямаме вана така или иначе  Wink. А за топването на краката във вода също не си прави експерименти, точно вчера разказвах на другите момичета как предния път бях настинала и свеки ме накара да си натопя краката в топла вода....на другия ден повръщах в зелено, един от малкото случаи когато ми се е случвало да ми прилошава при предната бременност, после по-запознати ми обясниха че в миналото така са се отървавали от нежелани бебета  Cry . Извинявай за лекцият, искаше ми се да го знаеш.
Ирини, стискам палци за резултатите утре.
Алфи, има време до раждането виж как ти се развиват нещата и тогава ще прецениш дали да е секцио или не, плюс това винаги имаш възможност да поискаш и второ мнение  Simple Smile
Е.т., чакаме снимки от сватбата.
Ако пропускам някого моля за извинение целувки на всички  Hug

# 258
  • Мнения: 209
Здравейте момичета
Денис Честит Рожден Ден Пожелавам ти да реализираш всичкоте си мечти и желания и септември да станеш горда и щастлива майка на живо и здраво бебче

Аз днес имах кофти ден Трябваше да имам изпит и учих цяла нощ но професорката не дойде и сега пак
Много ме е яд  #Cussing out
Радвам се за добрите новини от прегледите на малките бебоци и стискам палци за предстоящите прегледи Ние утре също сме на преглед и ще ми изследват хемоглобина Дано да се е вдигнал
Аз да ви се похваля си имам велоергометър за да се раздвижвам от време на време и най вече за след това и съм много щастлива Май на тати му писна да мрънкам че не мога да ходя на фитнес То мрънкането имало ефект  Laughing
Ави аз ще отида утре И аз съм я слушала лекцията но винаги ми е приятно да се виждам със себеподобни  Wink
Аз на срещата не можах да  се класирам заради изпита, трябваше да чета но на другата ще дойда
Поздрави и лека вечер

# 259
  • Мнения: 67
Мили мами,много ви благодаря за барзите отговори и савети,ние с бебо сме ве4е добре,за пи6кането се оказахте прави -песа4инки.Пожелавам ви  лека бременност и винаги да бадете така отзив4иви,целувки от нас.  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 260
  • Мнения: 63
здравейте до сега все писах в "бременност" и сега искам да се регистрирам и във отчетните теми.
 Аз съм на 27 год и с първа бременност с термин на 23,09. казват че ще е мома Simple Smile)) въпреки че мн мн не им вярвам но пък и няма голямо значение важното е да сме живи и здрави.
 Много ще се радвам да се крюбча във вашите разговори но нещо не мога да се оправя със отчетните теми Rolling Eyes
Моля Ви помонете ми къде трябва да пиша и как ще получавам вашите отговори  newsm51
 Чакам Отговор преди да са ми преместили темичката някъде


 Поздрави и чакам да се запозная с вас

# 261
# 262
  • Мнения: 1 243
в отчетни Термини 2006 година Peace

# 263
 Искам да добавя, че вчера за по-сигурно и за мое успокоение ходих при друг лекар . Наистина е скъсена шийката и ми изписа Магнерич.Тази седмица ще си стоя в къщи и без разходки. Само сутрин до детската градина да си заведа голямото съкровище.   
  Между другото и този доктор също видя момченце. Явно трябва да се откажа от вързването на панделки.

# 264
  • Мнения: 3 966
Денис, Честит Рожден Ден!  bouquet  bouquet  bouquet

# 265
  • Мнения: 175
Здравейте сладуранки Simple Smile . Най-напред искам да честитя рождения ден на Денис и да й пожелая много щастие , здраве и едно сладко бебче съвсем скоро . Simple Smile  smile3525
На e.t да пожелая прекрасен сватбен ден и дълъг и щастлив семеен живот .   bigdance2
На новите мами - добре дошли Simple Smile   bouquet
Напоследък ми остава много малко време за интернет . Мислим в събота да отворим заведението и ще съм по-рядко с вас Simple Smile . Днес бях на преглед , бебо ( по думите на акушерката ) върви с месец напред . Изследванията ми на кръвта и урината са чудесни Simple Smile . Явно , че протеините са си казали думата . Simple Smile До тук съм с 9 кг отгоре Simple Smile , но да сме живи и здрави - после ще слабеем . Разбира се чакам потвърждение и от видеозона . След 10 дни ще съм на преглед в София и тогава ще знам 100 % как се развива  бебчо .
Напрвих малко тен на плажа Simple Smile и много ми се иска да поплувам малко , но водата е ледена .
Много целувки пращам на всички , леко бремеменеене и никакви проблеми   love001 .

# 266
  • Мнения: 827
Здравейте, момичета Simple Smile
При мен всичко е нормално днес - болежките в таза и гърба не са изчезнали през нощта, но все ще минат  Wink
mamaKapi, благодаря за пожеланията - сватбата беше на 14-ти май и беше наистина прекрасно, обещах да кача снимки и затова ме подсещат (assia, не съм забравила, само да ги събера и да намеря малко време Hug).
Пожелавам ви един чудесен ден!  Hug

# 267
  • Мнения: 2 123
Ето ни и нааааааас Hug
Имам да ви черпя, мацки - хемоглубинът ми е се е качил от 94 на 104!!!!!!!! Grinning Grinning Grinning Толкова се радвам!!! Тотема-та значи дава резултат. Казах ми да продължа все така.
Сладурче, бравона теб, че си отишла и при друг лекар. Почивай си повечко! Blush
Денис, как изкара снощи? А подаръците как са /2-3 празнични ритника в коремчето?  Wink/
Веси 27, добре дошла. Пиши в отчетната септемврийска тема, т.е. ТУК! Когато я заключат /като стане 15 страници/ търси новата темичка, която съдържа СЕПТЕМВРИ в заглавието си! Влизайки в темата ни ще можеш да четеш, а като натиснеш бутонът "отговор" ще ти се появи прозорец, в който ти да пишеш. Настискаш "публикувай" и постингът ти ще е виден за всички!  Peace
Яни, не се ядосвай за изпита. Важното е, че ще го вземеш. Дано и твоят хемоглубин се е повлиял от ампулите. Ние мислехме да взимаме пътека /аз я предпочитам пред колелото/, но в крайна сметка аз разубедих любимия, защото реших, че ще заема доста място  Confused... Догодина живи-здрави, като се преместим в къщата ще има място за всичко... Rolling Eyes
Да ви се похваля - вчера купих на момченцето си един уникално гъзарски екип - дънки и много сладка блузка /довечера ще ги снимам и ще ги кача  Mr. Green/
Зарината съм с работа, но току що дойде KFC поръчката ми. Бон апети и на вас!  chef

# 268
  • Мнения: 280
Тази сутрин за първи път ме ритна под реброто Shocked

Изненада ме но приятно Party
Толкова високо не бе се случвало Grinning
Радвам се че сте добре!
Ирини айде честит хемоглобин Peace
До скоро!

# 269
  • Мнения: 137
Здравейте момичета! Simple Smile
Денис, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН с малко закъснение!!! nbirthday baloni hbdtu Да си жива и здрава и септември да си горда и щастлива мама на най-хубавото и здраво бебче!!!Ирини, поздравления за добрите резултати! Дано да са само добри до края!  Praynig
На всички останали, които си чакат резултатите, им пожелавам успех! Peace
Аз напоследък съм изцяло ангажирана със задачки по стягането на апартамента и нямам много време да пиша, но си отделям по малко време, за да ви чета.
Приятен и хубав ден на всички! Heart Eyes  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт