Юнче все по-голямо става и ритничета раздава

  • 66 743
  • 735
  •   2
Отговори
# 600
  • Мнения: 301
Честито на Арабеск и Регоди! Да са ви здрави и щастливи бебчетата. Скоро да си се гушкате вкъщи! Heart

# 601
  • София
  • Мнения: 2 564
И нашия син се роди днес, преди обед. Естествено раждане, бебо е с мерки 3 кг и 48 см, 6 дни преди термин. Сега го чакам да ми го донесат след преглед и тоалет и нямам търпение.Heart

# 602
  • Мнения: 309
Честито за малкия мъж да ви е жив и здрав 😗😗😗😗

# 603
  • Мнения: 6 547
Честит син! Да сте много щастливи! Heart Eyes

# 604
  • Пазарджик
  • Мнения: 100
Честито бебчо!!!:heart_eyes:

# 605
  • Мнения: 301
Честито бебче! Бъдете щастливи Simple Smile

# 606
  • Мнения: 68
Честито на всички вече родили мами, да са ви живи, здрави и щастливи слънцата Heart Eyes

# 607
  • Мнения: 25
Ей, мамчета, честито на всички вече родили Blush Да са ви живи и здрави бебешоците и много да ви радват Heart
Тъй като има много от вас родили нормално, а на мен това ми предстои, много бих се радвала да споделите как е минало Blush
Знам, че при всеки е супер индивидуално и сигурно точно сега не ви е до разкази, но с наближаването ми става все по-интересно. Аз чакам моята бебка до 10тина дни Simple Smile

# 608
  • Варна
  • Мнения: 163
Ей, мамчета, честито на всички вече родили Blush Да са ви живи и здрави бебешоците и много да ви радват Heart
Тъй като има много от вас родили нормално, а на мен това ми предстои, много бих се радвала да споделите как е минало Blush
Знам, че при всеки е супер индивидуално и сигурно точно сега не ви е до разкази, но с наближаването ми става все по-интересно. Аз чакам моята бебка до 10тина дни Simple Smile
А ти в коя седмица си сега?

# 609
  • Мнения: 115
Момичета аз днес влизам в 36 седмица, но от сутринта имам болки като предменструалени в кръста и ниско долу корема. Сега ходя на лекар дано малката да издържи поне още една седмица.

# 610
  • Варна
  • Мнения: 163
Стискам палци да устиска още малко

# 611
  • София
  • Мнения: 2 564
Ей, мамчета, честито на всички вече родили Blush Да са ви живи и здрави бебешоците и много да ви радват Heart
Тъй като има много от вас родили нормално, а на мен това ми предстои, много бих се радвала да споделите как е минало Blush
Знам, че при всеки е супер индивидуално и сигурно точно сега не ви е до разкази, но с наближаването ми става все по-интересно. Аз чакам моята бебка до 10тина дни Simple Smile
Здравей! Аз ще споделя как започна самото раждане, понеже знам, че много мами се питат как ще познаят, че е дошъл момента. На 22 късно вечерта тапата започна да пада постепенно. Това обикновено е знак, че до 2-3 дни бебо ще се роди.  Целия ден на  23 имах контракции, които ту отслабваха, ту се засилваха. За всеки случай останах вкъщи и не излизах, почивах си. Вечерта вече се започнаха истинските контракции. Почнах да засичам в 20:30. Конструкциите идваха точно на 7 минути, без никакво отклонение. Силни,   обхващаши кръста, корема, дори и бедрата. Когато минаваше 12, а болките ставаха все по-силни и на по 5-6 минути, разбрах, че моментът е дошъл. Докато се приготвим с мъжа ми и отидем до болницата стана може би към 2. След прегледа бях с 1,5 см разкритие, но понеже контракциите бяха вече много накратко ме настаниха директно в родилна зала. Бебо се роди в 10:19. Общо 14 часа, което за първо дете е нормално. Няма да изпадам е подробности за раждането, интимен момент е, а и наистина е много индивидуално. Леки оставащи седмици на всички Flowers Hibiscus

# 612
  • Мнения: 25
 А ти в коя седмица си сега?
[/quote]
Jujence87 Аз съм 38+ 3дни Simple Smile

# 613
  • гр. Стара Загора
  • Мнения: 9
Здравейте момичета! На 18.05. в 10:05 ч. със секцио по спешност в 36 г.с. + 2 дни се появи и нашият Боян.
Всичко което можеше да се обърка се обърка - нито устискахме до датата на плануваното секцио, нито бях със спинална упойка, нито родих в болницата в която исках и най-вече гинеколожката която трябваше да ми води секциото се оказа извън страната точно в този момент, но поне и двамата сме живи и здрави и вече у дома. Blush

# 614
  • Варна
  • Мнения: 163
Здравейте момичета! На 18.05. в 10:05 ч. със секцио по спешност в 36 г.с. + 2 дни се появи и нашият Боян.
Всичко което можеше да се обърка се обърка - нито устискахме до датата на плануваното секцио, нито бях със спинална упойка, нито родих в болницата в която исках и най-вече гинеколожката която трябваше да ми води секциото се оказа извън страната точно в този момент, но поне и двамата сме живи и здрави и вече у дома. Blush
А платихте ли си за секциото в крайна сметка след като е по спешност?

Общи условия

Активация на акаунт