Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 фев. 2018, 09:08 ч.

CЕПТЕМВРИйчета 2017г. - тема 3

• 34 073
  • 279
  •   1
Отговори
# 270
  • София
Честит празник на всички бебоци. Вече не знам кой пише тук, за да честитя поотделно.
Аз отидох на гинеколог, МБ и цито бяха на отличничка. Била съм готова за второ. Joy

# 271
Много бързо мина тази първа година. Вече не са бебета нашите мъници, а деца. На мен ми е много интересно с него и се радвам, че още една година ще съм си вкъщи с него.
Трябва да запиша час за гинеколог и мамолог. Чаках да се регулира цикъла и вече е време да мина на преглед.

# 272
Неизвестна,значи вече може да се ориентираш за второ. Wink
Аз два пъти ходих на гинеколог.Сега си взех направление пак да ходя,защото съм на противозачатъчни и гинеколога ми преглежда и гърдите за кисти/има и такава специалност/.От хапчетата така са ми се подули жлезите,но няма как с тез мойте проблеми..Иначе МБ и цито са шест.

# 273
Мамита, здравейте. Моят син е септемврийче 2017 , преди няколко дни стана на 1 годинка и точно на рожденият му ден разбрах, че съм бременна! Доста поплаках, в стрес съм. Самички с мъжа ми се оправяме и понякога е много нанагорно, той е до късно вечер на работа и има дни , в които ми е много трудно. Но няма и секунда колебания , ние искаме вроро детенце. Стискайте палци да е госпожица! Ако има мами в сходна ситуация ще се радвам да пишат! Поздрави!

# 274
  • Sf
Мамита, здравейте. Моят син е септемврийче 2017 , преди няколко дни стана на 1 годинка и точно на рожденият му ден разбрах, че съм бременна! Доста поплаках, в стрес съм. Самички с мъжа ми се оправяме и понякога е много нанагорно, той е до късно вечер на работа и има дни , в които ми е много трудно. Но няма и секунда колебания , ние искаме вроро детенце. Стискайте палци да е госпожица! Ако има мами в сходна ситуация ще се радвам да пишат! Поздрави!
Честито! Сигурна съм, че ще се справите! Ние също сме сами, без помощ. Работим и двамата.
Мама Джей също е бременна и то с трето, може с нея да обменяте радости и неволи.
Мама Джей, как си? Разбра ли се вече пола на бебето?

# 275
NaTak, честито! Аз съм бременна в шести месец с трето момченце, баткото е на 6. Живот и здраве разликата на малките ще е 1 г. и 4 м. Честно да си призная, доста ми е трудно, но не е невъзможно. Разчитам вечер на моя мъж в къпането на децата, иначе всичко друго си е на мой гръб. Излизам два пъти на ден, мъкна колички, деца, готвя си, пера, чистя и гледам да полягвам като мога. Да не говорим, че сега ремонтираме и нов апартамент и положението е направо... лудница отвсякъде. Няма за какво да се стресираш, дай боже да имаш лека бременност, със всичко ще се справиш Blush 

Ноел, момченце е пак. Трима братя ще са Satisfied Иначе съм добре, е боли ме кръста и гърба понякога доста, но няма как. Ти пусна ли малката на ясла? Как й се отразява?

Аз се сблъсквам с доста жални погледи, след като кажа, че отново чакаме момче. Колко съжаление понесох до сега... вече спирам да казвам какво чакаме. Да, и аз исках да е момиче този път, но момчетата не си ги заменям за нищо на света и не мисля, че живота ми ще е толкова труден с трима сина. Важното е как ще ги възпитаме и най-вече всички да сме здрави.

# 276
  • Sf
Другия месец тръгва на ясла - от 22.10. Много ми е притеснено и само го мисля. Баща й ще я води, защото аз тоя рев няма да го преживея, а и не е добре да усеща притеснението ми. Той е пълен непукис моя.
За другите - не го мисли. Всяко дете е уникално, няма момиче, няма момче. Познавам кротки момчета, уникални деца и много диви момичета, които побъркват майките си. Предимството е, че ще играят заедно и ще си износват дрешките.
Във фейсбук има една група МНОГОДЕТНИ БЪЛГАРСКИ МАЙКИ. Ако искаш потърси я. Има много семейства с по 3-4-5 деца и с малка и с всякаква разлика. Някак успокояващо е, че има и други като теб, но всички се справят. Аз не съм критерий, защото моите са с голяма разлика и по-големите гледат малкото. Но грижи си има - водене напред-назад, родителски срещи, пълна лудница! Помощ нямаме, а и двамата работим. Аз от 08.10. се връщам на работа.

# 277
Благодаря ви з а подкрепата момичета! От ден на ден ставам все по-ентусиазирана! Споделих с майка ми, тя напълно ме подкрепя(и тя е гледала мен и брат ми сама с 1г и 9 М разлика). Трудно, трудно, колко да е трудно, нито съм първата , нито последната, а и съм от организираните жени, няма 6-5. Най- много ме поддържа това, че мъжа ми е супер щастлив и ми помага още повече откакто разбрахме! Вчера получих силен кръвоизлив, Та имаше драма, осъзнах, че за нищо не света не си давам детето и ще се боря да е здраво и да е добре! Вече съм ОК и при първата бременност имах същия проблем , другия яйчник не разбира, че съм заченала и като овулира пеокурвявам. С мъничето всичко е ОК, има си и сърдечен ритъм. Термина ми е 13.05.19 , а аз тайно се надявам да избърза като първото и да си имам овенче❤😍

# 278
  • София
Заплювам си да закъснее три дни, за да ми е астрален близнак с няколко годинки разлика Simple Smile

# 279
Аз прокървях два пъти в началото. Първият път беше, когато трябваше да ми е цикъла (даже реших, че не е станала работата) и после пак 2-3 седмици по-късно. Нито съм имала отлепяне, нито нищо. И ей го сега фалшивият цикъл ще стане на годинка.

А истинският МЦ ми идва от дъжд на вятър. Между първи и втори имаше 6 седмици, сега пак ми закъснява с една. Докато кърмя ще е така май.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт