Лечение с протеолитични системни ензими (6-та тема)

  • 88 028
  • 752
  •   2
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 642


          Здравейте,

          Изскочи ми пред погледа тази тема иреших да се позаинтересувам. Бихте ли ме информирали на кратко за ползите от тези ензими. Трябва ли да се консултирам с лекар. Имам онкологична операция и затова се интересувам.

         Благодаря, предварително.

# 91
  • Мнения: 1 120
Здравейте!

Прочетох темите назад и поръчах за детето Серапептаза, дано помогне при начални настинки.

Ще пиша отзиви като я пробваме.

# 92
  • Мнения: 3 953
Здравейте,от известно време се чудя дали да си купя коплексните ензими на джемисън,страдам от подут корем,и газове особенно след като обядвам,или ако пия плодово смути или ям салата домати краставици е ужас,всеки ден пия чаша зелен чай,или джинджифил с мед и лимон,закусвам елда със ядково или соево мляко със семена,почти не консумирам джънк фуд,но след всяко ядене се подувам ,правих курс със пробиотик но нищо не се промени,сега се чудя дали тези ензими биха ми помогнали?

# 93
  • Мнения: X
Да попитам от кои ензими да взема за ревматоиден артрит?

Пакетът е един и същ независимо за какво се пие,т.е. бромелаин,серапептаза и натокиназа.Дъщеря ми ги пи за псориатичен артрит.



          Здравейте,

          Изскочи ми пред погледа тази тема иреших да се позаинтересувам. Бихте ли ме информирали на кратко за ползите от тези ензими. Трябва ли да се консултирам с лекар. Имам онкологична операция и затова се интересувам.

         Благодаря, предварително.
Лекарите изобщо не са чували за протеолитични ензими,безсмислено е да се консултирате с тях.Предвид операцията ви и естеството й най-добре прочетете всички теми от самото начало.

# 94
  • Мнения: 2
Здравейте, искам да попитам ензимите действат ли добре при проблеми с жлъчката ?

# 95
  • Мнения: 107
Ако питаш за камъни, недей  разчитай.

# 96
  • Мнения: 43
Здравейте!

Прочетох темите назад и поръчах за детето Серапептаза, дано помогне при начални настинки.

Ще пиша отзиви като я пробваме.
Здравей,
на колко години е детето? Ще ми се и аз да опитам ама се притеснявам. Моето е тинейджър вече, но сме и с астма.

# 97
  • Мнения: 1 120
Здравейте!

Прочетох темите назад и поръчах за детето Серапептаза, дано помогне при начални настинки.

Ще пиша отзиви като я пробваме.
Здравей,
на колко години е детето? Ще ми се и аз да опитам ама се притеснявам. Моето е тинейджър вече, но сме и с астма.

Привет, 3 годишна е, ще деля капсулата на 2 и ще й давам половинка.
Бях чела темите назад, отзивите са много положителни. За възрастта на малката и за деца се препоръчва 40 хил единици, аз поръчах по-силната, за да я ползваме и ние с ММ.
Моят съвет е да отделиш малко време и да прочетеш темите назад и да прецениш дали искаш да опиташ.
Успех Flowers Hibiscus

# 98
  • Мнения: 43
Здравейте!

Прочетох темите назад и поръчах за детето Серапептаза, дано помогне при начални настинки.

Ще пиша отзиви като я пробваме.
Здравей,
на колко години е детето? Ще ми се и аз да опитам ама се притеснявам. Моето е тинейджър вече, но сме и с астма.

Привет, 3 годишна е, ще деля капсулата на 2 и ще й давам половинка.
Бях чела темите назад, отзивите са много положителни. За възрастта на малката и за деца се препоръчва 40 хил единици, аз поръчах по-силната, за да я ползваме и ние с ММ.
Моят съвет е да отделиш малко време и да прочетеш темите назад и да прецениш дали искаш да опиташ.
Успех Flowers Hibiscus
[/quote
Благодаря ти че ми отговори. Темите ги прочетох, аз самата пия пакета от 10 дена Знам, че я разтварят за гърло при малките. На мен ми се иска да пробвам с цяла[по-слаба]. В първата тема пише че е много добра за деца и все пак... уф.

# 99
  • Мнения: 1 120
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Здравейте!

Прочетох темите назад и поръчах за детето Серапептаза, дано помогне при начални настинки.

Ще пиша отзиви като я пробваме.
Здравей,
на колко години е детето? Ще ми се и аз да опитам ама се притеснявам. Моето е тинейджър вече, но сме и с астма.

Привет, 3 годишна е, ще деля капсулата на 2 и ще й давам половинка.
Бях чела темите назад, отзивите са много положителни. За възрастта на малката и за деца се препоръчва 40 хил единици, аз поръчах по-силната, за да я ползваме и ние с ММ.
Моят съвет е да отделиш малко време и да прочетеш темите назад и да прецениш дали искаш да опиташ.
Успех Flowers Hibiscus
[/quote
Благодаря ти че ми отговори. Темите ги прочетох, аз самата пия пакета от 10 дена Знам, че я разтварят за гърло при малките. На мен ми се иска да пробвам с цяла[по-слаба]. В първата тема пише че е много добра за деца и все пак... уф.
Серапептазата ми дойде днес, лесно ми е да дозирам, ще опитам първо с една капсула,разделена на 3 приема,за да не взема да разхлабя стомахчето на детето.
Давам й с лъжица, после пие вода.
Да видим как ще повлияе хрема от вече почти месец.

# 100
  • Мнения: 1 120
Днес е седмият ден,откакто давам серапептазата на детето.
Една ампула,разделена на 2 - сутрин и следобед. Малката няма вече сополи.
Доволна съм!

# 101
  • Мнения: 210
Здравейте! Попаднах на тази интересна тема и бих искала да ви помоля за повече информация и съвет. След мисед преди близо 2 години, правим опити за бебе вече почти година и половина, засега без успех. Правили сме изследвания - единственото, за което засега се е захванал репордуктивният спецалист е леко завишен естрадиол в началото на Ц (но пак е в реф. граници). Пия и Л-тироксин за хипофукция на ЩЖ. Сега търся добавки, които да балансират естрогена и засега съм се спряла на витекс и мака. Искам да ви попитам дали тези ензими и кои по-точно биха се отразили добре в моя случай? И какви са дозите? Благодаря:)

# 102
  • София
  • Мнения: 736
Slanchice_,
 
Скрит текст:
маката още ще вдигне естрогена и още ще го разбалансира. Ако витекс не свърши работа опитайте и прогестеронов крем
.
Колкото до ензимите отидете в първа тема и попрочетете първите 20тина страници.Там е есенцията. Пакетът ензими и дозите са едни и същи без значение диагнозата. Сама преценявате кога да ги спрете, но минимумът за профилактика е 20 дни. Дано ви помогнат в проблема.Hands Pray

# 103
  • Ловеч
  • Мнения: 69
Тази тема я наблюдавам от началото..7 години вече..Пробвал съм ензимите още тогава.. преди 6-7 години. С успех, по повод заболяване, дори бях направил таблица откъде, кои ензими бяха най-евтини в сайтовете.Тогава изцяло американски.. Аз лично не разбрах защо Pink Panther спря да пише в темата? Съжалявам..не бях последователен и наистина не знам.. Нямам нищо против и сега...да пише под друг ник.. Въобще.. разчитам на някаква активност от страна на хората, пробвали тези ензими в годините. Защото ми се струва, че се позабравиха някак си.. изкуствено... А за мен лично..Това е нещото, към което никой доктор няма да ме насочи..Или поне не познавам такъв и до момента..

# 104
  • София
  • Мнения: 736
Пинко го баннаха и човекът се оттегли обиден. Няма ненаказано добро. Хората вече ги е страх да споделят за да не
последват съдбата му. Който се интересува от здравето си ще изчете всички теми и ще намери  нужното. Все пак доста хора споделяхме опита си.

Общи условия

Активация на акаунт