Вагинални проблеми

  • 1 394
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, от близо две-три седмици страдам от неприятно зачервяване и болка в интимната област. Парене и болка при триене след малка нужда. Измивам се от една седмица с розалгин прахчета, днес си купих интимен гел да мия и с него, защото проблема не отшумява. Преди година успешно излекувахме хламидии с партньора ми. Можете ли да ми дадете съвет какво може да е това неприятно зачервяване и болка. Ако са някакви гъбички щяха да се облекчат поне малко от розалгина, то няма промяна. В други ден ще отида на генеколог, защото не се търпи вече. Смущава мен и приятеля ми също Sad .

# 1
  • Мнения: 2 104
Ами ние няма как да знаем от какво е... Може да са гъбички, които не се влияят от розалгин. Може да е бактерия, за която си трябва различно лечение. Като ти вземат секрет и излезе резултатът, ще знаеш. Казваш, че имаш парене и болка. А при уриниране пари ли ти? Аз при цистит съм развъждала и гъбички като бонус. Но ако лекуваш само едното, другото си стои.

# 2
  • Мнения: 448
Отговор може да ти даде само лекар.Това може да са симптоми на различни бактериални и гъбични инфекции.Имай предвид,че каквото и да е трябва да се лекувате и двамата.А за розалгина и интимния гел има много бактерии и особено гъбички,които не се влияят.Дано да не е нещо сериозно.

Общи условия

Активация на акаунт