Нежно кокиче срамежливо цъфти, бебчета чакаме пролетта да дари!-Бъдещи мами 35+

  • 66 308
  • 721
  •   1
Отговори
# 375
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Дидка, това е дървеница. Мрат от пара, над 50 градуса. Купи парочистачка или вземи от някой на заем и мятай матраците. Всички други мебели със спирт и оцет.

# 376
  • София
  • Мнения: 6 796
Перу, много са сладки!

# 377
  • Мнения: 683
Перу,прелестни дечица имате.Обаче...майка веднага възкликна-Я. да не е братче на Ц.? Погледът,ушенцата,устните,че и веждите... Ха,дали пък нашия тати не е мърсувал нейде?!?
Вчера педиатърката изписа фенистил гел и капки.Ц е на диета,за да се отхвърли хранителна алергия. Снощи спахме в друга стая и няма нови пъпки.Намерих още две големи гадини(каквито и да са те),само че обвивките са кафяви.Снощи се разбрахме с Дезинфекционна станция да ги занеса при тях.
Инхибин Б още не е готов.Вече седмица.АМХ е по-добре от преди бременността ми.
Мимка, прегръдки!
Амини,какво правят твоите душички?
Мистик,нищо не казваш за теб!
Стиснати палчета за всички.
Кали, мерси! Днес и това ще свърша.Мисля да поръчам от Топ Шоп парочистачка.Даже е на намаление.

# 378
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
Дидка,няма за казване нищо...

# 379
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Дидка как си го помисли това за тм съвсем ме шашна.
Колко ти е АМХ ? Много странно да е по добре от преди бремеността ти, но явно е възможно всичко.

# 380
  • Мнения: 683
Две в едно,имам силно развито чувство за хумор и самоирония.Естествено и богааатооо въображение. Пошегувах се за ММ.Дано Перу не се засегне.
Като излезе и Инхибин Б ще снимам изследванията си.Пеез годините варираха някои от хормоните в големи граници.АМХ 0,74  през 2015 .Сега е точно 1.В една и съща лаборатория.

# 381
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Аз пък като видях крачетата и ръчичките на Ц., веднага си помислих за Я., Същите са.

# 382
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
Не са ли на една възраст?Разбираемо е  Wink

Дидка,браво за АМХ-то....моето е 0,1  Confused

# 383
  • Мнения: 683
Момичета,много сте тихи.Затишие преди буря от добри новини!
Мистик, дали е коректен този резултат? В някоя от темите четох,че много момичета са имали АМХ 0,1 в една и съща лаборатория,което се е оказало грешка.Другите ти хормони не са чак толкова високи.Пък и те варират.Прегръдки.
При мен някаква тъмна серия.Уж не съм суеверна пък взех да се притеснявам.Днес в банята ме удари ток, като хванах батерията.Изключих бойлера и пак ме перна,стъпвайки в насъбралата се вода.Вечерта качих Ц на втория етаж да го изкъпя.И там същото.Не разбрах и него ли го удари или се уплаши от моя вик,но много плака.Сестра ми също няколко пъти казва,че я удря леко понякога.Майка-никога. Кръстникът каза,че имам някъде раничка и през нея минавал остатъчен ток.Утре ще се обадя на електротехник.
Тези дни ще помоля denis за коментар на резултатите от изследванията.Дано поне там да има малко позитивизъм.

# 384
  • Мнения: 4 667
ами затишие поне при мен, защото няма нищо ново. Чакам Ц, за да пусна хормони, този месец е отписан, това е ясно, въобще нямаше ДФ, нито О, така е било и предните.
Едно момиче от нашата групичка е с + тест, ама няма да я издавам, тя сама да си каже, понеже чета и другата тема и там я прочетох Simple Smile)) хайде тук да отприщи вълната
Дидка, излязоха ли твоите резултати или още ги чакаш?
хайде и другите да се разпишат Simple Smile))

# 385
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Дидка, някъде има отечка и трябва да се намери къде. Не е остатъчен ток това...

# 386
  • Мнения: 576
Здравейте, момичета!

Ние сме се върнали с един повече от почивката. Направили сме си африканско бебе 😉

Хванах го рано рано още на 20 ден от цикъла с много бледа черта на лентичка. Просто ми беше станало лошо и нещо ме заведе в аптеката. На следващия ден пуснах ЧХГ, което беше 66, а Шуър чек беше Шуър. Та през ден ЧХГ ставаше 250, после 690. Не съм следила нищо този месец, обичахме се за кеф. Явно О е била директно след М( около 9 ден), защото като пристигнахме там ми свърши. А и щом на 21 ден имах положителен пиклив тест и ЧХГ 66, няма как да е била много по-късно.
Още не мога съвсем да проумея, че след 1 година и 4 месеца целенасочени опити, чудото се случи, когато нищо не следях.
Желая ви скоро и при вас да дойде едно такова чудо!

Пускам ви една снимка на моята колекция от тестчета- от най-несигурния до най-категоричния. И пожеланието ми е скоро всяка от вас да ни покаже положително тестче 🤗

# 387
  • Пловдив
  • Мнения: 40 746
Ехаааа,честито!  Hug

# 388
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Монтал честито ! Лека и безпроблемна !

# 389
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Честито и с успешен финал!

Общи условия

Активация на акаунт