Нежно кокиче срамежливо цъфти, бебчета чакаме пролетта да дари!-Бъдещи мами 35+

  • 66 304
  • 721
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 13 929
Червеното дупе при нас не е от пъпките.

# 571
  • Мнения: 7
Привет, нямам идея какво е това чудо: киста на шийката! Аз съм имала раничка на лихката, изгориха я, след нея забременях с дъщеря ми. Преди това 3 год отитвахме безуспешно. Давам само статистика, не знам кое да колко е повлияло.

Благодаря, mtz. Диагнозата е "A nabothian cyst on the surface of the cervix." Живея в чужбина и затова е на английски, което аз си превеждам като киста на шийката на матката. Може и да греша. Ще изчакам търпеливо прегледа с репродуктивния специалист.

# 572
  • Мнения: 845
Здравейте момичета,
правихме и трета инсеминация на 06.07.18, т.е. днес ако броим денят на инсеминацията е 13-ти ден (минали са 12 цели дена) - правих тест и е Total b-HCG - 3,58. Реших, че ще пия този проклет Дуфастон днес и утре, а в петък отново ще ходя да направя тест. Имаше два фоликула - единия се беше спукал за инсеминацията, другият според мен се спука 3 дена след инсеминацията, та... в него ми е надеждата. Защо я поддържам - тази тиха лудост - и аз не знам.
Хубав ден и благодаря, че ми изслушвате размислите!

# 573
  • Мнения: 13 929
Лебед, дано да имаш поводи за радост след два дни. Раничко ми се вижда за тесг още. А имаше ли тригер някакъв - прегнил, овитрел, хориомон?

# 574
  • тук-там
  • Мнения: 5 687
Лебед, дано не е остатък от тригера тази стокност и да се увеличи! Още два дни прогестерон няма да те съборят. Стискам палци!

Замислих се, има ли как да се овулира повторно. Ако се е спукал фокикула, следва да се започне със синтеза на прогестерон и да се приключии с ову фазата. Не знам при висок прогестерон дали има шанс да настъпи отново ову. Но не съм толкова запозната. Само се замислих.

# 575
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Лебед стискаме палци, да имаш още по висок резултат след пет шест дена !
На мен днес ми дойде точно на 28 ден.

# 576
  • Мнения: 845
Късмет, следващия път, преди малко видях зацапване, та няма да пия повече нищо. Благодаря момичета!

amini, да имаше хориомон - не се замислих, че може да е от него.
mtz, реално щото пиех дуфастон, не би трябвало да може, но пуста надежда...
Две в едно Wink, леко да мине!


# 577
  • Мнения: 13 929
Лебед, не се спират така лекарства, зацапване може да има и при имплантация.

# 578
  • Мнения: 845
Хвърляш ме в шах... тъкмо приех всичко и си свалих розовите очила. В крайна сметка резултатът от кръвния тест е под 5.

# 579
  • Мнения: 13 929
Не искам да ти давам напразни надежди, но просто ти казвам, че не е правилно. Пиеш си лекарствата до официалната дата на теста, или се обаждаш на лекаря си за инструкции.

# 580
  • Мнения: 845
Изпих го. Не мога да си позволя да не го, в петък тест. Благодаря.

# 581
  • тук-там
  • Мнения: 5 687
Според мен ням акак да е имплантационно зацапване, то се случва по-рано. Зацапването е обикновено от нисък прогестерон. Като падне той, идва МЦ. Но пък има и много случаи на нисък прогестерон при бременност, особено като се пият препарати. И според мен е добре да се изчака датата за тест. Днес може да си направиш пиклив. Така и така това те занимава в момента, поне го обследвай по всякакъв начин.

# 582
  • В градината...
  • Мнения: 15 929
Пиклив днес няма полза. Най-чуствителните са над 20. За един ден от 3 на 20-трудно.

# 583
  • тук-там
  • Мнения: 5 687
Първите дни скокът на ЧХГ често е точно в този порядък. Но наистина пикливият днес май не е вариант. Тъпото е, че такава ниска стойност на ЧХГ си е в голяма степен остатъчна от тригера. За жалост няма кой знае каква надежда според мен Sad , но още ден прогестерон няма да навреди.

# 584
  • Мнения: 845
И аз така си казах.
Каквото, такова - още един ден и ще видя най-малкото от любопитство какво е станало с хормона.
Реално нямам никаква истинска надежда, очаквам да ми потече с пълна сила всеки момент (макар дуфастона да го задържа). Така и така ви занимавам, поне да си доизпея терзанията.
Моят човек държи да се движа с неговата кола докато има някаква надежда, защото вози доста меко. Третира ме като скъпоценна свръх чуплива ваза и това направо ме побърква. Чувствам се потисната / пречупена / с отнета собствена воля, а ако се е прокраднала малка надежда, това му отношение направо превръща микроскопичната надежда в луда вяра (добре, че в момента не е така) и започвам да отпускам кранчето на мечтите, дори да си говоря на евентуалните ембриони.
Още малко Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт