киста

  • 434
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 37
Здравейте, аз със съвсем нова в този форум и имам нужда от информация. Ходих на лекари съм в 9 седмица, но ми откриха киста. Докторката ми се видя спокойна и каза, че по-принцип изчезвали към 3 месец. Но аз съм доста притеснена. Дали е нещо опасно? Sad

# 1
  • Мнения: 318
Не се притеснявай няма нищо страшно, при мен положението беше същото,даже аз имах 3 на десен яйчник, а сега няма и помен от тях. Лека и спокойна бременност ти желая Hug

# 2
  • Мнения: 8 917
Здравейте, аз със съвсем нова в този форум и имам нужда от информация. Ходих на лекари съм в 9 седмица, но ми откриха киста. Докторката ми се видя спокойна и каза, че по-принцип изчезвали към 3 месец. Но аз съм доста притеснена. Дали е нещо опасно? Sad
След като те е успокоила според меня няма за какво да се притесняваш - ако все так се тревожиш, защо не отидеш и на друг лекар или да попиташ по здравните форуми.Ето тук съм намирала помощ
http://www.ladypill.com/forum/list.php?f=3

# 3
  • Мнения: 37
да това мисля да направя. ще отида на друг доктор. благодаря за помоща.

# 4
  • Мнения: 6 615
Не мисля ,че е нужно да ходиш на друг лекар съвсем нормално е да имаш кистичка тя ще изчезне.СПОКО И ЧЕСТИТО Hug

# 5
  • Мнения: 1 440
Съвсем нормално е...затова лекарката ти не се е обезпокоила.Има само някои неща, които е добре да не правиш докато изчезне - не вдигай тежко (повече от 5 кг),не се напъвай когато ходиш до тоалетната и практикувай много "нежен" секс, за да не се получи спукване и повече проблеми! Леко бременеене... до 2 месеца ще е изчезнала   Peace

# 6
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Споко:)
Ще мине от самосебе си  bouquet
Права е лекарката.
Аз и двата пъти имах...

# 7
  • Мнения: 200
Мила, съветвам те да се консултираш със специалист по кистите - специално!!! Много зависи каква е кистата. Ако е обикновена, то наистина ще изчезне и няма какво да се притесняваш, но ако е шоколадова или някаква друга форма от по-тежките ще трбява да взимаш спец. лекарства. Не е страшно и при двете положения, така че не се стряскай, но при всички положения се виж със специалист - например някой оператор. УСПЕХ!

Общи условия

Активация на акаунт