Жегите започнаха навред давайте с коремчета напред - ОКТОМВРИ 2006

  • 13 373
  • 285
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 350
 





1. -  rosi 78-втора бременност-27г.
  - stefi go - Варна - първа бременост - 27г

2. - kandry - София - първа бременост - 34г.
        - oska - София - първа бременост - 34г

3.- Ма4о - София - втора бременост
          - Yany - София - втора бременост - 26г.
      - tsvetomira petkova


4.  - Хера-Стара Загора - първа бременост - 29г
     - Mery red - Варна - втора бременост
        - Angela - София - трета бременост 
      -T-e-D-d-y -Виена-втора бременност-26год


5.  - mi6ka82 - Свищов - първа бременост - 23г.
       - vilian - Пловдив - втора бременост - 38г.

7.  - РС (коте) - Варна - първа бременост - 28г
      - куки - София - втора бременост - 26г

8. - Flores - София - първа бременост - 27г.
     - Eli_gu - Пловдив - първа бременност-26 години

9. -  илияна сърталанска-Русе-29г.
     - AIR - Пловдив - първа бременост - 26г
    - mimita - Велико Търново
 
10.  -  Nessa - Хамбург
      -galentese-Пловдив

11. -  Марлийс - Швабско - първа бременост

12. - stefy - София - втора бременост - 24г.

13.-  Gallea- Пловдив-30г.
      - mariia_ - първа бременост

15.  - ^buba^ - Карлово - втора бременост - 27г.
        - Ory - втора бременост
        - antoana - София - втора бременост - 30г.
       - diangi - Пловдив - втора бременост

16. - villi - София, втора бременост - 28г
       - kryc kryc - Русе - първа бременост - 25г
       - iv-pif - София
       -ver4e-гр.София-30год

17.  - rusavelka - Варна - втора бременост

18. - KaliMa-Варна-първа бременност

19. - Venda - София - втора бременост
        - Lana2004 - втора бременост
       -sisi 2000-Асеновград-първа бременност-20г.

20.  - friki - Мадрид - първа бременост - 28г.
        - Герганна - първа бременост - Сливен
        -Марчето-у тях-втора бременност-23г.
        -Sa-Пловдив-първа бреенност-29г.
          -bilingam-първа бременност-28г.

21. - mimetka
      - evelinar - София - първа бременост23г.


23. - barabana - София - първа бременост-29г
       - miki m

24. - mignonne - София - 30г

25. -  tani83

26. - Djesi - Хасково
       -princesata

27. - milena - Варна - втора бременост
      - isipisi76 - Франкфурт - първа бременост - 29г.

28. - веничка - София - първа бременост - 24г.

29. - Леля Зеля - Варна - първа бременост - 29г.

30. - kala678 - първа бременост - 27г.
       - mira sm - първа бременост - София - 27г.
       - rosy ros - трета бременост - 27г.

31. -Den-Пловдив-28г.
        - KikiNiki - София-32г

3.11  -Lily-31г.

7.11 - Vessela s - София - втора бременост


 Октомврийки в снимки       
потребител:octomvri
parola:2006

Ние сме  61

Очакваме 61 

От тях 5  и 17 останалите 39 са




Всичко започна така:
има ли майчета за октомври 2006
хайде на отчет октомври 2006
октомври се задава от далече, сърцето на бебока бие вече
кротка везничка или буен скорпион - октомври 2006
пролетта дойде с цветя и птички - с нетърпение очакваме ОКТОМВРИ всички
Леви, десни към ОКТОМВРИ с песни


Сайтове с имена:
http://www.bg-mamma.com/site/content/category/9/19/59/
http://margaritta.dir.bg/azbuchniik/01A.html
http://www.biberonbg.com/info/izbor_na_ime.htm
http://www.zadecata.com/index.php?page=0_3_1
http://stratsimir.exsisto.com/names/
http://www.angelfire.com/ca6/ivayla/bgnames.htm
http://www.imena.hit.bg/


Примерен списък за раждането







         

Последна редакция: нд, 04 юни 2006, 12:05 от Хера

# 1
  • Мнения: 382
Привет мамчета!
Хехе, пу първа в новата темичка!

Честит ви 24 Май!

Мишке, тегли им на твойте работодатели една и не им се давай. Нека видим как ще те уволнят без твое съгласие. Селяни проклети. Много им се ядосах като прочетох постинга ти. Опитай да си изкараш болничен веднага и ги остави да си чоплят в носа, търсейки си някоя овца, дето да им се хване! Крастави жаби! Тъпи патки! Че и ще ти се мазни...ауууу, що не ми паднат, да ги наритам!

isipisi76, добре дошла в клуба! Няма неправилно място в нашата малка секта Wink

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 350
Чакай да се запиша и аз...сакън да не остана по-назад Mr. Green Честит ви празник момичета  bouquet
Жегата при мен продължава с пълна сила....пръхтя у нас като морж. Как ще карам лятото идея нямам ooooh!
isipisi76, добре дошла в отбора но ми кажи данните си за да те сложа в списъка  bouquet

# 3
ее най накрая и аЗ да се ориентирам, нали сьм си руси4ка. Ми6ка с гре6ното място имах впредвид дали а3 пи6а на гре6ното място, 4е сам си малко 3амаени4ка. А и моя 3ападен комп. не ми вади вси4ки букви на кирилица Mr. Green. Ама както и да е сега малко 3а нас.Ве4е сме с голямо корем4е и вли3аме в 18 седмица, бебо оЩе не е мраднал или поне а3 не сам го усетила newsm78. На 29 години сьм  и 3а пьрви пьт Ще ставам мама.Бебо го 4акаме на 27 октомври. baby_neutral

Последна редакция: ср, 24 май 2006, 19:58 от isipisi76

# 4
3драсти хера, ако ти трябват оЩе данни кажи, 4е нали сьм новобранец оЩе... #Crazy Laughing

# 5
  • Мнения: 1 671
ЧЕСТИТ 24 МАЙ!!! Да си родим наесен едни здрави и умни бебчовци!
Хайде и аз да се разпиша в новата темичка! Да ни е честита и само с хубави новини да я пълним!  Hug
Такава жега е, че едвам стигнах до работата.  Tired Добре, че тук климатикът работи нон стоп и се диша. Наливам се с вода непрекъснато.
Утре съм при Димитрова и нещо започва да не ме свърта! Нямам търпение да дойде тоя момент най-накрая! А времето напук се влачи.

# 6
  • София
  • Мнения: 679
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
Честита ни нова темичка. Благодаря на Хера за нейния труд.
Добре дошли на новите мами да посрещнем заедно с много радост октомври  bouquet

Здравейте мами!
Отдавна не съм писала от от доста време вкъщи сме болни и дори не успях да следя предишната темичка. Та след 4 дни ясла каката ни е болна вече 10 ден, а лошото е, че и аз се разболях от нея та вече 5 ден и аз в леглото, от днес съм на антибиотици, защото си имам бронхитче. Татито е в ужас да не навредя на бебка, но лекарката ми каза, че повече неможе да отлага да не стане по-зле. Със София когато бях бременна много се пазих и единствено съм използвала Биопарокс локално за гърлото, сега за първи път ще пия лекарства докато съм бременна и малко ме е шубе Cry

Бях на консултация е бебка е добре расте си според термина, дори един ден отклонение не дава на мама отличничката, дано всичко е наред докрая.
Утре си плащаме почивката, така, че до заминаването ни остава точно месец, а вече нямам търпение. 

Прегръдки на всички ви и да погалите коремчетата

Забравих да питам дали на някой друг му се налага според лекаря си да носи поддържащ колан?
Днес се сдобих с такъв оказа, че бебето е разположено много ниско долу и ми създава дискомфорт, поради две поредни бременности, предната стена на корема е по-мека или нещо подобно.
 

# 7
  • Виена
  • Мнения: 725
Здрасти на всички и от мен в новата темичка. bye
 Като чета какви жеги са в БГ,че чак не ми се прибира...Бъзикам се,няма значение ако ще и 40 градуса  да е sweating искам да си тръгвам вече.Тука е едва 15 градуса,бррр направо си е студено и един вятър духа...
 Аз бях на лекар в понед.гледаха органите на бебчето,казаха,че всичко е наред.Но било легнало в позиция в която не можеха да му разгледат всичко и след 10 дни трябва пак да ходя.Малко се притесних Rolling Eyes,ама дано да е така.Лекаря мн.убедително ми каза,че ще е момченце,така,че Xepka ако ти се занимава сложи ми и на мен едно stork-boy да не се цепя от групата около мен Grinning
    Честит Празник на всички!!

# 8
  • Мнения: 382
Аве мами, я да се засрамите! От къде това слънце и тия жеги? Щом не ги искате, пращайте ми ги на мене, пък ей ви на вас гръмотевиците и там, к'вото друго върви с тях! Ама-ха!

Хайде сега сериозно - вие започнахте ли да обмисляте как ще се казва бебо?

Последна редакция: ср, 24 май 2006, 18:29 от Nessa

# 9
  • Мнения: 1 671
Неса,
то наистина е ненормално топло - преди малко излизах в почивка да похапна нещо и от жегите ми се отяде. Обаче след 8 часа разхлажда и нямам търпение да си направя една хубава разходка тъкмо след работа - и без това татито ни пак не е в София и няма какво да бързам да се прибирам.
И ще похапна някъде сладолед - нищо, че по принцип не обичам (явно на бебо му харесва Simple Smile )
Яни, идеята за събиране на софийските мами е страхотна! Хайде да измислим нещо, дори след като се върнеш от морето.

# 10
  • Мнения: 2 550
Леле, навън е ужасна жега  Crazy Хем преди малко излизах, т.е. след големите жеги и плувнах в собствен сос  Cry
Ако можеше да е 25 градуса през цялото лято щеше да е перфектно. Е, разбира се ...като сме на море да е 30  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 490
Честит рожден мили Херка и Евелина/на патерици/! Пожелавам ви здраве,щастие и светлина,наесен красиви здрави и пухкави бебчета, а по-нататък може и още!  bouquet  bouquet
ЧЕСТИТА НИ ОТНОВА КРАСИВА ТЕМА!
Мише, аз и моето бебче изживяхме същия кошмар/да не испадам в подробности/.Аз все пак напуснах, но все още имаме вземане-даване и некоректни отношения. Утре имам работа в Бюрото по труда и ще видим дали поне там ще мога да се регистрирам, макар че с техните изпълнения пи дойде до гуша...Въпреки всичко искам да ти кажа, че аз и сега не съм много спокойна, както и бебчо, но все пак откакто знам, че не работа за тях ми е по-добре...И за доктора-по-същия начин аз имах невероятни препятствия с последния болничен, но съветът ми е ако и Доки ти прави врътки-смени го, а болничен за 3-4 дни в болница,както са ти казали момичетата ще получиш още 30 дни-и знай, че където и да обясниш за ситуацията ще те разберат.
Айде за сега прегръдки и целувки на коремчетата Hug     

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 350
Аве мами, я да се засрамите! От къде това слънце и тия жеги?
Ето на...срамуваме се Blush ама пак се потя като морж на сухо Mr. Green
За имената....далечна тема ми е още Embarassed
T-e-D-d-y обзаведена си в синьо  Hug

# 13
  • Виена
  • Мнения: 725
Мерси Херка smile3525
 Най важното е да е живо и здраво,но все пак си мечтаех за момченце Embarassed.Е то все пак 100% сигурност няма...
 Лека Нощ и приятни сънища! smile3524

# 14
  • Мнения: 793
Добро утро и от мен,

Довлякох се на работа, седя само по сенките и се чудя къде да се завра на хладно  Wink

ЧРД на патерици на Хера, ама във вторник колко и да пишех, компа забиваше  Twisted Evil

Да си весела и усмихната и всичко да ти безпроблемно  Hug

п.с. Мола да ми включите в заглавната страничка на 29 ми е термин- момиче, първа бременост

Общи условия

Активация на акаунт