Жегите започнаха навред давайте с коремчета напред - ОКТОМВРИ 2006

  • 13 375
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 67
Здравейте момичета,как са беб4овците в корем4етата растат ли?
Хера браво за теми4ката много е хубава smile3501 smile3525 та и аз да се разпи6а в нея,между другото ти как си докога ще лежиш не се ли оправи ве4е.
Ми6е  сьжалявам за това което ти се слу4ва дано барзо решиш проблема за да не се тормозите с беб4о,хи4 не ги сажалявай тези побаркаи ги и си тарси правата ние сме с теб.
[bТеди
  4естито мом4енце,радвам се 4е е това за което си ме4тала целувки на вас с бебо  love001 newsm74
Неса ние ве4е измислихме името дано не изникне не6то ново като вариант,ина4е ре6ихме 4е ще е на майка ми.
Мамите от ВАРНА хайде и ние на среща
Исиписи76 добре дошла в отбора желая ти лека бременност.
Миньон4е дано 4уеш само хубави неща на консултацията и вси4ко да е наред с теб и бебето.
Вили сажалявам за теб и малката барзо да се отарвете от това бронхит4е
Ами моми4ета това е от нас с бебка и ние сме добре(да 4укна на дарво 4е....) ,а на вас ви пожелавам лек ден  и вси4ко да е ок с вас  newsm74 dancing lovekiss  love001 hug

# 16
  • Мнения: 993
Добро утро!

Влизам само да споделя радостта си - резултат от БХС 1:9500. Олекна ми!
По обяд съм на консултация, довечера ще се отчитам.

Хубав ден на всички!

# 17
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Честита нова темичка и от мен
ХЕРА пиши ме за 18.10, нещо позакъсняваме, а на 5.06 надявам се да добавим още едно момиченце в списъка че са ни малко  Wink

Мамите от ВАРНА хайде и ние на среща

Само кажи каде и кога, аз и без това се чудя какво да правя по цял ден

# 18
  • Мнения: 289
Миньон, поздравления, радвам се за теб - аз днес/утре отивам в МД да давам кръв за БХС Praynig
Момичета, правили ли сте изследване за токсоплазмоза, поема ли се от ЗК и има ли смисъл да го правя, като нямам животинче в къщи... newsm78 Нещо взех да се обърквам с тези изследвания вече....
Мишка, най-добре е да вземеш болничен и да се успокоиш!
Хера, поздравления за хубавата тема!
Въпреки жегите вчера, днес съм със зачервено гърло - дайте акъл как да го лекувам Hug
Хубав ден ви желая и дано е по-прохладно днес. Да мислите къде да си направим срещата другата седмица Peace

# 19
  • Виена
  • Мнения: 725
Добро Утро на всички мами... 55
 Няма оправяне това време тук,но топло студено,ще ходим някъде на разходка.
  rusavelka мерси за  love001 ,изпращам много и на вас Kissing Heart.Как сте вие?Как е малката ти принцеса?По добре ли е?Има ли пъпчици?Бързо оздравяване! Hug
 Между другото не съм от Варна но ми е любимият град newsm76!Мъжът ми учеше там,а аз живях с него 1год.Имам и приятелки които живеят там,лятото като си дойда   ще дойдем поне за 2дни там.
   Ние името сме го измислили още когато решихме,че искаме 2ро дете на-баща ми.
 Лек Ден на всички !!! newsm68

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 350
Здравейте и от нас с бебчо bowuu
Станахме, хапнахме, полежахме малко и ето ни тук да видим какво правите Flutter
Вчера доста беше активно бебчето...днес като че ли е по-кротко Heart Eyes на мама сладурчето.
Нашият тати днес наряд т.е сме сами 24 часа и после направо на работа щял да остава, че имали нещо там много задачи и това значи, че ще го видим утре на обед. Добре, че баба идва та малко хора да видим и ние Crazy
И на мен Варна ми е любим град...учих там пет години висшо. Ех младини... Mr. Green
Лек ден момичета и се пазете от жегите. Hug

# 21
  • Мнения: 1 671
Здравейте момичета!
Теди, честито момченце!   bouquet
Аз днес съм при Димитрова и много се надявам да види и нашето произведение какво е  Wink . Ама най-вече искам да чуя, че всичко е наред. Времето едвам се влачи, поне имам работа и тя ме разсейва.
Що се отнася до Варна - с мъжо там се влюбихме и вече сме така 5 години  Grinning А как ми се ходи на моренце с него сега и само чакам да питам дали ще може да пътувам август. Но сигурно ще е на южното черноморие. Майка и татко са си взели карта за Варна и не искам с родители на море.  Twisted Evil
Весе, доколкото си спомням ти си на работа през седмицата. Ако искаш нека срещата да е другата събота или неделя?  newsm78
Да ви се оплача - вчера ядох едни люти кюфтенца и сега коремчето ми е подуто и боли. И пак имам запек (не ми се беше случвало от 2 месеца). Мисля да отида да изпия едно капучино, дано помогне.
Лек ден и стискайте палци за докторката!  Hug

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 350
Евелинар отипай с киви. Повечко плодове. Аз и с черешите съм....няма да казвам Embarassed

# 23
Да се запиша и аз във вашата темичка  Blush Чакам бебчо да се роди на 03.10.2006 newsm07 И ДАНО ВСИЧКО ДА Е НАРЕД ДО ТОГАВА само дето с тези жеги незнам как ще я карам.Много ни е топло с бебо само ходя и пухтя като парен локомотив а кото легна за малко почивка и бебо почва той да шари из корема ми и да поритва smile3540

# 24
Здравейте и от мен мили мами,
браво на Хера - много хубава нова темичка newsm51.Отбора на октомврийските мами расте- добре дошла isipisi76,пожелавам ти леко и спокойно бременеене.Макар че май трудничко ще го изкараме това лято момичета,ако  жегите продължават в същия  дух.
На Теди честито момченце. stork-boyНашия татко каза ,че е заформил момченце,понеже бил майстор,но все ощте нямаме доказателство за това.
А за имената сме се разбрали  ако е момче ,татито решава,иначе за момиченце аз ще имам избор.Но да ви кажа честно много ми е труден този момент детето да се кръщава на някой от бабите и дядовците,все някой ще се сърди.
Мише на теб ти пожелавам вазможно най-добре да се развият нещата и в твоя полза.Бори се за правото си не се давай.Аз също се притеснявам ,понеже още си нямям заместничка в офиса,но се надявам работодателя ми да е коректен. Hug
Vili,а ти да оздравябаш бързо.
Капучиното незнам дали ще ти помогне Evelinar,но я си хапни едни килце ягодки или черешки,ефекта е гарантиран.Аз напоследак все с това се тъпча и нямам никакви проблеми.
Желая на всички мами хубав и вълнуващ ден изпълнен със всички прекрасни усещания на бремеността.

# 25
  • Мнения: 6 605
ИМАМЕ ЦЕЛИ ДВЕ НОВИ МАМИ -ЩАСТЛИВА СЪМ-ДОБРЕ ДОШЛИ smile3525
ХЕРА НА МЕН МОЖЕ ДА МИ СЛОЖИШ МОМИЧЕНЦЕ-
  babydust7-ПОСЛЕДНО ТАКА КАЗАХА.
АЗ МНОГО ИСКАМ ЕДНА МАЛКА КОКОНКА ДА СИ Я ГЛАСЯ .
 ОТНОСНО ИМЕТО АЗ ИСКАМ ДА Е АЛЕКСАНДРА ,А ТАТИТО ЙОАНА.СЪС СИГУРНОСТ АЗ ЩЕ НАДДЕЛЕЯ moresmile

# 26
  • Мнения: 458
Привет и от нас.Добре дошли и от мен на новите мамита с пожелания за лека и безпроблемнна smile3525.Големи жеги са и при нас направо не издържам,не ми се мисли малката като я изгонат в къщи/нали правят лятото сборни групи/ как ще я устискам като все навън я тегли а аз в тези жеги едвам оцелямам Tired Face.Иначе сме си добре /пу пу  да не чуе дявола/.
Мише тегли им една на твоите работодатели и им връчи болничен
Теди честит ти мъж /и аз искам чакай в теб да се отъркам за къдем/ hahaha
Vesseto / за зачервено гърло на мен ми помогна гъргара с лайка ако искаш пробвай
Илиянче /b] честита ти мома ,те наистина са си едни малки коконки,нашата без червило и пърфюм не излиза от къщи Joy
На всички ви желая лек и успешен ден и не прекалявайте с слънцето  Nature Sunny

# 27
  • Мнения: 5 178
Привет и от мен октомврийски мамчета,
добре дошли на новите мами !!!

А като гледам броя на мацките за октомври взе да нараства,  и за нашите 99,99999% мъжленца ще има гаженца  kiss
Пък да се оплача аз бебчо още не го усещам  newsm78, а като ви чета и ми става много жално.. но това да ни е проблема

Мишке , ти защо още се ядосваш с твоите  работодатели.. взимай един болничен като не става с добро,  и внимавай какво подписваш, че да не се самоуволниш...
Според мен или са глупави или фирмата ви не е съвсем изрядна от към осигуровки, защото за да им преведе държавата твоето майчинство те трябва да са внесли осигуровките на всички служители... ако са наистина неизрядни ще имаш проблем и с получаването на майчинските. Още не ми е ясно защо майчинските трябва да минават през работодателя, а не държавата да ти ги превежда по сметка на майката директно  #2gunfire #Cussing out

# 28
  • Мнения: 289
Бубе, благодаря ти - ще си направя гаргара довечера, дано ми олекне... ooooh!
Евелинче, аз съм съгласна за събота/неделя или след 17 през седмицата - както ви е удобно на вас. Стискам палци за прегледа! Peace
Илианче, ние се надяваме на момиченце, та дано сега идва времето на новинки за девойки в коремчетата Hug
РС, и аз имам дни, в които само държа ръка на корема, а нищо не усещам...Но  се надявам скоро ритничетата да станат достатъчно силни, за да нямаме съмнения, ч Tiredе са сигнали от бебчо!

# 29
  • Мнения: 518
хера,новата тема отново е чудесна.браво за старанието! newsm10 smile3501
теди,честит ти малък мъж! stork-boy
илияна,честита прицеса! stork-girl
да са ви живи ,здрави и само радост да ви носят!
добре дошли на новите октомврийки-лека бременност и сладурски бебоци наесен! smile3504 1stroller
коте,не се бой и ти ще усетиш ритничета,а може -би вече ги има ,но още не можеш да ги разпозноеш.
то като почнат,пак си има чуденки.моят разбойник,например,като че ли миналата седмица по-силно риткаше,а тази ми се вижда нещо много мързелив.понякота ми иде да го напляскам през коремчето newsm66,че да ми отвърне и той малко по-агресивно!
весето и аз не съм си правила изледване за токоплазмоза.така решихме, защото нито имаме нито сме имали животни в къщи.много обичаме котки,но напоследък като види някоя улична ,мъжът ми се шегува:"я виж каква сладка токсоплазмоза минава"!

оттеклите крака-и аз до днес не подозирах ,че може да ме връхлети такъв проблем и то в сравнително хладен ден/като днешния smile3531/.реших да поработя малко  redecoration и има няма след 3-4часа като тръгнах да се обувам-изненадка,била съм се сдобила със стъпала като понички.а и коленете ми станали едни пухкави.незнам как ще си нося летните полички с такива разплути крачета! smile3556

Последна редакция: чт, 25 май 2006, 16:10 от oska

Общи условия

Активация на акаунт